19- Murat Yıldırım (Bursaspor'a transfer)

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:15:31

« önceki - sonraki »

Kaya

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 15 Eylül 2009, 17:42:45

Ayrıca çelimsiz gibi görünse de vücudunu doğru kullanarak seken topları saklıyor ve faul aldırabiliyor; Tıpkı Yıldıray Baştürk gibi. Yıldıray 2002 Dünya Kupasının en çok faul yapılan oyuncusuydu.

katılıyorum ayrıca kendisiyle yapılan söyleşide de ben söylemiştim bunu perdeleme özelliği çok üst düzey gerçekten,yurt dışı altyapı eğitimi alan 2 TÜRK oyuncusu yıldıray ve murat.

oguz_5528

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 15 Eylül 2009, 17:42:45
Bu çocukta öyle bir enerji var ki maçtan sonra komşuya ev taşımaya bile yardıma gidebilir :)

;D ;D

edmontdante

Bugün Murat YILDIRIM'ı Yurtiçi kargoda gördüm.Bu çocuk bir başka.Çok efendi ve çok mütevazı.Benzettim adını sordum.Konuştuk epeyce.Zaten sitenin plaketini ben vermiştim kendisine.
"Bu hafta maça gelecek misiniz" dedi.
Güldüm tabiki "Biz her hafta stadtayız" dedim.
"Abi taraftarın bizden umudu var mı?" dedi.
Beklemiyordum açıkcası böyle bir soru.İstendiğinde başarılabileceğini ama bazı oyuncuların gerektiği gibi mücadele etmediğini söyledim.Taraftarın takımdaki inancı gördüğünde stadı her hafta dolduracağını belirttim.Taraftar potansiyelinin çok daha fazla olduğunu ama yaşananlardan ötürü küstürülen çok insan olduğunu söyledim.Zaten o da geçen seneki Manisa maçından falan bahsetti.

İşte ben bu çocuğu bu yüzden seviyorum.Bizim yeni yetmelerden hangisiyle bunları konuşabilirsin yada hangisi bu kadar samimidir.Birisi hiç sahada olmadığı halde MİY maçının en iyisi olarak kendini görürken bir diğeri Rize'den alınan 1 puanın mimarıyken sahada basmadık yer bırakmamışken  gösterdiği mütevaziliğe bak.

55sirinler55

Alıntı yapılan: edmontdante - 17 Eylül 2009, 17:10:43
Bugün Murat YILDIRIM'ı Yurtiçi kargoda gördüm.Bu çocuk bir başka.Çok efendi ve çok mütevazı.Benzettim adını sordum.Konuştuk epeyce.Zaten sitenin plaketini ben vermiştim kendisine.
"Bu hafta maça gelecek misiniz" dedi.
Güldüm tabiki "Biz her hafta stadtayız" dedim.
"Abi taraftarın bizden umudu var mı?" dedi.
Beklemiyordum açıkcası böyle bir soru.İstendiğinde başarılabileceğini ama bazı oyuncuların gerektiği gibi mücadele etmediğini söyledim.Taraftarın takımdaki inancı gördüğünde stadı her hafta dolduracağını belirttim.Taraftar potansiyelinin çok daha fazla olduğunu ama yaşananlardan ötürü küstürülen çok insan olduğunu söyledim.Zaten o da geçen seneki Manisa maçından falan bahsetti.

İşte ben bu çocuğu bu yüzden seviyorum.Bizim yeni yetmelerden hangisiyle bunları konuşabilirsin yada hangisi bu kadar samimidir.Birisi hiç sahada olmadığı halde MİY maçının en iyisi olarak kendini görürken bir diğeri Rize'den alınan 1 puanın mimarıyken sahada basmadık yer bırakmamışken  gösterdiği mütevaziliğe bak.

gercekten cok efendi bir cocuk

berusa55

Adam gibi adamsın Murat Yıldırım. Seni seviyoruz ve destekçiniz her zaman.

babasamsunlu

abi tüylerim diken diken  oldu.. samsunspor taraftarı kimi neden seviyor kimden neden nefret ediyor çok iyi biliyor..buda bunun bir ispatıdır...murat allah ömürünü bahtını hep açı ketsin..herşey dilediğin gibi olur inşallah hayatında...

Sercan

Alıntı yapılan: berusa55 - 17 Eylül 2009, 17:13:24
Adam gibi adamsın Murat Yıldırım. Seni seviyoruz ve destekçiniz her zaman.

berusa55

17 Eylül 2009, 17:16:42 #112 Son düzenlenme: 17 Eylül 2009, 17:19:29 berusa55
Alıntı yapılan: edmontdante - 17 Eylül 2009, 17:10:43

"Abi taraftarın bizden umudu var mı?"

Şu sorunun masumiyetliğine bakar mısınız. Of be Murat kardeşim! Bütün takım oyuncuları için söyleyemeyeceğiz ama senden sonuna kadar umudumuz var.

Ollivanders

Seviyoruz seni seviyoruzzz.....

mehmet yılmaz

Ulen kardeşimmiş gibi seviyorum bu çocuğu yav, adamın kralı.

Dartagnan

Alıntı yapılan: samsuni - 17 Eylül 2009, 17:20:23
Ulen kardeşimmiş gibi seviyorum bu çocuğu yav, adamın kralı.

Ertuğrul Sağlam

Hırs,
Azim,
Gayret,
Mücadele,
Forma aşkı,
Taraftarın sesi,
Terin son damlası,
Derman'ın son noktası,
Futbolcu'nun, ve Adam'ın hası
Murat YILDIRIM
Seni Seviyoruz...

55sirinler55

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 18 Eylül 2009, 16:20:25
Hırs,
Azim,
Gayret,
Mücadele,
Forma aşkı,
Taraftarın sesi,
Terin son damlası,
Derman'ın son noktası,
Murat YILDIRIM
Seni Seviyoruz...

Tribün_ali

Allah nazardan saklasın gercek forma aşkı için ve samsunlu samsunsporlu gibi oynuyor maşallah sana senin  4 kişi birde adam gibi kaleci oldumu yeter bu takıma

Yaman55

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 18 Eylül 2009, 16:20:25
Hırs,
Azim,
Gayret,
Mücadele,
Forma aşkı,
Taraftarın sesi,
Terin son damlası,
Derman'ın son noktası,
Murat YILDIRIM