5- Turgay Gölbaşı

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:10:28

« önceki - sonraki »

Gorkem

oynadığımız maçlarda hiç ortalarda görünmüyor.

5trawberry

Sen de futboldan ekmek yiyorsun ya.

özkan

seni gördükden sonra 1 ay idman yapıp futbolcu olasım geliyor..

GökhanÇağlar

Büyük Kaptan diye çağırmaya devam edelim beyefendiyi.Sizi gördükçe daha çok yanıyorum futbolcu olamadığıma...

samsunsporlu1994

Turgayda büyük kaptan olduya helal olsun valla. Böyle kaptan istemiyoruz. Bu takımın ekmeğini yiyorsan o formanın hakkını vereceksin.

orucreis

Senden ne büyük kaptan olur nede futbolcu.lütfen bundan sonra ne kendine sövdür nede bize saç baş yoldur otur kenarda lütfen

Recep

vay be kaptanlıkta 55 numarada kimlere kalmış sabır Allahım sabır

engiz

Turgay'ın kötü oynadığı konusunda herkes hem fikir.Fakat adamlığı ve takım üzerindeki abiliğini tartışmak bence yanlış.55 numarayı da giyer,kaptanlığı da yapar.Haa büyük kaptan mıdır ? Kesinlikle HAYIR.

kaptan 55

Alıntı yapılan: Recep - 26 Eylül 2012, 19:07:56
vay be kaptanlıkta 55 numarada kimlere kalmış sabır Allahım sabır

abi bi yanlışımız mı oldu? :D

şaka bi yana acilen toparlanması gerek,benim zaten tuttuğum bir futbolcu değil hele formsuz hiç çekilmiyor.

Recep

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 26 Eylül 2012, 21:12:26
abi bi yanlışımız mı oldu? :D

şaka bi yana acilen toparlanması gerek,benim zaten tuttuğum bir futbolcu değil hele formsuz hiç çekilmiyor.
senin tırnağının çeyreği olamaz ama nasıl yan yana denk gelmiş  :)

hacettepeli

takımın tek zayıf halkası.

ngonge

Stoperde oynamasına rağmen geçen maçlara göre çok daha istekli göründü, sağ bek Ozan yerine ona emanet edilmeli diyorum.

ChucKeR

kötü oynadı, iyi oynayacağına dair umut vermedi. tek başına barçanın temposunu bile düşürebilir.

sağ bek oynama durumunu hayal dahi edemiyorum, yine en az zararla ön liberoda oynar gibi.

cgr

Bence, Roberts'tan sonra takımın en iyisi Turgay'dı... Önemli müdahaleler yaptı... Eskiye göre bugün gerçekten iyiydi...

buonanotte

Bencede gayet iyi oynadı.Turgayın mevkisi budur fantaziye gerek yok.
Ortada sahada oynayacak kadar güçlü değil artık.