Bank Asya 1.Lig 25.Hafta | Samsunspor'umuz - Boluspor

Başlatan MeL_55, 01 Mart 2009, 16:08:22

« önceki - sonraki »

özkan

Alıntı yapılan: Fahri Gündüz - 04 Mart 2009, 19:26:50
Arkdaşlar pazar günü Boluspor taraftarları olarak Teoman taş ın mezarını ziyaret etmek istiyoruz yardımcı olursanız seviniriz
bizleri dosthane şekilde karşılayan bolu taraftarı geçen seneki kupa maçında olduğu gibi,bu seferde samsunspor taraftarları sizleri iadei karşılamayı yapacakdır.maçda en ufak bır küfür bir tartısma cıkmaması temennımız..samsundakı abilerimiz ilgilenecedir bolusporlu miafirlerimizle..sımdıden hosgeldınız dıyoruz

Mert

Sertan ve edimin olmaması bizim açımızdan çok iyi gol yollarında sıkıntı çekecekler.1 puana oynayacaklar gibi gözüküyor.

samsunmania

Bu maçı kazanacağız. Golü erken bulmamız lazım. O zaman rahatça alırız maçı.

Kaya

O söylenen isimlerden en az 3 ü oynar görürsünüz deplasman takımlarının sürekli başvurdğu bir taktiktir

Ayrıca SAMSUN a gelecek olan bolu lu kardeşlerimize de şimdiden hayırlı yolculuklar dilerim.

ahk34

maça kazansak ne değişir ki samsunspor nasıl olsa liğde kalacak bu maçı alacagız tamam yeniden bir play of umudu sonra hayal sonra yine bir ümitsizlik

ali ihsan

Alıntı yapılan: ahk34 - 05 Mart 2009, 00:52:31
maça kazansak ne değişir ki samsunspor nasıl olsa liğde kalacak bu maçı alacagız tamam yeniden bir play of umudu sonra hayal sonra yine bir ümitsizlik

1 hafta daha ümidimiz olsun daaa.
Hep kahır hep kahır.Nereye kadar be.
S....... böyle aşkın ızdırabını

Akyol

Alıntı yapılan: iak5529 - 04 Mart 2009, 23:05:13
O söylenen isimlerden en az 3 ü oynar görürsünüz deplasman takımlarının sürekli başvurdğu bir taktiktir

Ayrıca SAMSUN a gelecek olan bolu lu kardeşlerimize de şimdiden hayırlı yolculuklar dilerim.

ercüment hoca rize maçından önce turgut oynamayacak dese mesela taktik icabı :P

beşnumara

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 05 Mart 2009, 01:01:59
ercüment hoca rize maçından önce turgut oynamayacak dese mesela taktik icabı :P
allah razı olsun deriz ne diyecez :D

Akyol

bu maçta affettirir mi kendini bilinmez ama turgut'un orduda kaçırdığı pozisyon gitmiyor gözümün önünden inşallah şu son vuruşlarınıda düzeltir bizde rahat rahat maçımızı izleriz.

Kaya

Turgut un son vuruşlarını düzeltmesini beklemek 30 şubatı beklemek gibi bir şey

beşnumara

Alıntı yapılan: iak5529 - 05 Mart 2009, 01:37:22
Turgut un son vuruşlarını düzeltmesini beklemek 30 şubatı beklemek gibi bir şey
bunu ancak ikimiz söyleyebiliriz inanç. çünkü turgutun o günkü çalışmasını biz izledik. bizim haricimizde herkes bir umut beklerler son vuruşlarını düzeltmesini ama biz biliyoruz ki o gerçekleşmeyecek malesef acı ama gerçek.satalım da kurtulalım şundan.

Kaya

Alıntı yapılan: beşnumara - 05 Mart 2009, 01:42:44
bunu ancak ikimiz söyleyebiliriz inanç. çünkü turgutun o günkü çalışmasını biz izledik. bizim haricimizde herkes bir umut beklerler son vuruşlarını düzeltmesini ama biz biliyoruz ki o gerçekleşmeyecek malesef acı ama gerçek.satalım da kurtulalım şundan.

vallahi kardeşim haklısın izledik ama elimizden bir şey gelmez ben onun yerinde olsam günde en az 3-4 saat kendim çalışırım ama demekki çalışmıyor yaşı çok genç ve bazı şeylerin farkında değil bak bana göre turgut değil türk dünya standartlarında bir oyuncu olabilir ama eksikleri çok bariz eksiklikler kapanmayacak eksiklikler değil ama çalışsa yapar artık iş ojna kalmış ya akıllarda kazma turgut diye yer eder ya da süper star bir futbolcu olara tarihe geçer

beşnumara

Alıntı yapılan: iak5529 - 05 Mart 2009, 01:45:48
vallahi kardeşim haklısın izledik ama elimizden bir şey gelmez ben onun yerinde olsam günde en az 3-4 saat kendim çalışırım ama demekki çalışmıyor yaşı çok genç ve bazı şeylerin farkında değil bak bana göre turgut değil türk dünya standartlarında bir oyuncu olabilir ama eksikleri çok bariz eksiklikler kapanmayacak eksiklikler değil ama çalışsa yapar artık iş ojna kalmış ya akıllarda kazma turgut diye yer eder ya da süper star bir futbolcu olara tarihe geçer
demek ki bu ben futbolcu oldum havasına girmiş kardeşim.ercan kaptan bizim gençler için ne güzel söylemiş. ercan koloğlu başlığında var zaten ne dedikleri. bunlar bu formanın değerini bilmiyolar. biz bugünlere düşmeseydik bunlar şuan bizm gibi tesislere gidip idmanı izleyeceklerdi. bu takımda şeytan murat, volkan gibi oyuncular forma giyemedi neden? çünkü bu durumda değildik.şimdi bunların yerinde onlar olacaktı ki 20 yaşlarındaki halinde tabiii bak sen o zman şova heey gidi heeyy

Kaya

Alıntı yapılan: beşnumara - 05 Mart 2009, 01:49:37
demek ki bu ben futbolcu oldum havasına girmiş kardeşim.ercan kaptan bizim gençler için ne güzel söylemiş. ercan koloğlu başlığında var zaten ne dedikleri. bunlar bu formanın değerini bilmiyolar. biz bugünlere düşmeseydik bunlar şuan bizm gibi tesislere gidip idmanı izleyeceklerdi. bu takımda şeytan murat, volkan gibi oyuncular forma giyemedi neden? çünkü bu durumda değildik.şimdi bunların yerinde onlar olacaktı ki 20 yaşlarındaki halinde tabiii bak sen o zman şova heey gidi heeyy

hayırlısı bu günleride görecekmişiz...

İnşallah bundan sonra zirveye çıkacak olan yoldaki  adımları birer ikişer atmaya başlarız

GençKozluklu

Alıntı yapılan: beşnumara - 05 Mart 2009, 01:42:44

Turgut 'un çok kaliteli ve biraz daha son vuruşlara çalışması belritilmektedir. Turgut ta bunun farkında olup çalışmıyorsa kendi bilir. Kaybeden Turgut olur. SAMSUNSPOR'a daha nice Turgut lar, Serkan'lar, Celil'ler yetiştirir.

Turgut kendini geliştirirse kazanan kendisi olacaktır. Bunun farkında olacağını ümit ederim. Aksi halde kendi bilir. en fazla 2 seneye kadar kendini geliştiremezse kaybolup gideceği kesin.