19- Murat Yıldırım (Bursaspor'a transfer)

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:15:31

« önceki - sonraki »

Serkan

Alıntı yapılan: hala kızı - 19 Şubat 2011, 19:19:39
o bilek kırıldı kırıldı :( :( :(
Allah acil şifalar versin MURAT-IMIZIA

abla azını hayır aç = (

hala kızı

Alıntı yapılan: Serkan - 19 Şubat 2011, 19:24:20
abla azını hayır aç = (
kamera zumladı izlemedin mi ağızımı tabi ki hayra açmak isterim ama kırık bileği yakından tanıyorum kırldı kırıldı :( :(

mehmet yılmaz

Şimdi sordurduk gazeteci arkadaşa, sadece burkulmuş. Çok şükür bir sorunu yokmuş Murat'ın..

Uğur Yıldız

oooooooo murat yıldırım :) çok iyisin ya nazar değmesin

ahmetsefa55

kırıldı kırıldı  :D bu laftan sonra aklıma tarık akan'ın bı fılmı geldı.hanı şu sıyah şemsiyenin ölen adamı dirilttiğine inanılan sahne.
-ayıldı ayıldı
-dirildi dirildi  :)

Burak

bilmiyorum dikkatinizi çektimi yoksa benim mi yeni çekti . Trivela pasları çok atmaya başladı güzel görüntü çıkıyor o toplarda

lucarelli

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Şubat 2011, 19:34:44
Şimdi sordurduk gazeteci arkadaşa, sadece burkulmuş. Çok şükür bir sorunu yokmuş Murat'ın..

Oh be bu çok iyi bir haber

Ollivanders

ön libero da daha etkili.

emre

daha yeni girebildim nete,ilk bu sayfaya baktım.çok şükür iyiymiş.  >l< murat yıldırım

Kaya

Ayağına aldığı her topta illaki bir teknik uygulamayı düşünüyor.Rakip oyunculara resmen gel bana vur diyor.Zaten perdeleme özelliği olan bir oyuncusun yeterince darbe alıyorsun,sakatlığa mahal vermeye ne gerek var..Dikkat etmeli,bizim için önemini de bilmeli.

LisandroLopez

Çok yetenekli savaşcı tam bir ortasaha oyuncusu. Murat Yıldırım bu takımın her zaman vazgeçilmez oyuncularından olmuştur.
Samsunspor'un her halini yaşayan,gören ve yinede takımını terketmeyen bu adamı süper ligde Samsunspor formasıyla izlemek en büyük arzumdur.

Dartagnan

o pozısyonu atacaktı arkadas...

Turuncu

Orta da oynayacak bide top ezmicek.

55.hakan

Kaçırdığı pozisyon önemli değil,Abdülaziz gibi bencil olmamak önemli olan.Pozisyonlar kaçar...

55_OrHaN_55

murat sakatlandı diye neredeyse galibiyete sevinememiştim. şükür ki korktuğum gibi olmamış, çok güzel bir haber bu:)