plaka yerli ama?

Başlatan kaptan 55, 18 Mart 2009, 18:25:58

« önceki - sonraki »

kaptan 55

18 Mart 2009, 18:25:58 Son düzenlenme: 18 Mart 2009, 18:33:33 kaptan 55
55 gs
55 fb
55 bjk
55 ts

SAMSUN'da yaşayıp bu şehrin ekmeğini,suyunu içipde bu plakalı araçları kullanan plaka sahiplerinin dikkatine hepinize 55 kere .........?yazıklar olsun.

Recep

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 18 Mart 2009, 18:25:58
55 gs
55 fb
55 bjk
55 ts

SAMSUN'da yaşayıp bu şehrin ekmeğini,suyunu içipde bu plakalı araçları kullanan plaka sahiplerinin dikkatine hepinize 55 kere .........?yazıklar olsun.
tamamda bu plakaları özel seçende olabilir rast gele alanda olabilir hepsini aynı kefeye koyamazsın

Fecr_55

bunlarin arasinda özellikle bjk kesinlikle tesadüf olamaz..
bizim plaka da TO 55..Türk Osman 55.. :) SS 55 yapacaktik da SS yasak almanya'da..

özkan

amca oglunun plaka 34 US(soyadımız ;D) 4355 :P

sBc-55

guvener55

ben arabayı alırken ss plaka yoktu.bu araba plakasız olmayacaktı ya.bende gs plaka aldım.ama yukarda sölenen kefeye konmak beni derin yaralıyor.gs plaka benim gs taraftarı olduğum anlamına gelemez.

g=ismimin baş harfi
s=SAMSUNSPOR

bana şimdi 55 kere ........ mı???

kaptan 55

ya hocam SAMSUNSPOR'lu olmasan bu sitede ne işin var ben bu konuyu açarken bilerek ve isteyerek bu plakaları alan insanlara 55 .... kere dedim.ama ben senin yerinde olmuş olsaydım o plakayıda takmazdım aracıma

serdaryavuz

tamam genelde böyle plakaları alanlar artık isteyerek ve para ödeyerek alıyılar ilk çıktığı zamalar ss plakayı herkese veriyolardı şuan gitseniz belki 1 milyar verseniz böyle ss plakayı ancak alırsınız bu gs bjk fb ts plakalarını emniyet satıyor ilk alanlar hariç gerisi bilerek alıyo bunu.

Kais

ts ile bjk tesadüf olamaz bence..

south_london

sıradan ts gelen tanıdığım çok var.ya ilk alırken para verip istediğin bir plaka alıyorsun yada aldıktan sonra değiştirmek istersen plakayı başka şehir plakasıyla değiştiriğ sonra 55 alıyorsun yani çok uzun iş çoğu kişide bırakıyor geldiği gibi.

sadece55

3 harf varmıydı yaw samsunda:D

Akyol

Alıntı yapılan: erdo55 - 21 Mart 2009, 04:54:38
3 harf varmıydı yaw samsunda:D
henüz yok yakında olur ama ;)

Tribün_ali

Arkadaşlar öle demeyin benim cok sevdigim bir abi var fanatik samsunsporlu plakası 55 fb 945 ama iyi bir samsunsporlu kendide istemiyor ama elden gelmiyor yani böle plakalara fazla takılmayın

HoliganSamSunLu

55 bjk varmıki samsunda 3 harfli plaka sistemi başlamadıkki yada başladımı

Mert

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 22 Mart 2009, 16:39:06
55 bjk varmıki samsunda 3 harfli plaka sistemi başlamadıkki yada başladımı

Başlamadı diye biliyorum