Şırnaklıyız, Samsunsporluyuz...

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Ağustos 2009, 13:14:47

« önceki - sonraki »

silopilimuhsin

benim için de büyük bir gururdur bu

alperen

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

ALLAH'ına kurban senin şırnaklı kardeşim.sirnaklı samsunsporluyuz pankartı yapıp fenarumuna girip çıkan yüzsüzlerin gözlerine sokmak gerek o pankartı.

silopilimuhsin

inşallah şartlar el verir ilk maçta orda olurum

Pergani 55

Şırnak ta bir Samsunsporlu var deseler inanmazdım. Bu Şırnaklı kardeşimizi canıgönülden kutluyorum. Askerliğimi Sivasta manga komutanı olarak yaptım ne hikmetse üç dönem acemi er egittim ve üçündede Şırnaklılar vardı,hatta ikinci dönemde 20 kişilik mangamın 7'si Şırnaklıydı işte o zaman Şırnaklılar hakkında önyargılarım değişmişti çok sıcak kanlı ve saygısı sevgisi yüksek insanlardı.Onları usta birliklerine ugurlarken aglamıştım. Alt tarafı manga komutanıydım egitim çavuşuydum elimi öpmeye kalkmışlardı çok etkilenmiştim...Bana adreslerini vermişlerdi İnşallah Şırnak'a yolum düşer onları tekrar görürüm. Allah izin verirse gidecegim.Dogu ve Güneydogu insanını yeterince tanımıyoruz bu Şırnaklı kardeşimiz inşallah önyargılarımızı yenmede etkili olur. Samsuni'ye ayrıca teşekkür ederim yine farkını gösterdi sagolasın dostum Başkentten selamlar.

jean

banada sanliurfali samsunsporlu denk gelmisti bende inanamamistim tanjulu donemlerden etkilenerek samsunsporlu oldugunu soylemisti en son dustugumuz sene gordum samsunsporu birakirsam baska takimda tutamma demisti

Oflu

Mert

Vay bee duygulanmamak elde değil gerçekten.Helal olsun sana be abicim.İnşallah ayağın uğurlu gelir de ilk maçımızı kazanırız.

mehmet yılmaz

Jnr.Serkan

alperen

vay be mehmet abim yapmış gene yapacağını..helal olsun abime

silopilimuhsin

gerek samsunspor.biz sitesinden gerekte basından beni samsun halkına ve samsunspor taraftarlarına tanıttığı için sevgili mehmet yılmaz hocaya nezakette bulunup birşeyler yazan tüm arkadaşlara. ve emrah kardeşim sana çok teşekkür ederim. muhsin Bordoğan

samet_55

samsunteksas

Oflu