Bank Asya Birinci Ligi 27. Hafta - Samsunspor'umuz 2 - 0 Malatyaspor

Başlatan yönetici, 15 Mart 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

CriminaL

SAMSUNSPOR TARAFTARININDA ATTIĞI GOLLE MAÇ 3-0 SONA ERİYOR.
BU SONUÇLA TARAFTARDA 1 KEZ DAHA KOYUP MALATYA KÜME DÜŞÜYOR

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 22 Mart 2009, 16:33:46
Bu maçı muhteşem taraftarımız kazandı. Stadta inanılmaz bir atmosfer varmış. Zaten galip gelemezsek bu taraftara yazık olurdu.

Haftaya Karabük'te daha rahat olacağız. Karabük'e de kimin büyük olduğunu gösteririz. Bizim adımız yeter onları yenmeye

karabük sakat takım bence bir puan bile çok iyi olur.

cembaba

kýrmýzýbeyaz55

giresun  ordu  ve rize neticede karadeniz takımı ve biz onlara yıllarca örnek klüp modeli olmuşuz düştüklerinde sevinmek bize yakışmaz kanaatindeyim

furkan5534

Haftaya Karabük'ü Yenersek 2 puan fark atıyoruz.ama yenilirsek  adamlar 4 puan fark atıyor.4 puanlık maçmı öle bişi yani :D inşallah alırız

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: kırmızıbeyaz55 - 22 Mart 2009, 16:36:16
giresun  ordu  ve rize neticede karadeniz takımı ve biz onlara yıllarca örnek klüp modeli olmuşuz düştüklerinde sevinmek bize yakışmaz kanaatindeyim

düştükleri gün benim için bayramdır...

ugrass

Alıntı yapılan: CemBaba - 22 Mart 2009, 16:36:07
Gitsek aslında ya.. 2 saatlik yol

bencede muhabbet olur. onur ve zeki abi gelsin tabi.. zaten onur abi samsundaymısss=)

red_white

benim içinde bayramdır babalarının kim olduğunu unutup kafa tutmaya çalışıyorlar bide

Mert

Bence fazla zafer sarhoşu olmayalım alttaki takımlarla aramızdaki puan farkı çok az.Haftaya karabükten kesinlikle en azından 1 puan ile dönmeliyiz.

cembaba

Arkadaşlar ben bu kadar karamsar olmamalıyız diye düşünüyorum... Ayrıca önümüzde 7 maç var 4 ü içerde 3 ü dışarda. 3 tane maçtan en az beraberlikle ayrılsak. Play off şansımız yine var yani. çok değil 2 maç üst üste galibiyet serisi yakalayabilirsek. Play off şansımız halen var.

furkan5534

Alıntı yapılan: red_white - 22 Mart 2009, 16:38:13
benim içinde bayramdır babalarının kim olduğunu unutup kafa tutmaya çalışıyorlar bide

aynen

CriminaL

MAL-ATYA biz sizin babanızız biz ne dersek o olur !

GurbetciFanatik

O degilde Malatyaspor düsüyor ama  ;D ;D ;D

Üzülüyorum ben bunlarin haline :P  :P  :P  :P

Her sene 3 Puan garantiydi ne güzel  ;D  :P  ;D  :P

GençKozluklu

red_white

en az 1 puan  inşallah maçtan sonra yine toplanılıp protesto edilirr yusuf ziya  ş...sizi