Bank Asya 1.Lig 18.Hafta | K.Erciyesspor 0 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 11 Ocak 2009, 18:23:20

« önceki - sonraki »

samsunmania

Erciyes çok tehlikeli bir takım.Kesinlikle oynatmamamız lazım.Oyun tutturunca çok tehlikeli oluyorlar. Kazandıkları bütün maçları farklı aldılar. Ama bizim defans gününde olursa 3 puan bile alabiliriz.

beşnumara

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 14 Ocak 2009, 18:25:38
beşnumara bizim için hiçfarketmez... Taraftarlar olarak tribündeki yerimiz alıp, desteğimiz yapacağız...
bensiz mi yapacaksınız abi.aaaa darılırım vallaa. omuzomuza omuzomuza ... hep beraber hep beraber...

celebi

Alıntı yapılan: beşnumara - 15 Ocak 2009, 03:59:24
bensiz mi yapacaksınız abi.aaaa darılırım vallaa. omuzomuza omuzomuza ... hep beraber hep beraber...

Kayseri erciyes

Yeni stad büyük ihtimal kayserispor-fenerbahçe maçıyla açılıyor

O zamana kadar burda oynuycaz Erciyesspor-samsunspor maçıda burada..

kuzey55

maçın hakemi süleyman abay.hiç sevmiyorum bu adamı maçı verirse bu hakem verir.

Kayseri erciyes

Kamber Arslan Antalyaspor'da

Kayserispor'dan kiraladığımız defans oyuncusumuz Kamber Arslan, Antalyaspor'la sezon sonuna kadar oynamak üzere sözleşme imzaladı.

Transferin de emeği geçenlere teşekkür eden Arslan, transferinin her iki taraf için de hayırlı olmasını diledi.

Atılan imzanın ardından Kamber Arslan, Antalyaspor formasıyla basın mensuplarına poz verdi

Zaten kiralık gelmişti.pek fazla birşey katmadı, kamber artık eski kamber değil.

Meteor

inşallah hayrlısı olur antalya kampında takım bence bayag bsey kazandı ...

kaan

İşte oynayacağımız saha.Son düzenlemeler yapılyormuş.

harbisamsunsporlu5517

hakem dısında hersey ıyı inşallah ikinci yarıya galıbıyetle baslarız

GençKozluklu

Lige başlamadan önce küçük bir antreman yaptık taraftar olarak.
SAMSUNSPOR tararftarı oğlum Mehmet Saygun.

http://video.google.com/videoplay?docid=6816104198540859199&hl=en

HaSaNCaN

süper valla. gururlandım bende bi resim paylaşım. yigen ;

Sercan

alt yapımızın sağlamlığı küçük kardeşlerimizden belli oluyor.Büyük Samsunspor'un büyük yürekli küçükleri...

beşnumara

abi helal olsun yaaa. hepinizin yüreğine sağlık.şu çocuktaki sevgiyi görebilmek ne güzel bir şey. inşaallah böyle altyapımız sağlam olur :D

MeL_55

AlıntıDeprem futbolculara panik yaşattı

Dün gece saatlerinde Kayseri'de 3.9 şiddetinde deprem oldu. Depremin etkisiyle kendilerini odalarından dışarı atan futbolcular, korku dolu dakikalar yaşarken, bir kısmı ise gece uyuyamadı.

3.9 ŞİDDETİNDE
Samsunspor, dün gece korku dolu saatler geçirdi. Kayseri'de saat 22.23 sıralarında merkez üssü Erkilet ve Kocasinan ilçeleri olan 3.9 şiddetinde deprem oldu. Deprem Kayseri merkezde de hissedildi.Antalya kakmpını tamamlayarak karayoluyla Kayseri'ye gelen kırmızı beyazlılar aşırı yorgun oluşu yüzünden istirahat halindeyken depreme yakalandılar.

ODAYI TERK ETTİLER
Sarsıntıyı hisseden Kırmızı- Beyazlı futbolcu ve teknik ekip kendilerini bir anda odalarının dışına attı. Panik içinde oteldeki odalarından dışarı çıkmaya çalışan futbolculardan bir kısmının korkudan titredikleri görüldü. Bir kısım futbolcu ise arkadaşlarını teselli etmeye çalıştı. Olayın şokunu atlatan futbolcular tekrar odalarına gitti.

ÇOK KORKTULAR
Kafilede bulunanlar sarsıntıyı ailelerine bildirmek ve korkulacak bir durumun olmadığını söylemek için telefonlara sarıldı. Ailesini arayanlardan birisi de Gökhan kolomoçtu. Tecrübeli futbolcu,"Gerçekten sarsıntıyı içimizde hissettik. Paniğe kapılmamak mümkün değil. Şükürler olsun sarsıntı büyük değildi" derken. Sercan ise,"Sabaha kadar uyumadım" dedi.

Kais

ben bu maçı bu gün sandım yanlış anlaşılmasın cunüb değilim ama gusul abdesti alıp maçı izlemeye çıkacakdım o kadar heyecanlıydım gittim ki maç yarınmış :D