Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

Sioux

turgut yıldızsa lisandro lopez uzay galaksiler sistemi mi oluyor acaba? turgut, turgut... vasat bir çocuk işte. ammada düştün üstüne. bugün oynadığı oyuna iyi diyorsan da ya futboldan anlamıyorsun yada turgutla bir arkadaşlığın ahbaplığın var.

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 28 Mart 2010, 19:56:00
lisandrolopez turguta yapılan her yoruma cevap verme ihtiyacımı duyuyorsun ?

Sanane sanamı sorucam istediğim gibi yorum yapabilirim küfür etmemek ve kötü söz kullanmamak kaydıyla..
Ayrıca dikkat et bakim her yoruma mı cevap veriyorum yoksa cevap vermeye gerek duyduğum yoruma mı..

LisandroLopez

Vay be Bu Turgut'un hiç dostu yokmuş be abi :D
Banane Turgut'tan ben sadece kendi görüşlerimi söylüyorum herkes kendi fikirlerini söylemekte özgürse ve Burası Tüm Samsunspor'lulara açık bi forumsa bende fikirlerimi söylerim.

Sioux

iyi de fikrini 2 kere yazarsn 3 kere yazarsın, herşeye cevap verince ve aynı şeyleri tekrar edince sıkıyor. ayrıca turguta atlim sana bişeey olmasın biradr.

LisandroLopez

Atla Turgut'a birader beni ilgilendirmiyor..
Ben herşeyden önce Samsunspor'luyum..
Bu arada  demişsin ki ''Bugün kü oynadığı futbolada iyi diyorsan futboldan anlamıyorsun''
Bütün yorumlarıma bakabilirsin Bugün iyi oynadı diye birşey söylemedim.

gkhn

Arkadaşlar yazmanın anlamı yok Turgut hakkında...Her eleştiriye bir karşı cevap alıyorsunuz,bırakalım Turgut yıldız olsun bizde izleyelim..

edmontdante

Öyle büyük topçusun ki 65 sayfa yazılmış hakkında,taraftar birbirine girmiş.
Ne topçular geldi geçti senin gibi lobisi olanı görmedim.
Allah sana başarı versin,Türk futbolunun yıldızı ol,Milli takımda oyna biz ters köşeye yatmış olalım.
Herkes kendi fikirlerini söylüyor Lopez de haklı.
Taraftara bir tarafını göstermeye çalışan sen,kafana göre top oynayan yada oynamayan yine sen,yıldız olan da sen.Helal sana Turgut.
Bir şeyler yapıp bu takıma katkı sağladığında seni takdir ederim  başka da bir şey değil.

Ollivanders

Al bendende o kadar abi bir daha da turgut baslıgına birsey yazmayacagım. Beni  futboldan soguttun cok sagol buyuk YILDIZ!!!!

ali ihsan

Alıntı yapılan: edmontdante - 28 Mart 2010, 21:22:27

Ne topçular geldi geçti senin gibi lobisi olanı görmedim.
Allah sana başarı versin,Türk futbolunun yıldızı ol,Milli takımda oyna biz ters köşeye yatmış olalım.

Kaya

28 Mart 2010, 21:43:48 #879 Son düzenlenme: 28 Mart 2010, 21:44:56 samsuni
En sonunda söveceğim ve atılacağım forumdan bu 9 numara yüzünden..

bu başlık biraz dinlensin...
yönetim

papel

LisandroLopez

02 Nisan 2010, 21:20:01 #881 Son düzenlenme: 02 Nisan 2010, 21:32:19 LisandroLopez
Oktay ve Savaş oynamazsa takımdaki hücum yükü tamamiyle Turgut'un üzerinde olacak Antep maçında. Sorumluluğunun farkında olup iyi bi maç çıkarması dileğiyle..

edmontdante

Takımın en iyisi ve yerinin garanti olduğunu düşündüğünden bence çalışmıyor.Yoksa öyle yere yığılıp kalmazdı Altay maçında.O pozisyon kendisi için bir ayıptır daha 21 yaşında.Şu anda genç hep böyle kalmayacağını birileri ona hatırlatmalı.Bu da son mesajım Turgut'la ilgili iyi de olsa kötü de olsa bir daha yazmayacağım.

celebi

Alıntı yapılan: 35ama55 - 02 Nisan 2010, 22:07:48
Antep deplasmanında ne yap ne et bu takıma tek başına maç kazandır.

selahattin55

TDŞ.turgut doğan şahin.türünün son örneği.birtek bizde var.yedek parçası üretilmiyor.üretimi durduruldu.aynısının sparişini almıyoruz.o bu alemde tek imparator.TDŞ.GOL MAKİNASI