Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

gozgoz yýlmaz

gadaşım nerden buldun habu avatarı daaa...

Allah muhafaza çoluk, çocuk, dul, hamile, yetim girer siteye, yreğine iner valla :)

Nedir o öyle? Tahta değil değil mi?  ;D

Not. Ula bir de çok meşhur bir sanat eseri çıkıyormuş, sap gibi kalıyormuşuz ortada.

doðan

Sİteye hoş geldin diyen arkadaşlara teşekkürler ; diğer arkadaslara ise şimdilik saygılar ; söylediğiniz gibi bekleyecek ve göreceğiz içimizde dalga geçen arkadaşlardan daha çok bu konunun çözülmesini istiyor olduğum aşikar , yanlız sizlerede hak veriyorum ki bu konu yılan hikayesini geçti keşke size daha net bilgiler ulaştırabilseydim ama benim istihbaratımda basın arkadaşalar

Sercan

Goz Goz abi valla atla Samsun'un ne alakası olur diye düşündüm şimdi ve aklıma şey geldi.Osmanlı zamanında Türk atlarının en iyi olanlar Samsun bölgesinde yetişirmiş onlara da Canik Atı derlermiş.Halen daha yetişmekte olan bu atlar hızlı ve güçlü olmalarıyla bilinirlermiş...
(ama konuyla baya bi alakasız oldu) :):)

55.hakan

Alıntı yapılan: doğan - 25 Ağustos 2009, 00:46:01
Sİteye hoş geldin diyen arkadaşlara teşekkürler ; diğer arkadaslara ise şimdilik saygılar ; söylediğiniz gibi bekleyecek ve göreceğiz içimizde dalga geçen arkadaşlardan daha çok bu konunun çözülmesini istiyor olduğum aşikar , yanlız sizlerede hak veriyorum ki bu konu yılan hikayesini geçti keşke size daha net bilgiler ulaştırabilseydim ama benim istihbaratımda basın arkadaşalar
sağol arkadaşım sen yine de aldığın bilgileri aktarırsan seviniriz biz bu tahta yüzünden kendimizden bile şüphe etmeye başladık  ;)

__BoRs__55__

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 25 Ağustos 2009, 00:44:42

gadaşım nerden buldun habu avatarı daaa...

Allah muhafaza çoluk, çocuk, dul, hamile, yetim girer siteye, yreğine iner valla :)

Nedir o öyle? Tahta değil değil mi?  ;D

Not. Ula bir de çok meşhur bir sanat eseri çıkıyormuş, sap gibi kalıyormuşuz ortada.

Tahtayı al aşağı edecek bi Samsunsporlu abicim bu :D Biraz ilginç kaçtı galiba ama 2 tane sevdiğim şey bir araya gelince ortaya bu çıktı kaptanım  :P Kırmızı,beyaz,kara ve atlar

gozgoz yýlmaz

arkadaşım kimsenin seninle dalga geçtiği yok, hoşgeldin elbette; biz konu ile dalga geçiyoruz artık. bak 91 sayfa olmuş. kafayı yedik, iftar topu atıldı mı diyeceğime iftar tahtası atıldı mı diyorum. dün maçta oktay buraya diye bağırılırken tahta buraya diye bağırıyorduk.

forum yönetiminden nickimin tahta55 olarak değiştirilmesini talep ediyorum  ???

eLLis

Benim mesajım böyle demene sebeb oldu sanırım ama bizde bu sitede o kadar duyum aldım diye mesaj okuduk ki en baştan beri olsan hak veririsin yinede kırdıysak affola.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: __BoRs__55__ - 25 Ağustos 2009, 00:51:07
Tahtayı al aşağı edecek bi Samsunsporlu abicim bu :D Biraz ilginç kaçtı galiba ama 2 tane sevdiğim şey bir araya gelince ortaya bu çıktı kaptanım  :P Kırmızı,beyaz,kara ve atlar

80'li yıllarda bir adana demirspor maçında ( eses de olabilir; hayli küçüktüm ) rakip taraftar üçlü çekiyordu, şimşekler diye, bizimkiler de araya girip  bağırmıştı, sizi gidi pijamalı eşşekler :)

sanki pijamalı eşek gibi durmuş, sen değiştiriver onu ya koy oraya baba gibi bir nuri asan, muzaffer badalıoğlu fotosu ;)

bizim üçlüyü zaten biliyorsunuz, şimşekler, eliniz öpecekler şeklindedir  :P

doðan

evt haklısın hatta gora fillmi bana da çok anlamlı gelmeye başladı artık 5. element in bu kadar kıymetli olabileceğini inanın bende düşünmemiştim :))

55JNR55

burda transfer tahtasıyla artık dalga geçer hale geldik görüldüğü üzere yönetimden daha fazla tahta ile ilgileniyoruz hatta tahtanın açılmasına engel olan futbolcularla yönetim değil biz uğraşıyo olsaydık o tahtayı ..... :-* açardık herhalde ;)

doðan

Alıntı yapılan: eLLis - 25 Ağustos 2009, 00:55:17
Benim mesajım böyle demene sebeb oldu sanırım ama bizde bu sitede o kadar duyum aldım diye mesaj okuduk ki en baştan beri olsan hak veririsin yinede kırdıysak affola.
sorun değil aynı çerçeveden bakıyoruz :)

AntZ

Yanlış anlaşılmasın bu duyumların zaten çoğu doğru ama her an herşey değişiyor tam açıldı derken kapanıveriyor  :-[ Bu akşam sporaksiyon a İsa Turan bağlandı ve bu konuda olumlu birşey olduğuna dair bir açıklama yapmadı. Tek engel Kerem se ve parası yatırıldıysa artık açıklarlardı sanırım. Ya da iyimser düşünmeye çalışırsak, anlaşılan diğer alacaklı futbolcuların itirazı olmasın, neden ona peşin veriliyor da bize taksitle ödeniyor, biz de peşin isteriz demesinler diye resmen açılıncaya kadar açıklanmıyor olabilir...

__BoRs__55__

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 25 Ağustos 2009, 00:55:59
80'li yıllarda bir adana demirspor maçında ( eses de olabilir; hayli küçüktüm ) rakip taraftar üçlü çekiyordu, şimşekler diye, bizimkiler de araya girip  bağırmıştı, sizi gidi pijamalı eşşekler :)

sanki pijamalı eşek gibi durmuş, sen değiştiriver onu ya koy oraya baba gibi bir nuri asan, muzaffer badalıoğlu fotosu ;)

bizim üçlüyü zaten biliyorsunuz, şimşekler, eliniz öpecekler şeklindedir  :P

Oldu mu kaptanım?

doðan

şimdi bir şey daha diyeceğim ama olay olmasın ; :) , bir yöneticimiz ile hocamızın daloğuna şahit oldum ; konumu elbetteki tahta değilmi ne olabilirki ; 5- 6 gün önce onlar o kadar rahattı ki anlatamam size resmen şakalaşıyorlardı tahatanın oynak haliyle ... bu kadar rahat olmaları da kuşkulandırmadı değil hani sanki açılacakmışcasına .... ve açıldı derken kerem olayı patladı işte .............

gozgoz yýlmaz

Acaba hangisi bizim tahta? Hangisiyse o tahtayı açmayana/açtırmayana gitsin...  :P