Sınavlar Vizeler Finaller.....

Başlatan Tufan, 28 Mayıs 2009, 22:57:41

« önceki - sonraki »

cembaba

Tufan

Alıntı yapılan: CemBaba - 05 Haziran 2009, 21:21:44
Forza Samsun, Kaldı 4 sınav :D

son 4 aynen
pazartesi salı çarşamba perşembe son final ve cuma gecesi memleket yolları  :)

bezgınbekır

Allah hepinize kolaylık ve zihin açıklığı versin kardeslerim

**KaR6**

iş den de kurtuldum, çalısınca oluyomus valla, 2 senedir bunu anladım ben sonunda :P ;D :P

Ollivanders

bende simdi HUKUK feslefesine gidecem :) kalırım heralde ne gıcık yav:D

**KaR6**

kant a iyi çalıssaydın, geçtim ben onu gecen sene :P

Ollivanders

Valla girdim cıktım tabii hukukuna da sanada !  >:( Direk büt

**KaR6**

deme yaa, neyse canın sağolsun, diğerlerine kasacaz mecbur, yılmak yok ;)

Sercan

Ollivanders

Alıntı yapılan: **KaR6** - 06 Haziran 2009, 18:20:32
deme yaa, neyse canın sağolsun, diğerlerine kasacaz mecbur, yılmak yok ;)

ole valla mustafa ya  canımız sıkkın :D  bu hafta babalar var ticaret esya borclar ozel ve idari yargı moral bozamam :D

**KaR6**

Alıntı yapılan: Serpico55 - 06 Haziran 2009, 21:14:20
ole valla mustafa ya  canımız sıkkın :D  bu hafta babalar var ticaret esya borclar ozel ve idari yargı moral bozamam :D

tabi abi yaa, onu dersten bile saymican, asıl ticareti filan verdikten sonra o fasa fiso ;) benimde usul ile ceza genel kaldı, 2 de secmeli var, asılları atlattım çok sukur :)

Ollivanders

Bu hafta sonu bende rahatlayacam insallah :D:D

özkan

ya dün dersaneye gıderken arkadasın kardesı sbs'ye gırcekken belgelerını unutmus evıde baya bı uzaktı yaklasık 30 dakıka cocuk gozumuzun onunde gıremedı ya sınava bayağıda bı calıskan cocukdu..yazık oldu allah kmseye yasatmasın emeklerının erıyıp gıtmesını

Ollivanders

Alıntı yapılan: özkan17 - 07 Haziran 2009, 10:51:58
ya dün dersaneye gıderken arkadasın kardesı sbs'ye gırcekken belgelerını unutmus evıde baya bı uzaktı yaklasık 30 dakıka cocuk gozumuzun onunde gıremedı ya sınava bayağıda bı calıskan cocukdu..yazık oldu allah kmseye yasatmasın emeklerının erıyıp gıtmesını

hem ole onun bir diger versiyonu da su :) sınava giriyorsun konuyu biliyorsun ama olmuyor elinden kayıp gidiyor notlar :D  o daha kotu :D

emre

Alıntı yapılan: Serpico55 - 07 Haziran 2009, 15:02:01
hem ole onun bir diger versiyonu da su :) sınava giriyorsun konuyu biliyorsun ama olmuyor elinden kayıp gidiyor notlar :D  o daha kotu :D

yasamıssın gibi... ;D ;D