Antrenör | Kenan Yelek

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:25:49

« önceki - sonraki »

CriminaL

Iyı futbolcu her taktikte oynar diye bir saçmalık yoktur. Bir  futbolcu yeteneklerine bağlı olarak  bazı taktiklerde ön planda oynayabilir. He  iyi oyuncu diyorsan   var onlar Barcelona,Chelsea  gibi  takımlarda oynuyorlar izleyebilirsin

Ben Ofosu

Alıntı yapılan: CriminaL - 01 Kasım 2009, 14:43:58
Iyı futbolcu her taktikte oynar diye bir saçmalık yoktur. Bir  futbolcu yeteneklerine bağlı olarak  bazı taktiklerde ön planda oynayabilir. He  iyi oyuncu diyorsan   var onlar Barcelona,Chelsea  gibi  takımlarda oynuyorlar izleyebilirsin

Malatyasporda, Çerkezköyde oyuncu yeteneklerine göre taktik yapan hocalar var onları da sen izleyebilirsin. eskiden iyi yazardın nedense yazılarınla şimşek_44 tarzına döndün. Ulan iyi adam zaten her şekilde,şablonda oynar ; demekki Kenanın içi geçmiş oynayamıyor.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Ben Ofosu - 01 Kasım 2009, 14:50:23
Malatyasporda, Çerkezköyde oyuncu yeteneklerine göre taktik yapan hocalar var onları da sen izleyebilirsin. eskiden iyi yazardın nedense yazılarınla şimşek_44 tarzına döndün. Dostum iyi adam zaten her şekilde,şablonda oynar ; demekki Kenanın içi geçmiş oynayamıyor.

aynen..kenanı çoğumuz çok sevdik..ama kenan bitti artık yeter noktasında..rezil etmeden kendini bırakacak futbolu yoksa hali perişan..

CriminaL

Alıntı yapılan: Ben Ofosu - 01 Kasım 2009, 14:50:23
Malatyasporda, Çerkezköyde oyuncu yeteneklerine göre taktik yapan hocalar var onları da sen izleyebilirsin. eskiden iyi yazardın nedense yazılarınla şimşek_44 tarzına döndün. Dostum iyi adam zaten her şekilde,şablonda oynar ; demekki Kenanın içi geçmiş oynayamıyor.

şimşek   abimdir. Ayrıca Samsunsporludur. Sitede  yazmıyor diye arkasından  laf atmak, ona  şimşek_44 gibi ithamlarda bulunmak  yakışmıyor size.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: CriminaL - 01 Kasım 2009, 15:44:02
şimşek   abimdir. Ayrıca Samsunsporludur. Sitede  yazmıyor diye arkasından  laf atmak, ona  şimşek_44 gibi ithamlarda bulunmak  yakışmıyor size.

Vay anasını be... Peki, şimşek efendiye başka platformlarda bu site hakkında atıp tutmak, terbiyesizlik yapmak yakışıyor mu? Ayrıca bu nicki ortak kullanıyorsunuz, çünkü tarz şimşekin tarzı, senin değil!!!

gozgoz yýlmaz

Kenan son haftalarda form tuttu ve eski günlerinie döndü. Kartal ve Ordu'da çok iyiydi. Tebrikler Kenan Yelek.

celebi

kenan yıllanmış şarap gibi 8)

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: celebi - 25 Aralık 2009, 23:40:43
kenan yıllanmış şarap gibi 8)

Birader Kenan'ın şarapla işi olmaz. Ercan Kaptan oynasa idi olurdu bak... Düzgün örnekler verelim lütfen.  >:( >:( ;D ;D :P

celebi

teşbihte hata olmazmış birader hiç mi edebiyat okumadın :D

**KaR6**

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 25 Aralık 2009, 23:42:06
Birader Kenan'ın şarapla işi olmaz. Ercan Kaptan oynasa idi olurdu bak... Düzgün örnekler verelim lütfen.  >:( >:( ;D ;D :P

kusura bakma gozgoz abi ama sen de yanlış örnek verdin, ben Ercan'ı hiç şarapla işi olurken görmedim, ha yeşil efe dersen o zaman tamamdır ;D

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: celebi - 25 Aralık 2009, 23:43:12
teşbihte hata olmazmış birader hiç mi edebiyat okumadın :D

Teşbihte hata olmaz diyen halt etmiş birader. Suimisal misal değildir de denir!  8)

Alıntı yapılan: **KaR6** - 25 Aralık 2009, 23:44:28
kusura bakma gozgoz abi ama sen de yanlış örnek verdin, ben Ercan'ı hiç şarapla işi olurken görmedim, ha yeşil efe dersen o zaman tamamdır ;D

Yıllanmış Tekel bayii gibi deyip sıyıralım o halde... :) Akılıma geldi, acaba Tekel işçileriyle beraber büyük kaptan da yürüyor mudur sektör mensubu olarak?  ;D ;D ;D Adamdı kaptan yav, sahaya çıktım mı alayına giderdi valla.

celebi

kenan lavanta gibi mübarek

gozgoz yýlmaz

Yılların zemzem suyu diyelim bitsin... ;) İyi gidiyor, iyi. Maşallah...

celebi

maaşallah Allah  nazardan saklasın

estalpi

Kenana biz arkadaşlarla aramızda " KENAN BLAN " DİYE HİTAP EDİYORUZ.... Çünkü her iki oyuncuda aynı yerde oynuyor ve gayer başarılı yürekten benzerlik burdan zaten.... Kenan Kartal maçında o golü atsaydı KAHRAMAN OLARAK  noktalayacaktı ligi....  :)