Bank Asya 1.Lig 33.Hafta | Sakaryaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 25 Nisan 2009, 17:32:49

« önceki - sonraki »

kuzey55

sakarya orta sahada top yapamıyor yaptırmıyoruz.sefa beklediğimden iyi oynuyo.böyle devam etmeliyiz 60 tan sonra daha da stres olacak sakarya.kontralarla etkili oluruz.

berusa55

Şimdi ilk yarı 0-0 bitti. Ufak bir hesapla olayı bitirelim. Biz bu maçta bir puan almayı becerebilirsek üzülerek söylüyorum ama ne yapalım önce can sonra canan demişler Sakarya'yı ve Güngören'i bir alt lige yolluyoruz. Çünkü Sakarya 34te kalıyor Güngören son iki maçını kazansa 39 olur biz de 39da kalsak haftaya Güngören'e karşı ikili averajda üstün olduğumuz için Güngören gider.

55.hakan

Alıntı yapılan: berusa55 - 02 Mayıs 2009, 16:19:24
Şimdi ilk yarı 0-0 bitti. Ufak bir hesapla olayı bitirelim. Biz bu maçta bir puan almayı becerebilirsek üzülüreke söylüyorum ama ne yapalım önce can sonra canan demişler Sakarya'yı ve güngören'i bir alt lige yolluyoruz. Çünkü sakarya 34te kalıyor güngören son iki maçını kazansa 39 olur biz de 39da kalsak haftaya güngören'e karşı ikili averajda üstün olduğumuz için güngören gider.
güngörenün durumu son haftaya kalıyor

berusa55

Ertuğrul Sağlam

allah aşkına tam bir buçuk saatir maçı arıyorum verdiğiniz linklerin hepsini denedim DNS ayarlarını yaptım sitelere üye oldum gene izletemiyorum maçı sonunda bilgisayarı parçalayacağım >:(

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: hakanelgun - 02 Mayıs 2009, 16:20:30
güngörenün durumu son haftaya kalıyor

Güngörenin durumu bu sonuclara biterse Berusanın dediği gibi G.belediye düşüyor haftaya kalmıyor

oguz_5528

Arkadaşlar giresunda oturuyorum Giresun-Ç.rize maçının ilk yarım saatini izledim Giresun Golü erken attı ama rizeninde pozisyonu wardı.Herkes Samsunspor maçını merak ediyo bizden gelecek bi gol.o stadı yıkar die düşünüyorum.Biz yenelimde gerisi önemli deil.

55.hakan

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 02 Mayıs 2009, 16:22:29
Güngörenin durumu bu sonuclara biterse Berusanın dediği gibi G.belediye düşüyor haftaya kalmıyor
güngören kazanırsa ligde kalma durumları son haftaya kalıyor diyorum

55.hakan

Kadir ÇELEBİ

Valla bunu o kadar hesaplamadım ama biz kalalımda gerisi boş düşünemez yemez içmez olduk bu yuzden Rahatlayalım artık yeter

kadir55ist

samsunsporumuz taraftar olarakta kötü gidişini sürdürüyor sakaryada belkide tarihimizde ender görülür bir olay ve taraftarımız yok denecek kadar az en önemlisi bu kadar zor durumda samsundan hiç bir taraftar grubumuzun olmayışı çok üzücü .
en kötü zamanlarda dahi deplasman yapan gruplarımızda biraz çöküş var gibi..

berusa55

İkinci yarılar başlıyor. Hadi bismillah; alın bir puan da bitirin şu işi, bizi de kurtarın stresten.

oguz_5528

Allahım sen utandırma...

link war mı arkadaşlar man.utd yazıodu az önceki linkte:S