Samsun BK 71 - 75 Mersin BŞ. 2-3

Başlatan cem and naz55, 26 Nisan 2009, 22:08:01

« önceki - sonraki »

Sempatik Bengülü

europe_55

Alıntı yapılan: tanju55 - 29 Nisan 2009, 19:48:27
yalan oldu sampiyonluk... :-\

Eger o son kacirdigimiz ataktan bos dönmeseydik, bence bu maci cevirirdik...
Ama maalesef olmadi :(

AntZ

Elendik ama takımımızla gurur duyuyoruz, helal olsun size kızlar, ilk 8 hedefiyle başlayıp finali kıl payı kaçırdınız. son 1 dk da 11 sayı geriden gelip maçın çevrilmesi içten bile değildi. Ama olmadı

Fecr_55

bu maca kadar gösterdikleri performans icin tebrik ederim ama bu mac icin kesinlikle takdiri haketmediler..berbat ötesi bir oyundu..final havasinda oynanmasi gerekiyordu, ama oyuncular hazir degildi sanki..
Mc Bride ve Larkins'in o süper iliskisi yoktu, Larkins her zaman etkili oldugu pota altinda oynamadi..potaya attiklerinin cogu kiyidan köseden döndü..buna ragmen en skorer oyuncu oldu ama hayret..bu demek ki takim halinde kötüydük..
Mc Bride 4. ceyrege kadar eline gelen onca topu kacirdi, bugün onun etkisiz oyunuyla ve bireysel hatalariyla kaybettik bence..Nihan hirsliydi ve son baskette zaten hirsinin kurbani oldu..
neyse bundan sonra sampiyon kim olursa olsun umrumda degil biz olmadikca..
yazik oldu hemde cok..

red_white

ali ihsan

Samsun Basket'in oyuncularını,yöneticilerini ve Cantuğ Hocayı can-ı gönülden kutluyorum.Kısıtlı imkanlarla bu şehire bu heyecanı yaşattılar ya helal olsun onlara...

celebi

mersin seyircisi yoktu sanırım

YaşarDoğu

şimdi mactan geldim , böyle olmamalıydı, ama heyecan yaşattıklarından dolayı teşekkürler kızlara.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 29 Nisan 2009, 20:02:30
Samsun Basket'in oyuncularını,yöneticilerini ve Cantuğ Hocayı can-ı gönülden kutluyorum.Kısıtlı imkanlarla bu şehire bu heyecanı yaşattılar ya helal olsun onlara...

Fecr_55

bizim taraftar neden girdi birbirine? ALLAH tan Mersin seyircisi yokmus, olsa ne olurdu!

YaşarDoğu

Maçtaki çıkan olayın ne olduğunu oturduğum noktadan kestirmek ve anlamak çok zordu , ister taraftar haklı olsun ister polis yaşananlar hiç hoş olmadı.Kulüp ceza alır, bizede üzülmek düşer.

celebi

bizim taraftar maalesef yaptı yapacağını >:(

AntZ

Alıntı yapılan: Nuray_55 - 29 Nisan 2009, 20:08:18
bizim taraftar neden girdi birbirine? ALLAH tan Mersin seyircisi yokmus, olsa ne olurdu!

İlk başta salona Trabzonlular girdi sandım, uzaktan bordo mavi gibi görünüyordu kargaşa yaşanan bölge, ama sanırım ufak tefek şeylere emniyetin müdahelesinden sonra gerginlik oldu. Cantuğ Hocanın mikrofonu alıp taraftarları sakinleştirmeye çalışması ilginçti. Neyseki büyümedi, kendi aramızda problemdi, kendi aramızda hallettik. Birde anlamadığım şey maçta rakip taraftar bile yokken bu kadar güvenlik tedbirinin ve emniyet mensubunun olmasıydı.

serdaryavuz

yazık oldu ne yapalım seneye inşallah verdikleri mücadele için kızlarımıza teşekkürler

berusa55

Elveda Büyük Final, Büyük Heyecan

Maçtan şimdi geldim ve inanın üzüntüden evin yolu bir türlü bitmek bilmedi. Kısaca şunu söyleyeyim:

Bir maçta hata üstüne hata, top kaybı üstüne top kaybı ve boş şut üstüne boş şut yaparsanız mağlubiyet kaçınılmazdır. Ve bu arada Mersin'in burda üç maçını izledim kesinlikle bizden iyi takımlar; özellikle de yabancıları bizim yabancılardan çok daha faydalı. Finalde Samsun adını görmeyi çok istemiştik ama yine finali beceremedik. Yine olmadı.

Teşekkürler kızlar her şeye rağmen bize bu güzel sezonu yaşattığınız için...