SAMSUN BASKET - Mersin B.Ş.B.

Başlatan berusa55, 09 Mart 2009, 19:41:52

« önceki - sonraki »

edmontdante

Resimleri çeken arkadaşım henüz göndermediğinden ekleyemiyorum.

BekiRcaN_5s

inşallah ileride bi gün.. Allah'ım ben ölmeden bana göster...........

edmontdante

edmontdante

edmontdante

Maça gs li bir arkadaşla gittim.gs armalı bir mont vardı üzerinde.Bir SAMSUNSPOR atkısı   satın aldım sardım boynuna.Maçta önümüzde 3 tane küçük kız vardı 9-10 yaşlarında .Başlarında kırmızı-beyaz ip takılı.Bizimkini gördüler mont gs boyunda Kırmızı-Beyaz atkı.Sen gs li misin yoksa SAMSUN'lu mu dediler.O da ikisini de tutuyorum dedi.Kızlardan biri "O ZAMAN SEN DÖNEKSİN" deyince yerlere yattık gülmekten.

kuzey55

helal olsun valla iyi laf koymuş :)

since1965

İlginç gelecek ama paly off larda şampiyon olmak istiyorsak ligi ikinci bitirmemiz lazım.Gerekirse son hafta kayseriye maglupda olabiliriz.Çünkü ligi ikinci sırada bitirince fb.gs.bjk ile sadece filande karşılaşıyoruz.Hemde hangisiyle oynarsak ilk maç kendi sahamızda oluyor.Onun için mersin atlattık gerisi için üzülmemiz lazım.

guvener55

Alıntı yapılan: since1965 - 16 Mart 2009, 18:14:32
İlginç gelecek ama paly off larda şampiyon olmak istiyorsak ligi ikinci bitirmemiz lazım.Gerekirse son hafta kayseriye maglupda olabiliriz.Çünkü ligi ikinci sırada bitirince fb.gs.bjk ile sadece filande karşılaşıyoruz.Hemde hangisiyle oynarsak ilk maç kendi sahamızda oluyor.Onun için mersin atlattık gerisi için üzülmemiz lazım.

olsun be kardeşim.biz yine üzülmeyelim.bize iç sahada dayanan yok.içerdeki maçlarda katlarız işi bu kızlar bi harika.bu seneki tesellimiz gerçektende

Amsterdamli

Çünkü ligi ikinci sırada bitirince fb.gs.bjk ile sadece filande karşılaşıyoruz.Hemde hangisiyle oynarsak ilk maç kendi sahamızda oluyor.Onun için mersin atlattık gerisi için üzülmemiz lazım.

Sevgili Since1965 ligi 2. bitirirsek ve FB ile finalde karsilasirsak ilk iki maci Istanbulda oynayacagiz 3. ve 4. maclar Samsunda son mac yine Istanbulda olacaktir. Sayet finalde GS veya BJK ile karsilasirsak ligi biz onlarin ustunde bitirdigimiz icin ilk iki mac Samsunda 3. ve 4. mac Istanbulda 5. mac Samsunda olacaktir. Seriye 0-0 baslaniyor ve 3 galibiyet alan sampiyon oluyor.

Fecr_55

biz Istanbul takimlarini yenmis bir ekibiz..ilk maci veya son maci onlarla oynamisiz oynamamisiz fark etmiyor, bundan sonra kim cikarsa ciksin karsimiza, son nefesimize kadar yenmek icin oynayacagiz..kimseden korkumuz yok, rakipler korksun..

since1965

Alıntı yapılan: Amsterdamli - 16 Mart 2009, 21:40:24
Sevgili Since1965 ligi 2. bitirirsek ve FB ile finalde karsilasirsak ilk iki maci Istanbulda oynayacagiz 3. ve 4. maclar Samsunda son mac yine Istanbulda olacaktir. Sayet finalde GS veya BJK ile karsilasirsak ligi biz onlarin ustunde bitirdigimiz icin ilk iki mac Samsunda 3. ve 4. mac Istanbulda 5. mac Samsunda olacaktir. Seriye 0-0 baslaniyor ve 3 galibiyet alan sampiyon oluyor.

fener ile de oynasak ilk maç samsunda olması lazım.Çünkü onlar bizi istanbulda tam hatırlamıyorum ama 4 sayı ile yenmişlerdi biz onları samsunda 4 sayıdan daha farklı yenmiştik onun için ilk maç samsunda.Birde final şampiyonluk maçında 1 maç içerde 1 maç dışarda.Finalde bu kural geçerli diye biliyorum.

GençKozluklu

Alıntı yapılan: since1965 - 16 Mart 2009, 23:54:29
fener ile de oynasak ilk maç samsunda olması lazım.Çünkü onlar bizi istanbulda tam hatırlamıyorum ama 4 sayı ile yenmişlerdi biz onları samsunda 4 sayıdan daha farklı yenmiştik onun için ilk maç samsunda.Birde final şampiyonluk maçında 1 maç içerde 1 maç dışarda.Finalde bu kural geçerli diye biliyorum.

Sizin bahsettiğiniz aynı puanda olduğumuzda ikili averajımız iyi olduğundan sıralamada FB yi geçmemiz için gerekliydi. Bizim son maçta galip gelip FB nin yenilmesi durumunda puanlar eşitlenir ve İkili averajımız iyi olduğundan lider bitirebiliriz.

Bu saatten sonra pek te önemi yok. SAMSUN için İstanbul deplesman sayılmaz. Maç satleri mesai saatinde olmazsa FB ye evidne lig maçında olduğu gibi cehennemi yaşatırız.

Takımı İstanbul'da daha çok izleme fırsatını yakalamak adın 2. lik benim için güzel.

Bu takım 2. bitirerek büyük iş başardı. Biraz destek olunursa şampiyon olmaması hiç bir neden yok.

Forza SAMSUN

jean

hangi kupy akatilacaz biz simdi tam olarak

since1965

istanbul takımlarının kadrosundan ve taraftarından çekinmiyorum ama masa başında hakem oyunları ile istanbul takımları bizi zor durumda bırakabilir.