Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

beşnumara

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 03 Ağustos 2009, 22:58:10
Cevrem nasıl var_?   Tolga dedıgın adam super lıg oynamıs adam sen Burhana 300  lıra para  verıyorsun nasıl Tolgayı Cenkı getıreceksın.  Su var  tanıdıgım menajerler  var  ama menajer degılım ben. Bu pıyasada  topcularında  az cok fıyatı bellıdır.Oyle menajer olmak kolay olsaydı herkes bu ısı yapmak ısterdı .  ama Tolga ,Cenk gıbı adamları  sen 150-200 bın tl ye oynatmayı dusunuyorsan o zaman bende  sneın bu pıyasadakı bılgınden  suphe ederım.
cenk için konuşmuyorum ama cenk samsunsporda oynamak istiyorsa ve samsunun evladıyım diyorsa fedakarlık yapacak gelecek samsunsporu çıkartacak futbolu da samsunsporda bırakacak.para istiyosa zaten bolu ve rize peşinden koşuyo. tolga süper lig topçusu diyosun da tolgaya sen başkan olsan ne kadar verirsin çok merak ediyom valla? serkan aykut da süper lig topçusu üstelik gol kralı ve üstün bir golcü? ne kadar verirler serkana? veya şöyle söyleyeyim:jardel bugün samsunspor gelse ona 6 milyon $ mı vereceğiz? senin dediğinden bu çıkıyor.arkadaş adamlar 34-35ine gelmişler hala hangi paralardan bahsediyon yaa

şimşek_55

Fedakarlıkmı    :)   BU tıp oyuncular  superlıgde oynasalar  dedıgın paraya oynarlar ama  bank asya oynarsa  300 den  kapıyı acarlar dıye dusunuyorum. Cunku o senın  dedıgın rakamlar  2 ncı lıgın rakamları.  Bu tıp tecrubelı oyuncular  karıyerlerının  son donemlerınde  fazla  para kazanmak ıcın alt lıglerı secebılıyorlar . 

beşnumara

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 03 Ağustos 2009, 23:06:19
Fedakarlıkmı    :)   BU tıp oyuncular  superlıgde oynasalar  dedıgın paraya oynarlar ama  bank asya oynarsa  300 den  kapıyı acarlar dıye dusunuyorum. Cunku o senın  dedıgın rakamlar  2 ncı lıgın rakamları.  Bu tıp tecrubelı oyuncular  karıyerlerının  son donemlerınde  fazla  para kazanmak ıcın alt lıglerı secebılıyorlar . 
arkadaş aranan topçu cenk ama o da samsunlu samsunsporlu olduğu için oynamak istiyorsa fedakarlık yapacak.tolgayı isteyen kim.kendisi gelmek için uğraşıyor.sen de diyon ki 300-500

şimşek_55

Bu ıste fedakarlık  genc futbılcular  yapar  benım bıldıgım . yası 34 e gelmıs adam genelde fedakarlık yapmaz parayı dusunur. Ondan dolayı gıdıp beledıye ve Galıp Ozturk ıle gorusuyor. NE denıyor  bır sponsor aracılıgıyla oynamak ısterım .Yanı atacagı ımzayada  guvenmıyor,kulup yonetımınden  bırının  kesıde  edecegı ceklerede.  Saglam  bırının cekını  alırsa  gelır oynar.

beşnumara

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 03 Ağustos 2009, 23:15:09
Bu ıste fedakarlık  genc futbılcular  yapar  benım bıldıgım . yası 34 e gelmıs adam genelde fedakarlık yapmaz parayı dusunur. Ondan dolayı gıdıp beledıye ve Galıp Ozturk ıle gorusuyor. NE denıyor  bır sponsor aracılıgıyla oynamak ısterım .Yanı atacagı ımzayada  guvenmıyor,kulup yonetımınden  bırının  kesıde  edecegı ceklerede.  Saglam  bırının cekını  alırsa  gelır oynar.
galip öztürkle görüşmesinin içeriğini nerden biliyon. nerden biliyn arkadaş cenkin amacını. haberleri haberden aldığın belli. çok biliyonuz ya konuşturma beni açtırma mevzuları.dayın çok mu yararlı oldu bu kulübe. olanları gördükten sonra niye bırakıp ayrılmadı.çıkıp konuşmadı halkı bilgilendirmedi. böyle böyle şeyler oluyor demedi. kariyerini düşündü samsunsporu değil. sadece siz samsunsporlusunuz değil mi? cenk işler kadar samsunsporlumusunuz? cenki karıştırmayın bazılarıyla.kendi çocuklarımızı yediğimiz kadar başka kimin ayağını kaydırdık yaa. eğer cenkin galip öztürkle görüşmesinin içeriği dediğin gibi değilse ne yapmayı düşünüyon.yüzünü çok merak ediyorum.cenk bugün çıksa deseki ben paraya doydum önemli olan samsunsporun buralarda olmaması.ben üzerime düşen görevi yapacağım dese ne diyecen? haber gazetesiyle oturup içersiniz artık

supernatural_55

arkadaşım gerçekten yanlış tarafından düşünüyosun.cenk samsunspordan kulube yük olmamak adına para almıyor olamaz mı.güvenmiyo vs.diyosun.cenkin samsunsporluluğunu hepimiz biliyoruz adam bize karşı oynadığında nasıl isteksiz oynardı hatırla.gol atmadı mı attı ama olacak o kadar mecbur kaldı sevinmedi...cenk söylediklerini hak etmiyo bence

şimşek_55

Alıntı yapılan: beşnumara - 03 Ağustos 2009, 23:36:22
galip öztürkle görüşmesinin içeriğini nerden biliyon. nerden biliyn arkadaş cenkin amacını. haberleri haberden aldığın belli. çok biliyonuz ya konuşturma beni açtırma mevzuları.dayın çok mu yararlı oldu bu kulübe. olanları gördükten sonra niye bırakıp ayrılmadı.çıkıp konuşmadı halkı bilgilendirmedi. böyle böyle şeyler oluyor demedi. kariyerini düşündü samsunsporu değil. sadece siz samsunsporlusunuz değil mi? cenk işler kadar samsunsporlumusunuz? cenki karıştırmayın bazılarıyla.kendi çocuklarımızı yediğimiz kadar başka kimin ayağını kaydırdık yaa. eğer cenkin galip öztürkle görüşmesinin içeriği dediğin gibi değilse ne yapmayı düşünüyon.yüzünü çok merak ediyorum.cenk bugün çıksa deseki ben paraya doydum önemli olan samsunsporun buralarda olmaması.ben üzerime düşen görevi yapacağım dese ne diyecen? haber gazetesiyle oturup içersiniz artık

Gıder kendısıne sorarsın anlatır. Ben samsunda yasamıyorum ne yaptıgını  anlatamam burada sana. Bır fııl 10 sene  25-26 mac  oynadı ama hersene onu bılıyorum.  En buyuk vazıfesını yapmıs ıste.     

alisan5516

bu arkadaşın dayısı kim oluyo ? ayrıca cenk çıkıp dese ki ben kendim için bişe istemedim yanımda takımı çıkarmak için getirmek istedğim 5-6 topcu var onlar için görüştüm yoksa ben samsunsporluyum bedavada oynarım dese ki diyebilecek bi insan ne dersiniz o zaman ?

şimşek_55

Helal  derım ne dıyecegım. Allah Belanı  versın  dıyecek halım yok.

kuzey55

kim bedava oynuyor anlamadım cenk mi? cenk bugün bu takımda 500 den aşağı oynamaz...

alisan5516

bedava dediysek gerçekten bedava anlamında demedik değerine göre düşük bi rakama oynamicak olsa uğraşmaz gider rizeye boluya atar imzayı

kuzey55

Alıntı yapılan: alisan5516 - 03 Ağustos 2009, 23:55:46
bedava dediysek gerçekten bedava anlamında demedik değerine göre düşük bi rakama oynamicak olsa uğraşmaz gider rizeye boluya atar imzayı

o yüzden gidip bana şu takım şu kadar verdi diyor dimi.neden yönetimin teklifini kabul etmiyor da sponsor arayışına giriyor?

alisan5516

şu tkım şu kadar verdi diyor ona göre bişe verinde kalmak istedğim yerde burda kalim diyor adam o kadar istiyosa gider oraya atar dimi imzayı

beşnumara

o zaman şunu diyor ve ben kendimce mevzuuyu kapatıyorum. eğer cenk samsunsporda futbolu bırakacağım deyip de bu kadar pazarlık içindeyse olmaz olsun öyle cenk.ben kendm istemiyorum takımımda böyle topçuyu olmaz olsun öyle cenk glmez olsun samsunspora. takım bu durumdayken bile istifade edenler üstelik bunlar samsunsporluyum diye piyasada geziniyorsa ben samsunsporlu değilim. yazıklar olsun diyorum.

alisan5516

Allahınızı severseniz bugün hangi futbolcu bedava oynuyor hangisi pazarlık yapmıyor ya bize kolay geliyo