Samsunspor'umuz için bunu başarabiliriz !....

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 31 Ocak 2009, 14:45:55

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

31 Ocak 2009, 14:45:55 Son düzenlenme: 26 Şubat 2021, 12:05:11 Ertuğrul Sağlam
1, BÜYÜK SAMSUN OTELİ  : Arkadaşlar hepinizin de bildiği gibi şuan bu otel atıl vaziyette ve kullanılmıyor otelin mülk sahibi ise İl özel idaresi yani
Samsun valiliği  bu otelin Samsunspor'a devredilebilirmi diye Ak parti samsun il başkanı Ali AKYÜZ'e iki defa ve İl Özel İdaresinden bir Daire Başkanına
  bir defa bu konuyu açtım bana verdiği cevap şu oldu Ali Akyüz'ün  biz bu oteli satıp otelin parası ile köylere hizmet götüreceğiz dedi ikinci
görüşmemde şunu sordum kendisine yasal olarak bu otelin samsunspor'a devri imkansızmı dediğimde bunun için uzun uğraş gerektirecek
prosedürlerin yerine getirilmesi gerekiyomuş yani imkansız değil yani arkadaşlar isteseler bu iş olur ama bunların amacı ne köylere hizmet götürmek
 nede samsun'a yararlı bir iş yapmak bunlar yakınlarına rant sağlama derdindeler gibi geliyo bana tabi kendilerine söyleyemedim bunu >Daire başkanının
 bana verdiği cevap ta şu oldu istenirse olur ama Samsunspor'da bu parayı iyi değerlendiremez yani birileri bi şekilde parayı götürür ifadesini kullandı
işin özeti şu arkadaşlar Büyük Samsun Oteli İstenirse Samsunspor'a devredilebilir ve yaklaşık buradan tahminlerime göre en az 15 trilyonluk bi kaynak
yaratılabilir yani buda demekki Samsunspor'un tek kalemde kurtuluşu manasına gelir eğer bu Otel Samsunun malı ise Samsunsporda bu şehrin ortak
değeri ise buranın Samsunspor'a devredilmesi gerekiyor diye düşünüyorum bunun için biz ne yapabiliriz diyorsanız onuda burada yorumlarınızla ve
önerilerinizle değerlendirip tartışalım yani buranın Samsunspor'a devri imkansız değil ve buda kurtuluşumuz olur

55.hakan

çok güzel bir konuya değinmişsin bunların hepsi seçilecek belediye başkanının çabalarından geçiyor bu yüzden bu projelerden bir veya birkaçına hangi belediye başkanı destek vercekse onun yanında olmak lazım.belirlenen projeleri rapor haline getirip başkan adaylarıyla aramızdan bir sözcü konuşması gerekir.

KocumVolkan

:) benimde bir önerim var siz abilerimden izin alarak anlatıyorum...
İnternette arama yaptım araştırdım eskiden Bursada öğrenci pasolarının ismi Genç Bursasporlu Kart mış. arkasında felan Bursasporluyum Bursasporu çok seviyorum yazıyormuş. Bizede böyle birşey lazım bence gelirlerin bir kısmıda Samsunspora giderse güzel olmaz mı ?

ramcQ_55

ancak biz düşünürüz böyle şeyleri bize kolay gelir ama onlara gelince bu konular sinek vısıltısı gibi bişe işde bi kulaktan girer diğer taraftan cıkar  :(

harbisamsunsporlu5517

kardesim yazdıklarının olabılmesı için birimizin buyuksehır bld baskanı olması lazım

HoliganSamSunLu

tesbitler çok doğru uygulması uygun projeler yerinde ama bu yazdıkların ve gönlümğzden geçenlerin hayata geçtiği gün süper ligde bile şampiyon oluruz bunları gerçekleşmesi için bütün şehirin bir bütün tek yürek olması gerek bunu başardıüımız gün zaten inanın süper ligde bile şampiyon oluruz

Ertuğrul Sağlam

hiç birşey imkansız değil ama bakıyorum bizim taraftarımızda umudunu iyice yitirmiş şehrin ileri gelenlerinden arkadaşlar burda  kös kös oturmakla veya sadece buraya yazmakla olmaz bişeyler yapmak lazım varsa kafasında projesi olan paylaşalım burada daha sonra rapor haline getirip bunları gerekli yerlere iletelim gerekirse başbakana kadar ulaştıralım elbet sesimize kulak veren biri olacak...

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: 35ama55 - 03 Şubat 2009, 12:32:10
arkadaşım yanlış anlama yeni üye oldugundan böyle düşünüyorsun .. güzel bir çalışma yapmışsın ancak bu maddeleri yüzlerce kez konustuk bu satırlarda , biz yazmaktan , söylemekten bıktık , usandık , yzy'ye de yazdık , bekleyeceğiz .. yoksa kımsenın kös kös oturacağı yok ..

katılıyorum biz burda ne projeler yaptık ama sonuç yok 2-3 ay sonra senide görürüm kardeşim, kim kös kös oturup sadece buraya yazıyor, kaç kere para topladık bu site adına yardım yaptık kulübe ;)

red_white

Ertuğrul Sağlam

03 Şubat 2009, 14:52:34 #9 Son düzenlenme: 03 Şubat 2009, 15:03:43 %100 samsunspor
1953 başlarında Batista diktatörlüğünü yıkmak amacıyla küçük bir grup oluşturan Castro, 26 Temmuz'da Santiago'daki Moncada Kışlasına 125 arkadaşıyla birlikte bir baskın düzenledi ama başarısızlığa uğrayarak tutuklandı. 16 Ekim 1953'te Santiago'daki Küba Yüksek Mahkemesi'nde yapılan yargılamada Sayın yargıç siz beni mahkum edin! Tarih beni haklı çıkaracaktır! (La Historia Me Absolvera) cümlesiyle biten ünlü savunmasını yaptı. Mahkeme sonunda 16 yıla mahkûm oldu. Juventud Adasında 21 ay hapis yattıktan sonra, Batista'nın emriyle cezasının geriye kalan bölümü bağışlandı.

1955'te Küba'dan ayrılarak Meksika'ya geçti ve 26 Temmuz Hareketi adlı yeni bir örgüt kurdu.İspanya İç Savaşı'na katılmış olan Kübalı Alberto Bayo'nun yönetiminde gerilla savaşı eğitimi gören örgüt üyeleri 2 Aralık 1956'da Granma yatıyla Küba'ya dönerek Oriente'de 80 kişilik örgütü ile karaya çıktı. Burada hükûmet kuvvetleriyle girişilen çatışmalarda 68 arkadaşını yitiren yitiren Castro, aralarında kardeşi Raul Castro ve Ernesto Che Guevara'nın da bulunduğu 12 arkadaşıyla birlikte Oriente'nin güneybatısındaki Maestra Dağlarına çekildi. Bu dağlarda 12 idiler 100 oldular 100 ken 200... 500...... iki yıl boyunca Batista'nın kuvvetlerine karşı bir gerilla savaşı yürüttü. ve sonunda PES ETMEDİLER özgürlük savaşını kazandılar ve sonunda Batista, 31 Aralık 1958'de Dominik Cumhuriyeti'ne kaçtı.

!.... VEYA ATATÜRK VE 19 MAYIS !.....

Nuri Asan

%100 samsunspor

Kardeşim tespitlerinde haklısın ama bu tespitlerinin ve düşüncelerinin yüzde 1 ini şehrin ileri gelenler ve oy verdiğimiz adamlar düşünse inan bu ligde olmayız...