5- Turgay Gölbaşı

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:10:28

« önceki - sonraki »

Atakumlu

ilk macta bi kendini gosterdiydi sonrasında kayıplara karıstı...Abdulaziz bile şova basladı sen nerdesin turgay...

Ollivanders

brigand

Serkan

55.hakan

Dün televizyondan baya mücadele etti göründü bana önceki maçların aksine

brigand

özellikle izledim hiç bir katkısı yok ne ileri ne geri resmen yürüyor. bu adam koşuyor diyenleri anlamıyorum..

AhmetDenizci

Gerçekten dün 90 dakika birkaç pres dışında herhangi bir katkısı olduğunu görmedim. Spikerden Turgay ismini bir ve iki kere duyabildik. Bu takımda onun yerine daha iyi biri kazandırılmalı devre arasında.

GökhanÇağlar

kaptanlık yakışmıyor bu adama çok ruhsuz oynadı yinee...

sadece55

2. yarı artık yerine bir adam bulunmalı

KotuCocuk55

Ben turgayın yeteneksiz bir defansif orta saha oyuncusu olduğunu düşünüyorum.Top tutma,oyun kurma,topu olumlu kullanma özellikleri yok denecek kadar az ama top kesme ve rakibi ilk karşılama ve rakibin hücumunu bozma özellikleri bank asya seviyesi için fena sayılmaz..

Ben arkadaşların on kişi oynadık fikrinin aksine,bu adamın her maçta kendi eksikliklerinin farkında olarak herkesten daha çok koştuğunu ve canını dişine takarak oynadığını düşünüyorum..

Kaptanlık niye ona verilmiş bilmiyorum.Tipine bakınca çok akıllı zeki bir adama da benzemiyor  ;) ama saha içi mücadelesi ve forma aşkına saygı duyuyorum ama artık yaşı itibariyle,kapasitesi itibariyle samsunspora yakışır bir defansif orta saha yerini almalı..

Kaya

21 Aralık 2010, 04:02:27 #160 Son düzenlenme: 21 Aralık 2010, 16:45:17 iak5529
Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 20 Aralık 2010, 17:50:21

Ben arkadaşların on kişi oynadık fikrinin aksine,bu adamın her maçta kendi eksikliklerinin farkında olarak herkesten daha çok koştuğunu ve canını dişine takarak oynadığını düşünüyorum..

:o Bu kanıya nereden vardın hakikaten anlam veremedim.Eksikliklerinin farkında ve herkesten çok koşuyor..Ben sene başından beri farklı takımı mı izledim?

Turgay defansif ortasaha felan da değil bunu kendisine sorarsanız söylecektir zaten.Sağ bekte değil o özelliklerin hiçbirini karşılamıyor.Saha içinde maksimum verim alabileceğimiz tek yer stoper,orada ne yapar merak konusu..

ElbistanLı4655

Yaşı İtibariyle Biraz Oyun Yapısını Bozuyor...Fakat Hırslı Ve İstekli Oyununu Taktir Ediyorum..Ama Artık Verim Alamıyor Takım..Yerine Biri Gelmeli..

Turuncu

yirmiuc

Gerrard isminin Turgay'la aynı cümlede kullanıldığını görse futbolu bırakırdı. :)
turgay bu akşam da çok kötüydü.

Dartagnan

makarasına o yakıstırmayı yaptı :) o ıkı ısmın yanyana gelmesı tamamıyle ımkansız.Bu adamla bu iş yürümez abi adım gibi eminim.