Bank Asya 1.Lig 30.Hafta- SAMSUNSPOR'UMUZ 1 - 0 Diyarbakırspor

Başlatan samsunmania, 05 Nisan 2009, 22:17:55

« önceki - sonraki »

samsunmania

Alıntı yapılan: samsuni - 09 Nisan 2009, 00:34:12
Bizimle ilgisi yok abi, sitenin formatı gereği bazı uygunsuz kelimeler otomatik(!) olarak siliniyor. Hatta ısrar eden bazı üyeler de!!!! :)

Kıyma Mustafama adminciğim gençtir ağzından kaçmıştır.

**KaR6**

ayıptır arkadas, koca yonetici mesajlarımla ugrasıyo, nerede özgur basın ilkesi ;D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 09 Nisan 2009, 00:39:12
ayıptır arkadas, koca yonetici mesajlarımla ugrasıyo, nerede özgur basın ilkesi ;D

Maraton başkan boşuna mı feryat figan ediyor, anti samsuni, faşist samsuni diye. Valla ben idareci olsam padişahlıktan yana olurdum, başkaları idareciyse en iyi yol demokrasidir tabii :)

samsunmania

Alıntı yapılan: **KaR6** - 09 Nisan 2009, 00:39:12

Samsuni'nin el kaymış ondan silinmiş avukat bey. Yanlış anlama.

samsunmania

Alıntı yapılan: samsuni - 09 Nisan 2009, 00:40:27
Maraton başkan boşuna mı feryat figan ediyor, anti samsuni, faşist samsuni diye. Valla ben idareci olsam padişahlıktan yana olurdum, başkaları idareciyse en iyi yol demokrasidir tabii :)

;D ;D

**KaR6**

baskanım ne derse ben arkasındayım abi, yonetim oradaysa halk burada, bi ayaklanmaya bakar valla ;D

samsunmania

Alıntı yapılan: **KaR6** - 09 Nisan 2009, 00:43:09
baskanım ne derse ben arkasındayım abi, yonetim oradaysa halk burada, bi ayaklanmaya bakar valla ;D

Ben sizden tırstım abi, ayaklanma, dikta falan.

Barış antlaşması diyorum.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 09 Nisan 2009, 00:43:09

Alıntı yapılan: **KaR6** - 09 Nisan 2009, 00:27:39
ayıp ediyosun abi, ben bu maraton, cgr ve akyol gibi ugursuzmuyum, Samsuna gittiğimde takım gaza geliyo, hiç şüphen olmasın, 0.5-0 da olsa kazanırız o maçı ;)

Takdir siz değerli samsunspor.biz üyelerinin
Başka da birşey demiyorum ve bu bahsi burada kapatıyorum kuzum :)

**KaR6**

maraton derken tribun olarak maraton, yoksa baskanımı kastedermiyim.. sayın yonetici, hem faşistsiniz, hem insanları yanlıs yonlendiriyorsunuz, lutfen ama..

samsunmania

Alıntı yapılan: **KaR6** - 09 Nisan 2009, 00:46:32
maraton derken tribun olarak maraton, yoksa baskanımı kastedermiyim.. sayın yonetici, hem faşistsiniz, hem insanları yanlıs yonlendiriyorsunuz, lutfen ama..

Mustafa nasıl çevirdin be kardeşim ;D ;D ;D

**KaR6**

caktırma abi, iyi kıvırdım valla, sanırsın asena maşallah ;D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 09 Nisan 2009, 00:46:32

Değerli üyelerimiz yayınımıza beraber ve solo şarkılarla devam ediyoruz

Kıvır, kıvır aşağıdan yukarıdan
Kıvır, kıvır, hem sağdan hem soldan :)

**KaR6**

;D ;D ;D

maçtam önce bi yemek ayarlarsak şahane olur efendim ;)

mehmet yılmaz

Ben çıkıyorum arkamdan laf yazan top olsun :)

Başlığı geyik muhabbetine çevirmişiz iyice, atın beni forumlardan....

**KaR6**