Bank Asya 1.Lig 24 Hafta l Orduspor 2 - 1 Samsunspor'umuz

Başlatan Tribün_ali, 21 Şubat 2009, 19:43:19

« önceki - sonraki »

mahserxxx

samsunmania

Turgut yine bitirdin bizi. O gollerin birini ben bile atardım. Nasıl beceriyorun hayret vallaha.
Ortasahada Murat'ın olmayışı çok sırıttı. Ordu oyundan 65 den sonra düştü ancak Sercan ve Turgut efendi ortalarda yoktular.
Bedavadan verdik 3 puanı. Çok yazık çoook.

KocumVolkan

bundan sonra deplasman maçlarında umutlanmak mı ? tövbe....
skor ortada ruhsuz bomboş bir takımdık son dakikalarda çok duran top kazandık onların hepsini daga taşa atmayı başardık ordu çok iyipres yaptı maçın başından sonuna kadar galibiyetlerinde bu pres etkiliydi yazık oldu hiç değilse 1 puan alırdık

ILUVATAR

Bir deplasmanda bu kadar gol pozisyonuna girersin ancak. atamazsan atarlar. ama ben hayatımda bu kadar kotu futbol gormedim. Veyselde neden bu kadar ısrar edilir anlamak güc.Oktaya dokunsan dusuyor.Turgut ruh gibi. Sercan kosmuyor. bu takım deplasmanda nasıl mac kazansınki kim topu burhana volkana tasısın. Turgut seni mac kadrosuna almamak lazım. sen hic mi gol vurusu calısmassın.Bir insan  bu kadar maca cıkarda bir gelisme gostermez mi ?

MeL_55

Yok böyle bisey ya. Git sen Orduya yenil sonra neyse. Yok bu takim deplasmanda yanlis oynuyor. Cok korkak oynuyor. Madem Golü attin baktin Ordunun defasinda is yok bastir. Geri yaslanirsan böyle olur iste.

berusa55

Bir takım tecrübesiz olabilir ama tecrübe kazanmak için hiçbir varlık çaba göstermiyorsa bunun cezasını bizim gibi vefalı taraftarlar çeker. Biz kahrolurken onların bizim kadar acı çektiğini sanmıyorum bile!

yasemin 5516

mahserxxx

Lazoli

yok arkadas yok. bu samsunspor adam olmaz. simdiye kadar maclari izleyememistim de samsunspor iyi oynuyordur diye düsünüyordum.
maci izledim tüm umutlarim tükendi izlemez olaydim.
bu ne ya ben almanyanin sondan 3. liginde oynuyorum. kasaba-belde takimlarina karsi oynuyoruz yemin ederimki bizim takimi cikarsaydik oraya bugün orduya 5 tane atmistik.

bu ne sacma bise yaa?
akilli top oynayan kimse yok. gögüsü ile kontrol edecege topa adam ucarak tekme atiyor. öyle top mu durdurulur?
kanat oyunu sifir.
defans ile orta saha arasinda bag yok.
ilerde anca kontraya oynuyoruz.
nebicim bi futbol anlayisi bu anlamadimki.
sanki hepsini iqsu 50nin altinda?
bu kadarda salak futbol oynanmazki?
ne bicim bisey bu allahim ya rabbim?

arkadaslar artik benim umutlarim tükendi ne ercüment hocada ne turgutta ne baska biri?
bu takimin kolay kolay beli düzelmez daha  :-\

Yalnızca BİZ

never.55

ADAMLARIN EN AZ 20 CİVARINDA ALACAKLARI VAR SADECE PRİM OLARAK 2 MİLYAR PARA VERMİŞLER

mahserxxx

ILUVATAR

Alıntı yapılan: never.55 - 01 Mart 2009, 16:01:31
ADAMLARIN EN AZ 20 CİVARINDA ALACAKLARI VAR SADECE PRİM OLARAK 2 MİLYAR PARA VERMİŞLER

bu futbolculara birak 2 milyarı bes kurus para vermem . Bu nedir ya sanki parasız tek kulup biziz bir takımda ruh olacak ya sen gordun mu bugun macta ruh?  kazanma azmi gordun mu ?  destek destek dediler orda iste Buyuk SAMSUNSPOR taraftarı !!!
ama onlar ciftlikde gezerler uzulen uykuları kacan yine biziz.

Kadir ÇELEBİ

Futbolcular pimi çekti.. başka yorumu izahı yok bunun Tv. ekranlarında ne zaman maç izlesek  malup oluyoruz..Play-off şansı buraya kadarmış demekki..

never.55

2 AYDIR OYNUYOLAR NEYLE MOTİVE OLCAKLAR TOPCULARDA EKMEK PARASI KAZANAN KİŞİLER YANILIYORMUYUM.YÜREKLERİYLE OYNADILA DEDİK EE SONUÇÇÇ YÖNETİM UYUYORRR