Samsun Basket Kulübü

Başlatan berusa55, 13 Haziran 2009, 14:40:02

« önceki - sonraki »

cem

yukarıda yazı denge gazetesi adnan bahadırın köşesinden birde cantuğ hocayı dinlemek gerek bakalım ne olacak....

misafir

o zaman ben bıraz yazayım..... yonetım kızlara ulasamıyor cep telllerı kapalı kızlarla da arası ıyı olan cantug hoca yonetım faturayı cantug hocaya kesıyor....ve galıba 1 hafta on gune kalmaz eskı yonetım tekrar yonetıme gelıyor ...

YaşarDoğu

yönetim kızlara ulaşamıyor derken? :-\

ata55

Cantuğ Keskindemir'in işi
10 Ekim 2010 / 14:31
Samsun Basketbol Kulübü Başkanı Ahmet Öztürk'e ait özel otomobilinin lastiği dün Yaşar Doğu Spor Salonu'nun önünde kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından kesildi
Başkan Öztürk, bunun arkasında menajerlik görevinden alınan Cantuğ Keskindemir'in olduğunu iddia etti

Yaşar Doğu Spor Salonu önüne aracını park eden ve takımın antrenmanını seyretmek üzere salona giren Samsun Basketbol Kulübü Başkanı Ahmet Öztürk'ün aracının lastikleri kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından kesildi. İlk etapta aracının lastiğinin kesildiğini farkedemediğini belirten Başkan Öztürk, "Daha sonra aracımla yola çıktım ve tren garının önüne geldiğimde otomobilimin sendelemeye başladığını anladım. Aracımı yol kenarına çektim. Lastiğin kesildiğini gördüm. Bu olayın arkasında birkaç gün öncesinde görevden alınan menajer Cantuğ Keskindemir'in olduğunu iddia ediyorum. Karakola gidip bir ifade verdim"diye konuştu.

denge gaz.
bu cantu nası bir adammış, vay anasını.

celebi

YaşarDoğu

berusa55

AlıntıSBK FARKLI KAZANDI

SAMSUNDA DÜZENLENEN CUMHURİYET KUPASINDA SAMSUN BASKETBOL KULÜBÜ BURHANİYE BELEDİYE SPORU 83-42 MAĞLUP ETTİ

SAMSUN BASKETBOL KULÜBÜ CUMHURİYET KUPASI İKİNCİ MAÇINDA BUGÜN  ALANYA BELEDİYESPORLA KARŞILAŞACAK SAAT 18.00DA BAŞLAYACAK MAÇ YAŞAR DOĞU SPOR SALONUNDA OYNANACAK

http://www.samsunbasketbol.com/sbk/

cem

Alıntı yapılan: misafir - 10 Ekim 2010, 19:43:34
o zaman ben bıraz yazayım..... yonetım kızlara ulasamıyor cep telllerı kapalı kızlarla da arası ıyı olan cantug hoca yonetım faturayı cantug hocaya kesıyor....ve galıba 1 hafta on gune kalmaz eskı yonetım tekrar yonetıme gelıyor ...
vallahi anlamadım kusura bakma....

berusa55

SAMSUN'DA DÜZENLENEN CUMHURİYET KUPASINDA dün oynanan maçta:

SAMSUN BASKETBOL KULÜBÜ [88]
ALANYA BELEDİYE SPOR [51]

cem

SBK CUMHURİYET KUPASININ SAHİBİ OLDU...
sbk-75
i.üniversitesi-42
sbk 3 maçıda 30un üstünde farkla kazandı bu sene iyi olacak belli oldu

berusa55

Dün akşamki Alanya maçının ikinci yarısını izledim salonda arkadaşlar. Bu seneki yabancılarımız çok iyi. Yerli oyucunlar zaten kaliteli. Bu sene iyi iş çıkarabilir SBK...

celebi

bu sen fırsatım olursa istanbuldaki maçlarına uğrarım bakalım

berusa55

AlıntıSBK ilk Beşiktaş'ı ağırlayacak
19 Ekim 2010 / 18:20

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde (TKBL) mücadele eden Samsun Basketbol Kulübü ligin ilk maçında cumartesi günü kendi evinde Beşiktaş Cola Turka'yı ağırlayacak.

Uzun süren hazırlık döneminden sonra ligin ilk maçında Beşiktaş Cola Turka'yı ağırlayacak olan Samsun Basketbol Kulübü, son hazırlıklarını tamamen galibiyet üzerine yapıyor. Beşiktaş'ın güçlü bir takım olduğunu, tıpkı Karadeniz insanı gibi sert, inatçı ve agresif bir oyun tarzı olduğunu söyleyen Antrenör Caner Yıllar, ilk maçta galibiyet alarak lige avantajlı bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi.

"BEŞİKTAŞ KAPALI KUTU"

Hazırlık maçlarını yurtdışında yapan Beşiktaş'ın kapalı bir kutu olduğunu ifade eden Antrenör Caner Yıllar, "Biz hazırlıklarımız esnasında 3 tane turnuvaya katıldık. Türk oyuncularımızla İstanbul'da, yabancı oyuncularımızın bir kısmının katıldığı ve Alanya'da katıldığımız turnuvanın yanı sıra tam kadro halinde Samsun'da katıldığımız turnuvalarda hazırlıklarımızı tamamladık. Hafif sakatlıklar dışında bir eksiğimiz yok. Beşiktaş senelerdir ligin önemli takımlarından birisi. Özellikle yerli oyuncu konusunda
çok iyi bir transfer yaptılar. Beşiktaş tam bir kapalı kutu, onlar hazırlıklarının tamamını yurtdışında yaptılar. Yabancı oyuncuları bizim için kapalı kutu. Ligin üst düzeyde yatırım yapan 5 takımdan birisi. Beşiktaş'ın dışında Fenerbahçe, Galatasaray, Kayseri ve Tarsus takımları önemli yatırımlar yaptı" dedi.

"İLK 5 HAFTA ÇOK ÖNEMLİ"

Yıllar, ligin ilk beş haftasının kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, "Biz kendi sahamızda oynayacağımız maçların tümünü kazanma amacıyla çıkacağız. Bunu yapacak gücümüz var. Ligin ilk maçında Beşiktaş'ı yenerek başlamak istiyoruz. Tek hedefimiz bu, bütün hazırlıklarımızı bu yönde yaptık. Ben bu maçı kazanmayı çok arzuluyorum. Bunu hak ettiğimize inanıyorum. İnşallah bu maçı kazanacağız. Takımın hazır olduğuna inanıyorum. İlk beş hafta ligin en önemli yatırım yapan beş takımından dördüyle maç
yapacağız. Bu fikstür dezavantajını avantaja çevirmeye çalışacağız. Bu maçlara iyi başlayıp iyi götürürsek ligdeki yerimiz açısından çok önemli mesafe katetmiş olacağız. Lig uzun bir maraton, mühim olan 22 hafta sonunda hangi sırayı alacağız" diye konuştu.

"KARADENİZ GİBİ TAKIM"

Karadeniz insanın karakteristik özelliklerini taşıyan bir oyun tarzlarının olduğunu dile getiren Yıllar, "Samsun, gıpta ile seyredilen bir seyirci topluluğuna sahip. Seyirci burara inanılmaz derecede motivasyon oluyor. Takımımız sert, inatçı, agresif bir basketbol oynuyor, Karadeniz insanın karakterini yansıtan bir basketbol oynuyoruz. Samsunlular takımlarını çok sevecekler. Müthiş tempolu oynayan bir takımımız var" şeklinde konuştu.
(İHA)

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=25985

Serkan

bu maçta bakalım Samsunlu Kartallar gelicek mi :D

berusa55

Ama biz gidelim yine de di mi Serkan'ım belki gelirler  ;) :D