23- Hakan Vural Koçarslan (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:36:51

« önceki - sonraki »

berusa55

Samsunspor'a basketbolcu gelin
28 Şubat 2011 / 21:55
Samsunsporlu futbolcu Hakan Koçaslan, basktelbolcu İlkay Maşa ile evlendi

Enes ŞAHİN/ Haberexen.com

Samsunsporlu futbolcu,Canik Kültür Merkezi Çırağan Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen düğün töreninde İlkay Maşa ile dünya evine girdi.

Düğünde Hakan-İlkay çiftinin nikahını Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz kıyarken, ünlü futbolcu Serdar Özkan ile Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu ise genç çiftin şahitliğini yaptı.

Hakan Koçaslan'ı bu mutlu gününde Samsunspor yönetiminin yanı sıra, Samsunspor çalışanları,futbolcu arkadaşları ve spor camiasının önemli isimleri yalnız bırakmadı.

ahmetsefa55

kaç yasında bu hakan ya gencecık yasında evlenıp napcan aslanım.gormuyomusun evlenenlerı bır deplasmana bıle gıdemıyolar  :P

Tufan

belki biraz durulur hani futbolcu sert oynar anlarım ama bu KASAP!

Allah mesut etsin :)

LisandroLopez

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 28 Şubat 2011, 21:11:03
bende samsunluyum.o zaman benı de alsınlar bu takıma ? böyle bır dusunceyı ben kabul etmıyorum.topçuların nereli oldukları önemli değil bence.oynadıkları takıma verdıkleri katkı ve camıaya duydukları saygı daha onemlı.samsunlu da ne hayrını gorduk bu zamana kadar ?

Ya bırakında 1-2 tane Samsunluda kalsın yani bu şehrin çocuğu iyi bi Samsunsporlu bırakında bu takımın ekmeğini yesin dışarıdan gelen bi sürü mamalak az yemedi bu takımın ekmeğini.Takımda Samsunlu kalmadı Samsunspor tarihinde böyle birşey pek görülmüş birşey değil.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 01 Mart 2011, 00:52:07
Ya bırakında 1-2 tane Samsunluda kalsın yani bu şehrin çocuğu iyi bi Samsunsporlu bırakında bu takımın ekmeğini yesin dışarıdan gelen bi sürü mamalak az yemedi bu takımın ekmeğini.Takımda Samsunlu kalmadı Samsunspor tarihinde böyle birşey pek görülmüş birşey değil.
ne alakası var ya samsunlu olsun bende ısterım ama samsunlu olmasının yanında bu takıma bır katkı yapacak daa.hakan bu takıma ne verdı bu zamana kadar.bedavadan tutmuyolar ya onu bu takımda.aldıgı paranın hakkını verecek yoksa gıdecek.

celebi

ne geldiyse samsunluların yüzünden geldi bazı şeyler bizim başımızza

SerhaT55

Stoper

Ben tekkeköy doğumlu olarak biliyordum Hakanı ,Araklıymış meğersem :))) Oyununu pek begenmiyorum.. Ama içten ve yürekli oynadıgı için takdir ediyorum.

Yetenekleri sınırlı.

kuzey55

tekkeköylü ama aslen trabzonlu.yalnız şunu söyleyebilirim alakası yoktur orayla iyi Samsunsporlu.

Sonuna Kadar 55

LisandroLopez

Neden sezon boyunca hiç şans verilmediğini anlayamıyorum, Mustafa Gürel kadar oynardı herhalde bu derece silinmemesi lazımdı Kalpar tarafından.

maço

bence oynayamazdı artık çarşamba mıdır unye mıdır neresi olursa olsun gönderilmeli

Sonuna Kadar 55

yok kalır ya da kiralık gider. belki

Stoper

Kendi kariyerini düşünüyorsa ayrılmalı . Gitsin artık biryerlere. Bank asya olur , 2.lig olur fark etmez. Oynamadıgı sürece gerileyecektir ve kendisi kaybedecektir.

GökhanÇağlar

gelsin Çarşambaspor'da oynasın..