Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Alıntı yapılan: red_white - 27 Ekim 2009, 00:45:14
turguttt içimde kalmasınnnnnnnnnn senin bennnnnnnnnnnnnnnnnn  >:(

bizim içimizde kalmadı valla ... grup olarak toplu sövüş yaptık bamyaya...aç aç açmayan i.... dedik yinede açmadı sadece ters ters baktı bizde korktuk !! :):):)

sersa

29 Ekim 2009, 13:25:29 #376 Son düzenlenme: 29 Ekim 2009, 13:26:35 sersa
3-0 dan sonra ilk defa kaleye şut çekmeyi deneyen bamya..

edmontdante

Recep

CriminaL

M  Bamiii   değil    . M Bamyaaa   :)

Nuri Asan

o kadar kızgınım ki,ellerim ayaklarım titriyor.Ne yapacağımı bilemiyorum
Site düşünmüş ayrı bir başlık açmış futbolcularımız-teknik heyet diye,bu başlığı hak etmiyorlar.Belirsiz bir süre için kilitlensin,hak edene başlık olur.

Nuri Asana,EminKara,Timofteye,Ercana,Kasıma,Müjdata,MKuzaffere,Yılmaza,Temele,Ercana,Meteye, ve isimlerini yassam buraya sığmayacak olanlara...

Başlık hak edene açılır.
böyle ******* evlatlarına değil...

Ollivanders

Hakeden futbolcuların baslıkları acık olsun cidden en azından terinin son damlasına kadar oynayanları motive etmiş oluruz. Anket yapalım hakeden kimler diye ? ve onlar acık kalsın digerleri kitlensin veya silinsin daha iyi ben bunları artık futbolcumuz diye gormuyorum.

CriminaL

Oyle yapılırsa  takımda zaten  ayrımcılık var  bızde bu ayrımcılıgı ateslemıs olmazmıyız

Ollivanders

olmayız kardesim emin ol olmayız biz 5 senedir neler cekiyoruz her maca gidip boynu bukuk donmek nedir ? Kimseye ayrımcılık yapmıyoruz artık oynayacaklar bu boyle gitmez. Boyle gidemez. adam gibi oynayan gelsin digerleri diktir olup gitsin

Ben Ofosu

hayret nasıl oyundan alabildiler ilk 45 dakikadan sonra, samsunspor turguttan büyükmüş meğersem!

Kaptan

seni yıldız diye lanse edene sokim, sanada sokim

serce055

hayatımda gördüğüm en mal gölcü turgut

Yaman55

Sioux

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 27 Ekim 2009, 02:28:40
Haber Gazetesindeki muhabir kankisi TSli İlker Aktaş tarafından her maç sonunda ortalamanın üzerinde yıldız verilen, yıldız demişken de takımın yıldızı diye yine aynı kanki tarafından sürekli lanse edilen şahsiyet...

Yine yıldız demişken, Yıldız Tilbe bile senden daha yıldızdır Doğan!!

İlker Aktaş koyu Tslidir. bir samsunspor kongresinde bir taraftan foto çekerken öbür taraftan kulaklıktan TS-denizli maçını dinliyordu. Denizli koymuştu 2-0.

kaptan 55

haber gazetesinin dünyaca ünlü yıldızı ???