SAMSUN HORONU

Başlatan Sercan, 03 Şubat 2009, 12:57:05

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Hangisi?
Şu camiye yardım topluyoruz diye piyasadan kaldırdığımız 75.000 lira mı? Yoksa okul yaptıracağız diye söğüşlediğimiz 30.000 lira mı? Aman diyeyim, yazma sakın buralara!  :-X :-X

babasamsunlu

Bırak bu İşleri Samsuni..
Asıl vurgunları anlat....
Şimdi bi açıklarım her taraf ayağa kalkar ona göre...  >:( >:( >:(

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 24 Aralık 2010, 14:17:15
Bırak bu İşleri Samsuni..
Asıl vurgunları anlat....
Şimdi bi açıklarım her taraf ayağa kalkar ona göre...  >:( >:( >:(

Pekala, yazıyorum vurgunu...
Hatta yazmıyorum, ses kayıtlarını koyuyorum buraya ;)

http://www.timsah.com/Muazzez-Abaci-VURGUN/ZrrM0roNE5c

babasamsunlu

İşte yavaş yavaş dökülüyorsun..

Herkes yedi bitirdi de takımı Seninki düpedüz vurgun sayılır Sayın ve Muhterem Samsuni.. :-* :-* :-*

Şaka bi yana şu vurgunlardan birazda bizim payımıza düşeni versen ya hocam..Malum çouluk çocuk durumlar kötü... :-[ :-[ :-[

mehmet yılmaz

La birader ne gözü doymaz adamsın? Daha geçen de attık ya 12.827 lirayı hesabına!! Haziran'daki 8.329 lirayı hiç saymıyorum bile.  :P

Bu arada gözün aydın, başkanın geri döndü foruma bakıyorum da iletinde güller açıyor!  8)

babasamsunlu

Başkanıma kurban ol sen suni Samsunlu..Bu hafta seni ezip geçecek büyük başkan halı sahada..

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

celebi

topicin cılkı çıkmış konu samsun horonu be birader

babasamsunlu

24 Aralık 2010, 14:37:25 #67 Son düzenlenme: 24 Aralık 2010, 14:39:07 babasamsunlu
ahanda sende geldin tam oldu..şimdi Ferhat kalptenşimşekçarptıellibeş de gelir...
Bütün hocalar toplandı dersler boş kaldı..
Yazıktır günahtır..
Masai mara yok mu Alooooo .....  >:( >:( >:( >:( >:(

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: celebi - 24 Aralık 2010, 14:33:59
topicin cılkı çıkmış konu samsun horonu be birader

senin ana konu ile ilgili görüşlerin nelerdir?
istanbul bş. bld'si bu konu ile ilgili bir belgesle yapsak bize destek çıkar mı?

tşk.ler, sevgiler... :)

celebi

kadir beyle bir görüşelim. horan var dediler geldik deriz

eren55

Bizim olanlara sahip çıkalım.Az biraz duysun insanlarımız icabında tescil bile ettiririz.Yeter artık millet horon deyince Trabzon da var sanıyor bir.Halbuki  yalan yok kemençeyi en iyi Giresunlu yapar,en iyi Göreleli,Eynesilli çalar.Oynamaya gelince de göreceğiz bakalım kim en iyi?

eren55

Bu konuda çalışmaları olan herkese de can-ı gönülden teşekkürlerimi sunarım.Yerel kültürü olmadığı öne sürülen Samsun'dan neler çıkıyor görsün insanlar.

berusa55

Eren kardeşim mesajını üstüste yazmak yerine eklemek istediğin olduğu zaman ilk mesajında düzenle butonunu tıklayıp mesajı değiştirebilir, istediğin eklemeyi yapabilirsin.  ;)

eren55

Alıntı yapılan: berusa55 - 28 Aralık 2010, 16:55:27
Eren kardeşim mesajını üstüste yazmak yerine eklemek istediğin olduğu zaman ilk mesajında düzenle butonunu tıklayıp mesajı değiştirebilir, istediğin eklemeyi yapabilirsin.  ;)

Sağ ol,var ol:

Serkan

Alıntı yapılan: celebi - 24 Aralık 2010, 14:52:21
kadir beyle bir görüşelim. horan var dediler geldik deriz

Haydaa  ( =