Samsun Basketbol Kulübünde Neler Oluyor? (SBK)

Başlatan METE_55, 24 Mart 2009, 17:20:35

« önceki - sonraki »

METE_55

24 Mart 2009, 17:20:35 Son düzenlenme: 24 Mart 2009, 17:34:56 samsuni
EVET sevgili samsunlu ve samsunsporlular SAMSUNSPORUMUZU düşünürken bir yanda diğer markamız olan KIZLARIMIZ SAMSUN BASKETBOL TAKIMIDA pek iç açıcı değil galiba oradada MADDİ bir sorun var herhalde bence oraayıda katalım bu bütünlüğe çünkü onlarda KIRMIZI BEYAZ SİYAH renklerden  ayıptır vekiller, bürokratlar,belediye başkanları az utanın allah aşkına siz nasıl bu kadar duyarsızsınız EVET arakadaşlar bu hafta cumartesi yanılmıyorsam playoflar var SAMSUNDA ve son çare o gün bizim günümüz olsun ve son kez haykıralım bazı kesimlere...

GençKozluklu

Play offlar avrupa kupalarına katılım için önemli. Ceyhan'ı elersek seneye Avrupa kupalarına katılmayı hak edeceğiz. SAMSUN şehri için önemli.

Ne yapıp yapıp basketbolda yakalanan başarıyı play offlarda şehir olarak destekleyip şampiyonlukla taçlandırmak olmalıdır. Seçim öncesi son bir çağrı daha yapılabilmesi için fırsat olarka değerlendirilebilir.

Ancak sürekli protesto etme havası da yöneticilerde alışkanlık haline getirmesin. bu haftaki protestonun yankıalrı daha sürecektir tahmin ediyorum.

İnanıyorum ki yöneticiler Pazar günkü protesto sonrası biraz daha akılları başlarına gelmiştir. sonuçlarına alamazsak ilerleyen zamanlarda SAMSUN2un başlarına yıkılacağını artık anlamış olmaları gerek. Benden söylemesi sayın yöneticiler ;D

kaptan 55

sahipsiz şehrin sahipsiz takımları
SAMSUNSPOR
SAMSUNBASKET

guvener55

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 24 Mart 2009, 19:15:53
sahipsiz şehrin sahipsiz takımları
SAMSUNSPOR
SAMSUNBASKET

bedensel engelliler spor klübünü de bunlara ekleyebilirz.adamlar kaç sene türkiye şampiyonu oldu kimsenin umurunda olmadı

salon55

aslında dahada genişletmek için  önerim var.samsunda gençliğin ve tüm spor kulüplerinin sahibi yok.hiç kimsenin gitmediği yerlere 2 pota koy 1 kale yap sonrada spor tesisi yapıyoruz diye geçin . dünyanın neresinde var böyle saçmalık arkadaşlar.

cem and naz55

samsunspora bir gareziniz var bari şu kızların elinden tutun takım avrupaya gidiyor ligde şampiyonluğa oynuyor
alınan bilgiye göre SBK oyuncuları maalesef 2 aydır para alamıyorlarmış

Sadece Samsunspor

Revenge

Yukarıda söylenenlere aynen katılıyorum. Evet bu takım sahipsiz. Yine doğrudur,Ne Samsunlu işadamları ne vekiller ne de maddi güce sahip olan diğerleri bu takıma sahip çıkmaktadırlar. Eyvellah. Hepsine Eyvallah da para da para diye tutturan bu oyuncuların hiç mi suçu yok. Denge gazetesinin haberine göre Kayseri maçı sonrası teknik ekiple oyuncular arasında yaşanan tartışma sonrası  Adeola, Erlana, Julie ile Nihan Anaz kafileye katılmayarak Kayseri'de kalmışlar.Ayrıca pazar sabahı Samsun'a dönen bu dört oyuncu antramanlara da katılmayarak tepkilerini sürdürmüşler. Bu nasıl bir rezilliktir. Lig çok iyi bir dereceye bitirilip,şampiyonluğa doğru giderken şunların yaptıklarına bakın.Kendilerini takımın üstünde görmek. Biz ne dersek o olur havalarına bürünmek.Aslında bu tavra karşı yapılması gereken şey,böyle bir disiplinsizlik içine giren oyuncuları anında kapının önüne koymak.Şampiyonlukmu gider. Gitsin. Şampiyonluklar kaybedilir kazanılır. İlkeli olmak çok daha önemli değilmidir.Bir klübü klüp yapan,bir klübü büyük yapan şey kurumsal haysiyetin korunması değilmidir.Bu gün buna taviz verirseniz bu tür olayların önünü nasıl alacaksınız.
  Yabancı oyuncuları anlıyorum. Onların zaten dini imanı para. Ya bizim Nihan'a ne demeli. Nihan, hani şu 30 yaşında,artık tekaüt dönemine girmiş,Çankaya gibi ikinci bir sınıf takımda ikinci sınıf bir oyuncu iken,SBK'nın elinden tutup,yıldız mertebesine ulaştırdığı Nihan. Yok olup gidecek iken SBK sayesinde yeniden hayata dönen Nihan.Açmıdır ,açıktamıdır ki böyle eylemlerin içerisine girmektedir.
  Sbk yönetimi için çok üzülüyorum ben. Adamlar çalmadık kapı bırakmıyor. Gelin bu başarılı takıma sahip çıkan daha iyi yerlere getirelim diye. Ama yok işte kardeşim olmuyor. Bütün kapılar yüzlerine kapanıyor. Ne yapsın bu adamlar herşeyi bırakıp ne haliniz varsa görün mü desinler.Yazık.... Çok yazık....

beşnumara

vay vay vaaayyy neler oluyo öyle samsun baskette.hocaya ve yönetime ALLAH sabır versin.inşaallah en kısa zamanda çözülür diyecem ama 1 senedir bir şey yapmayandan destek beklemek ne kadar doğru olur o da tartışılır tabii.

edmontdante

Yabancılardan BALES'in  parayı sorun yapmadığı  en azından biraz  esnek davrandığı hep söyleniyordu demek ki doğruymuş.

Akyol

al birde burdan yak yahu yok mu bu şehirin ileri gelenlerinden şu takıma verilecek 100 milyar hiç değilse bi yaraya merhem olur kızlar şampiyonluğa gidiyor olaylara bak  :-X cumartesi günü kızlarımızı desteklemek için Yaşar Doğu'ya gidelim arkadaşlar karabük'e gidemeyen arkadaşlarımız hem yerel seçimler öncesi son protestomuz hemde kızlarımıza destek için cumartesi saat 15:00 de maça.

Bu arada kesin ve net bir bilgi vermek istiyorum SAMSUN BASKET-ceyhan maçı cumartesi saat 15 de Dspor da kendi gözlerimle gördüm bi yanlışlık yok yani  ;)

beşnumara

gelişmeleri üzülerek takip ediyorum.malesef benm yapacağım bir şey yok ama siyasiler ne işe yarıyoo. eeeyyy rezilleerrr nerdesiniz? amacınıza ulaşıyorsunuz ne mutlu size!

jean

koskoca samsunda 300-500 bulunamiyor su tur organizasyonlar icin gercekten yazik

Sempatik Bengülü

ugrass

yazıklar olsun samsunumuza..!

bir kişi bile yardım etmez mi bea bi takıma..!