Bank Asya 1.Lig 16.Hafta | Samsunspor'umuz 3-1 Sakaryaspor

Başlatan MeL_55, 08 Aralık 2008, 00:31:13

« önceki - sonraki »

celebi

red_white

taraftar görevini yerine getirdi ve takım kazandı haftayada eksik olmamıza rağmen adanayı yenersek şehir yeniden umutlanır

ahmet55

Tebrikler Teşekkürler SAMSUNSPORUM.3 Puanı almamız çok iyi oldu bizim açımızdan.

Maçta kale arkasında 55 kareografisini hazırlayan arkadaşlarımı tebrik ederim.

kumköylü ahmet

turgut yok mac 3-1 ne guzel insallah hic oynamasin ben demisdim bu maci aliriz haftaya alacagiz turgut yok cunku

cembaba

Alıntı yapılan: DeBoCaN - 15 Aralık 2008, 12:01:41
Bir pazar günümüz çok iyi geçti stressiz, mutlu bir şekilde..İlk yarı takımda iş yoktu, maraton tribününe geçmemizin hem iyi yanı hem kötü yanları oldu..

Kötü yanı eski yerimize oranla o tribünün büyüklüğü kapalınında basık olmaması bütün direncimizi kırıyo ister istemez..Böyle olunca sesimizin pek çıkmadığını düşününcede kimsenin bağırası gelmiyor normal olarak..

İyi yanı ise 2.yarıda yapmış olduğumuz maratonon ortasında bulunan seyircilerimizin arasına girip, insanları ateşlendirmemizdi.

2.yarıda  hem takım iyiydi hem taraftarlarımız..Belkide maçın kopma anında üzerimize düşeni yaptık ve maratondaki seyircilerimizinde takımı ateşlendirmek adına birşeyler yaptığını görünce belki bizimde az da olsa faydamız olduğunu düşünerek maratonun orta kısmına geçtik..

Faydası olduğunuda zannediyorum biz üzerimize düşeni yaptık ve takımın hep beraber galibeyete taşımasını bildik..HEP DESTEK TAM DESTEK..

Maçın sonunda Samet arkadaşımızın sahaya atlayarak Büyük Kaptan Kenanı tutup yanımıza getirmesi ve üçlü çektirmesini isteğimizi söylemesi ve Kenanında bizlere üçlü çektirmesi ayrı bir güzeldi..

Basket olayına gelince ; Basket yöneticilerinin Basketbol Federasyonuna vermiş olduğu dilekçede, cumartesi günü 3' de olan maçın Pazar 3' e alınmasını istemişler..Bu isteklerinin yanında ne kadar ne kadar yanlış bilemiyorum ama vermiş oldukları ayrı bir demeçte ise;

'' Biz Futbol maçından anlayan taraftar istemiyoruz, basketboldan anlayan taraftar istiyoruz ve grupların salona zarar verdiğini '' dile getirmişler..

Samsun adı geçen ve Samsunu temsil eden her takım bizlerindir yani Samsun şehrinindir..Basketten anlayıp, anlamanın ne önemi var.? Bu şehrin sahibide biziz herşeyide biziz ama bunu anlayamayan insanlarımız çok anlaşılan..

Burdan duyurulur ; Bu olayla ilgili bir açıklama yapmalarını bekliyoruz aksi takdirde bundan sonra bizler SÖĞÜTLÜBAHÇELİ ÇILGINLAR Grubu olarak basket maçlarına GİTMEYECEĞİZ..

çok güzel açıklmaşsın fakat insanın ister istemez aklı kalıyor yani. neden taraftar gruplarını istemiyorlar acaba? ve basket ten anlayan seyirci orada tatsız tuzsuz bir maç olacağı belli olur zaten.. neyse ne önemi var. bence basket takımından soğutuyor bu olaylar ;)

Sakaryaspor maçına gelince tebrik ederim sizleri.. teşekkürler samsunspor um.

pitbul055

burdan ercüment hocaya sesleniyorum.hocam oktayı sol kanata kilitliyorsun.sercan ortada kız gibi kıvırtmaktan başka birşey yapmıyor..sercanı sola oktayı ortaya al..oktay,murat ve volkan harikasınız çocuklar

yusuf celebi

Maçın yorumu ::::

İlk devre Samsunspor orta halli bir oyun sergiledi.

İkinci yarı Gökhan'ın sakatlanması ile büyük bir korku yaşamış olsakta taraftarında itici güç olmasıyla şansımızında yardımıyla galip gelmeyi başardık.

Dünkü maçın adamı şüphesiski Murat Yıldırım'dı.Doksan dakika mücadele azmiyle övgüyü hakendenlerin başında geldi.Murat oyun kurucu özelliği olmasada önemli işler yapıyor Sefa'nın etkisiz kalması Murat'ı çok yoruyor.İyi bir oyun kurucunun yanında Murat çok önemli işlere imza atabilir.Önümüzdeki sezon daha düzenli bir kadro kurgusu içinde takım daha tutarlı bir performans sergilerse Murat için kapımızı çalacakların sıraya girmesi hayal değil.

Maçın bir diğer önemli adamı Volkan Çekiç'ti.Ercüment Coşkundere'nin Turgut 'un yokluğunda Hakan Akman'a görev vereceğini beklerken Volkan'ı forvette görmek beni biraz şaşırtmıştı.Çok çalıştı ve çok yoruldu bir kaç pozisyonu değerlendiremesede önemli işler yaptı.Bir ara Ercüment hoca benim yıldız adayım Hakan Akman'ı oyuna almak üzereyken Volkan'ın golü atması ile oyuncu değişikliğide değişti Hakan çizgi kenarından geri çekilirken ömür oyuna dahil oldu.

Gökhan Kolamaç sakatlanana kadar bir gol attı ve çok sayıda da tehlike uzaklaştırdı,inşallah ciddi bir şeyi yoktur.

Can'ın bindirmeleri takıma hareketlilik getiriyor, Can eski formuna kavuşmak üzere Ercüment hoca kendisiyle çok yakından ilgileniyor.

Sercan bir iki hareketi dışında takıma faydalı olamadı kendine güvenenleri mahçup etmeye devam ediyor.

Sefa yine kayıplarda,takımın beyni vazifesi verilmiş (o yeteneği olmamasına rağmen) kendine bakmadığından olsa gerek verimli olamıyor umarım bir an önce kendini toparlar.

Burhan dünkü maçta pek istekli değildi umarım çabuk toparlar.

Dikkat edici bir konu Turgut olmadığında takımın 3 gol atmış olması ilginç.

Ercüment hoca takıma bazı artı değerler kazandırmışa benziyor artık takım 3-5 pas bir arada yapabilir hale gelmiş bunun artarak devam etmesi temennisiyle.

Cadde55

HoliganSamSunLu

mehmet yılmaz

Yerel basında maç yorumu yazan hemen herkes aynı müşterekte buuluşmuş. Maçı taraftar kazandırdı diyorlar. Hadi ben zaten maratonda tezahürat yapan gruptayım her zaman ama diğerlerinin de bu gerçeği görmüş olması önemli gerçekten de.

Köşe yazarlarını da bir gün omuz omuzaya bekleriz :)

red_white

gerçekten herkes bu konuya değinmiş benim anlamadığım nokta sbk yöneticileri nasıl öyle bir açıklama yapar daha yapıp yapılmadığını bilmiorum gerçi ama botaş maçında taraftar olmasaydı yenilirdik

seckin55

Alıntı yapılan: samsuni - 15 Aralık 2008, 18:10:19
Yerel basında maç yorumu yazan hemen herkes aynı müşterekte buuluşmuş. Maçı taraftar kazandırdı diyorlar. Hadi ben zaten maratonda tezahürat yapan gruptayım her zaman ama diğerlerinin de bu gerçeği görmüş olması önemli gerçekten de.

Köşe yazarlarını da bir gün omuz omuzaya bekleriz :)
samsuni abim aynı duşuncedeyim..halk gazetesindeki tum koşelri okudum..sende çok guzel dile getirmişin..bencede dedıgın gibi şirinlerin ikinci yarının başlarında maraton uyuma takımınıa sahip çık diye tezahuratı sonrası tum maratonun ayaklanması ve herkesin tezahurat etmesi maça bi hareketlilik getirdi..sonucunda 3 puanı 3 golle aldık..

İnşallah bundan sonra Samsunlunun da Samsunspor' a sahip çıkmasıyla başarılı sonuçlara devam ederiz.

gozgoz yýlmaz

Bugün öğleden sonra D Spor'da SBK-Botaş maçına denk geldim.

İlk periyotlarda boynunda Samsunspor atkısı olan kişiler vardı, Samsunspor diye tezahürat yapıyorlardı. Sinir oldum. Ulaan madem Samsunsporlusunuz, Samsunspor-Sakaryaspor maçı varken ne işiniz var basket maçında. Aslı varken sureti tutulmaz. Bu ne kadar salakça bir davranıştır öyle.

Dayanamıyorum birader, Samsunspor'un yanına, üstüne, kenarına birşey konmasına.

Son çeyrekte bizim maçtan çıkan taraftar kardeşlerimiz yetiştiler ve oyunu çevirdiler.

bengülü

Kaya

Alıntı yapılan: Cadde55 - 15 Aralık 2008, 15:38:52
Abilerimizi kutluyorum, güzel ve net bir skor,

işte açıklamanın kralı bu işte bafralılık ta bu tebrik ederim kardeşim benim