Bank Asya 1.Lig 19.Hafta | Samsunspor'umuz 4 - 0 Kartalspor

Başlatan MeL_55, 18 Ocak 2009, 18:08:03

« önceki - sonraki »

selahattin55

inşallah yeneceğiz bu sefer bu şansızlığımızı.yolacağız bu kart kartalın tüğlerini bu sefer.saldır samsunsporumm.

Kais

Alıntı yapılan: **KaR6** - 22 Ocak 2009, 15:56:27
kardeşim bu siteye giren adam zaten tam tekmil gelir maça, onu asıl çekirdekçilere duyurmamız lazım ki bi yere vursun..

Bence artık çekirdekçilerde takımı desteklemeye başladı.Ama maratonda 1 grubumuz olsa en azından orta bölümlerde falan güzel olurdu.

veis

kartal as oyuncularını satmış olabilir ama altaya karşıda iyi oynadılar ve berabere kaldılar zaten enbüyük özellikleride komple defans yapabiliyor olmaları.deli gibi saldırmadan yavaş yavaş sonuca gitmeliyiz.şu pozisyonda 3 puan bize ilaç olucak.

cem and naz55

cts günü statta pazar günü yaşardoğudayız...SAMSUN AŞKI İÇİN

cembaba

Vee.. Samsundayım. :D Bu Maçı Almamız Gerekiyor. Uzun bir aradan sonra ilk defa Samsunspor maçı izleyeceğim için heyecanlıyım. 1-0 olsun bizim olsun :)

Sempatik Bengülü

3 puan istiyoruz biz bu maçtan inşallahta yüzü yülen taraf biz oluruz

Sadece Samsunspor

ohhhh beee maç cumartesiymiş uzun bi aradan sonra stadda olacağım, dersane çıkışı koşa koşa gelecem stada, pazar günleri gelemiyorum dersaneden sonra özel dersim oluyor,

beşnumara

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 22 Ocak 2009, 15:04:05
mrb ben yozgatlı isa site ye kaydoldum bütün samsunspor taraftarlarını bu siteye bekliyorum kartal maçını alacağız benim çektiğim erciyes maçındaki video yu nasıl bu siteye aktarabilirim saygılarımla:::)))...???oruma

hoşgeldin isa samsunspor sevgini bizimle kayseride paylaştın teşekkürler.yüreğine sağlık.
Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 22 Ocak 2009, 15:11:56
çelebi ab basket maçına gelecek misiniz panküp samsun basket maçına bu arada mehmet abinin kitabıı getirtecem 21 tl miş olsu samsunlu paraya bakmazmehmet abiyeslmlar
çelebi abinin yerine ben cevap veriyorum haddime düşmeyerek :D zannetmiyorum geleceklerine. sitemize yazılarının devamını bekleriz.

seckin55

celebi

esedullah

harbisamsunsporlu5517

acısıyla tatlısıyla müthiş bir samsunspor haftası gecırdık şimdi bu guzellikleri galibiyetle taclandırma zamanı

ali ihsan

Bu maçı gol yemeden kazanırız.2-0 veya 3-0 alırız.

HasanN

Celil Malatyaspordan ayrılıyormuş Bilgisi olan varmı ?
Gelse tekrar dönse çok süper olur...
İkinci yarı Performansları çok Güzel Allah Bozmasın...
Playoff'tan süper Lig neden olmasın ??

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: HasanN - 23 Ocak 2009, 17:20:31
Celil Malatyaspordan ayrılıyormuş Bilgisi olan varmı ?
Gelse tekrar dönse çok süper olur...
İkinci yarı Performansları çok Güzel Allah Bozmasın...
Playoff'tan süper Lig neden olmasın ??

celil bu yönetim olduğu sürece bu takıma gelemez, ama tabiiki isteriz gelsin adam gibi topunu oynasın sorun çıkarmasın ;)