Bank Asya 1.Lig 33.Hafta | Sakaryaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 25 Nisan 2009, 17:32:49

« önceki - sonraki »

tanju55

ya su utanmazlara bakin bizi ne kadar kücük görüyorlar...
sakaryaspor 2. baskani ya takimina cok güveniyor yada bizi cok kücük görüyor...
en az iki farkli aliriz demis...
dua edinde biz size fark atmayalim...

Ollivanders

Alıntı yapılan: tanju55 - 02 Mayıs 2009, 01:14:35
ya su utanmazlara bakin bizi ne kadar kücük görüyorlar...
sakaryaspor 2. baskani ya takimina cok güveniyor yada bizi cok kücük görüyor...
en az iki farkli aliriz demis...
dua edinde biz size fark atmayalim...

genelde bu emin konusmak ters teper ayrıca cok krıtık fınal nıtelıgınde mac oynayanlar bu maclarda puan kaybederler.İns kazanacaz

beşnumara

sakaryaspor bu zamana kadar rahat oynuyordu. kaybedeceği pek bir şey yoktu çünkü sezonun ilk yarısında topladığı puan belli.ilk defa bu kadar stresli bir maça çıkacaklar.onların da işi zor. hem de taraftarı önünde oynayacaklar.onlara sorsanız bu maçı seyircisiz oynamak isteyeceklerdir.

**KaR6**

gel de uyu.. çok korkuyorum yarın için.. ama bizim maç kadar izmir ve adana da kulaklar..

ölumune izmirliyiz bu hafta sonu ;D

beşnumara

Alıntı yapılan: **KaR6** - 02 Mayıs 2009, 01:31:35
gel de uyu.. çok korkuyorum yarın için.. ama bizim maç kadar izmir ve adana da kulaklar..

ölumune izmirliyiz bu hafta sonu ;D
sen rahat ol adana yenemez altayı.altay kafkaf için oynar bence

**KaR6**

inşallah öyle olur.. bu haftayı gectim, bi daha ki hafta önemli.. gerçi al yarın 1 puan, yan gel yat.. ooof off, çıldıracam..

Kodalak

Can ULUN Sakatlandı

--------------------------------------------------------------------------------

Samsunspor un başarılı kanat oyuncusu Can ULUN bugün 15:30 da yapılan idmanda Gökhan KOLOMOÇ ile girdiği ikili mücadele sonucunda sakatlandı. Sakatlık sonucu ilk müdahaleyi kulüp doktoru yaptı. Yarın ki maçta oynayı oynamayacağı yarın yapılacak kontrollerden sonra netlik kazanacak. Sakatlığının çok ciddi olmadığı ve yarın oynama ihtimali yüksek olduğu belirtildi. Akşam saatlerinde Sakarya ya gelen Burhan ÇOŞKUN un yarınki maçta yer alamayacağı belirtildi. Sakatlık haberleri futbolcuların canını sıksada yarınki maç için hırslı bir şekilde çalışmaya devam ediyorlar.

europe_55

Herkese hayirli sabahlar...

Umarim bugün istedigimiz skorla Sakarya´dan döneriz...

HAYDI SAMSUNSPOR, BIZIM ICIN AL SU MACI!!!!!

universite carsambalilar

arkadaslar maci canli yayin varmi varsa link gonderirimisiniz tesekkukur edrim

Kodalak

Akyol

YaşarDoğu

İstatistiklein bize yenilecek takım olarak gösterdiği buy maçta kazanan taraf olmayı İnş. Allah bize nasip eder.

Endişeli bekleyiş başladı...

universite carsambalilar

ligtvdevu.net  siteyi actim kendiliginden acilirmi mac yoksa herhangi biryeri tiklamakmi lazim

Kodalak

Alıntı yapılan: universite carsambalilar - 02 Mayıs 2009, 09:33:36
ligtvdevu.net  siteyi actim kendiliginden acilirmi mac yoksa herhangi biryeri tiklamakmi lazim

hayır maçın linkini tıklarsın öyle açılır ,birde maç başlamasına yakın link devreye girer zaten,kardeş netin sınırsızsa gir seyret yoksa fatura kabarık gelir ;)

Kodalak

Can Ulun kaburgasını çatlattı!
02 Mayıs 2009 / 09:33
Sakaryaspor maçı için Sapanca'da kamp yapan Kırmızı-Beyazlılarda dün şok bir gelişme yaşandı. Can idmanda aldığı darbe sonucu kaburgasını çatlattı.

Burhan Coşkun'un sakatlığı nedeniyle kritik Sakaryaspor maçında oynamayacak olmasının şokunu yaşayan Samsunspor'da dün başka bir şok gelişme yaşandı.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=11387

Sapancaspor Stadı'nda yapılan ter idmanında gerçekleşen beşe iki çalışmasında aldığı darbeyle acılar içinde yerde kalan Can Ulun, önce Sapanca ilçe Hastanesine, oradanda Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

Burada Röntgeni çekilen tecrübeli futbolcunun kaburgasında çatlak olduğu ve Sakarya Maçında forma giyemeyeceği bildirildi.