Volkan yuvadan uçuyor

Başlatan ali ihsan, 27 Mayıs 2009, 13:07:25

« önceki - sonraki »

Akyol

bravo yönetime istikrarlı gidiyorlar  >:( Volkan, Can, Oktay, Murat, Hasan, Kenan ve Burhan kesinlikle kalmalılar transfer yapamadığımız şu dönemde birde oyuncularımız giderse iyice sıkıntıya düşeriz bu gidiş gidiş değil sonumuz hayırlı olur inşallah... :-\

Baskent_Samsunspor

Alıntı yapılan: kuzey55 - 28 Mayıs 2009, 11:09:25
parası ödendi kalacak futbolculardan birisi.

kalsın keşke yaa adam kalmadı elimizde

Ertuğrul Sağlam

Volkan'ın gitmesini istiyorum Hakan Akman'a takımda yer açılması için ....

beşnumara

bizim amacımız volkanın kalması değil.bugün volkan gidecek parası ödenmedi diye yarın can sonra murat yıldırım sonra oktay...  ne yapmaya çalışıyorlar anlayamıyorum.zorla mı oturuyorlar o koltukta? bıraksınlar yaa.daha önceden de dediğim gibi onların yaptığı işi ben de yaparım.paran yoksa niye o koltuktasın.çok mu iyi yöneticisin de orada oturuyosun.ALLAH belanızı versin şerefsizler...

ugrass

yine aynı senaryoyu izlicez...  :-X

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: beşnumara - 28 Mayıs 2009, 13:17:55
bizim amacımız volkanın kalması değil.bugün volkan gidecek parası ödenmedi diye yarın can sonra murat yıldırım sonra oktay...  ne yapmaya çalışıyorlar anlayamıyorum.zorla mı oturuyorlar o koltukta? bıraksınlar yaa.daha önceden de dediğim gibi onların yaptığı işi ben de yaparım.paran yoksa niye o koltuktasın.çok mu iyi yöneticisin de orada oturuyosun.ALLAH belanızı versin şerefsizler...
güzel diyorsun da kardeşim.samsunspor resmi sitesinde bu yönetimin reklamı çok güzel yapılıyor.tutmuşlar üç beş tane gaz veren insan,her şey güllük gülistanlık onlara göre.neymiş yardım toplayacaklarmış.herhalde yardım paralarını iç edip öyle gidecekler görevden.

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 28 Mayıs 2009, 13:11:10

tanju55

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 28 Mayıs 2009, 13:11:10

volkanin hakanla ne alakasi var hakanin oynamasi icin burhanin gitmesi lazim volkan hucüme yönelik her pozisyonda oynar...bende hakanin oynamasini isteyenlerdenim ama böyle olmaz sanki elimizde cok futbolcu varmis gibi gitmesini istiyorsunuz...