Tahsin Kosif, Samsun'da Fenerium'un Açılmasını Hoş Bulmuyorum!

Başlatan MeL_55, 17 Haziran 2009, 22:07:47

« önceki - sonraki »

celebi

ya bu durum gerçekten daha da işler acısı hale getirmiş meseleyi takım yöneticileri arasında ne oluyor ne bitiyor belli değil havası uyandırıyor bu olay. tamam hadi diyelim yöneticiler her attığı adımım birbirlerine haber mi verecek. evet bence vermeli çünkü o insanlar orada SAMSUNSPOR için adım atıyorlar yada iş yapmaya çalışıyorlar. elbeteki birbirlerinden yaptıkları işlreden haberdar edilmeleri yada etmeleri gerekir. tahsin kosifin bu açıklaması şahsen bana göre feceate fecaet eklemiştir.

samsunmania

Alıntı yapılan: 35ama55 - 17 Haziran 2009, 23:42:00
Demekki takımda yönetim kurulu denen bir durum yok , sadece Hakkı Tomaç yönetiyor koca Samsunsporu .. Tahsin Kosif , o çiçek gönderilirken neredeydin peki , madem öyle koy tepkini istifa et ben bu adamlarla çalışmam de ..

Başkanlığa mı oynuyor nedir ..

Aman Mert bırak istifayı falan. %5 bi umut var beraber bir şeyler yapacaklar diye. O da kül olmasın. Bekleyip görelim bakalım neleri başarabilecekler. Gideceklerse de adam gibi kongre ile gitsinler. Her şeye yeniden başlamayalım. Dileğimiz de bu yönde zaten.
Sn.Kosif'in iyi niyetli olduğuna inanıyorum. Ortamı yumuşatmak için yapılmış bir açıklama olabilir.
Şu tahtayı bir açtırsınlar, işler bi yoluna girsin, Feneryumun kimse önünden bile geçemez. O zaman hesap çok rahat sorulur. Taraftarımız ve derneğimiz tepkisini 10 numara vermiştir. Daha ölmediğimizi resmen ilan etmiştir.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Biraz takiye yapıyorlar sanki.ama taraftarın gücünü anlamaları açısından gecikmiş ama gerekli bir açıklama.zannedersem yzy de bir kıpırdanma olacak gibi.ama tez olsa iyi.nefes alamaz duruma gelmek üzereyiz.haydi artık kaldırın kıçınızı?

samsunmania

Alıntı yapılan: BİR SEVDADIR SAMSUNSPOR - 17 Haziran 2009, 23:52:50
Biraz takiye yapıyorlar sanki.ama taraftarın gücünü anlamaları açısından gecikmiş ama gerekli bir açıklama.zannedersem yzy de bir kıpırdanma olacak gibi.ama tez olsa iyi.nefes alamaz duruma gelmek üzereyiz.haydi artık kaldırın kıçınızı?

Biraz ağır ama kaldıracaklar inşallah.

Kürsat Berrak

Hakkı Tomaç boş ve lüzumsuz bir adam şuandada Tahsin Kosif ile Erkut Tutu ekibinin oyuncağı durumunda Tomaçı kalkan yapıyorlar kendilerine.Tahsin Kosif biryerlerden yardım ışığı alsın anında hırlatır Tomaçı.Bu Tahsin Kosif ve ekibi hayata amerikan yeşiliyle bakan takım.Hayatları muhalefetle geçerken kendilerine göre Samsunspor yönetiminde fırsat yakaladılar.Şimdide tirbüne oynuyor uyanıklar...Taraftar tepkisini üzerlerine almamak için.Biz yapmadık o yaptı diye.Doğru bulmuyorsan koy tavrını.Doğru değil ama saygı duyuyorum ne demek???Tomaçın şahsını ilgilendiren bir konu değilki  bir kurumdan bahsediyoruz...

55Bafra55

ali ihsan

Reklam kokan hareketler bunlar.

Tahsin Kosif'in gelecekle ilgili planları olduğu için taraftarla arasını iyi tutmaya çalışıyor bence.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

18 Haziran 2009, 09:55:20 #22 Son düzenlenme: 18 Haziran 2009, 09:57:08 Bir Sevdadýr Samsunspor
İyi de bu aciklamayi ogun neden yapmadi bu adam.simdi bu ozur niteligindeki aciklamanin inandirici bir niteligi yok kimsenin gozunde.neyse olan oldu.herkes kimin ne oldugunu biliyor.en azindan burda ki arkadaslar olarak biz biliyoruz.tahsin bey transferden soz edin biraz.hakki amca yi ve kendinizi aklamayi birakinda icraat gosterin bizlere

atakan

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 18 Haziran 2009, 09:42:35
Reklam kokan hareketler bunlar.

Tahsin Kosif'in gelecekle ilgili planları olduğu için taraftarla arasını iyi tutmaya çalışıyor bence.

ne gibi bir plan.nedense tahsin kosife güveniyorum ben.samsunsporluluğundan hiç şüphem yok.

ali ihsan

Alıntı yapılan: atakan - 18 Haziran 2009, 09:57:38
ne gibi bir plan.nedense tahsin kosife güveniyorum ben.samsunsporluluğundan hiç şüphem yok.

Gelecekte Samsunspor başkanı olmak istediğini herkes biliyor.

Soru şu ; Taraftar grupları,yerel medya ve derneğimiz gerekli tepkileri koymayıp bu açıklamaları yapmamış olsaydı Tahsin Kosif bu açıklamayı yapma ihtiyacını hisseder miydi ?

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: atakan - 18 Haziran 2009, 09:57:38
biz de güvenmek istiyoruz ama bana göre yapılan açıklamalar günü kurtarmaya yönelik.neyse dediğim gibi olan oldu.lig biteli daha elle tutulur bir icraat göremedik.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 18 Haziran 2009, 10:01:04

Soru şu ; Taraftar grupları,yerel medya ve derneğimiz gerekli tepkileri koymayıp bu açıklamaları yapmamış olsaydı Tahsin Kosif bu açıklamayı yapma ihtiyacını hisseder miydi ?
istese zaten o gün açıklamasını yapardı.yani çocuk kandırıyorlar akılları sıra

atakan

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 18 Haziran 2009, 10:01:04

tamam haklısın etmezdi.ama diyosunki gelecekte samsunspor başkanı olmak istiyor.ismail uyanık tan sonra kendisi başkan olmak isteyen tek isim bu adam.hersey para değil bana göre.altyapıyla,iyi bir ekiple,zeka ve çalışkanlıkla bişeler yapılabilir diye düşünüyorum.açıkçası başka türlü bi kurtuluş reçetemiz olduğunu sanmıyorum.biz yeri geldiğinde tepkimizi yeri geldiğinde desteğimizi göstermeliyiz.hakkı tomaç konusuna ise hiç değinmicem.o devam ederse hiç bir halt olmaz

kaptan 55

altyapıdan aldıkları paralarla Ankara'ya giden yöneticilerle SAMSUNSPOR nasıl bu darboğazı aşabilir.hakkı tomaç ceketini al ve git

ali ihsan

Parayla ilgili bir şey söylemedim zaten.Ben Tahsin Kosif'in fazla politik davrandığını düşünüyorum.

Çiçek olayından gerçekten rahatsız olmuşsa gereğini yapmalıydı.