Samsunspor Atkı Tasarımı Yap Bu Başlığa Resmini Koy

Başlatan CurvaSudSamsunspor, 29 Kasım 2008, 23:58:43

« önceki - sonraki »

beşnumara

Alıntı yapılan: **KaR6** - 12 Ağustos 2009, 21:33:23
şu tasarımı hangi programlarla yapıyonuz bi öğrensem ve becerebilsem o kadar hoş olacak ki :)
kardeşim ustalar çıraklarına her şeyi öğretmiyor.boynuz kulağı geçmesin diye :D bizimkisi de öyle valla

pisaloji

12 Ağustos 2009, 23:38:33 #61 Son düzenlenme: 12 Ağustos 2009, 23:42:14 pisaloji
iyi dilekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar..

proje üretmek lazım, fikirler önemlidir çünkü :)

**KaR6**

Alıntı yapılan: pisaloji - 12 Ağustos 2009, 23:38:33
iyi dilekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar..

proje üretmek lazım, fikirler önemlidir çünkü :)

bizim stad projesi ne durumda :)

pisaloji

Alıntı yapılan: **KaR6** - 13 Ağustos 2009, 00:08:37
bizim stad projesi ne durumda :)

samsuni abimiz yol verirse daha detaylı düşünebiliriz :)

seninle duvar pası yaptık biz o gün , şuanda ara pasını koşuyoluna attık samsuni abimize :)

Akyol

Alıntı yapılan: pisaloji - 13 Ağustos 2009, 00:11:54

seninle duvar pası yaptık biz o gün , şuanda ara pasını koşuyoluna attık samsuni abimize :)

sizden korkulur beyler  ;)

**KaR6**

Alıntı yapılan: pisaloji - 13 Ağustos 2009, 00:11:54

yonetim olsa basımızda adam gibi, ben gidip kulube yalvarırım bile ama hangi birine ne dicen :) ancak biz üstlenirsek gerçekleşir o iş ama gucumuz yeter mi bilemiyorum taraftar olarak..

pisaloji

Alıntı yapılan: **KaR6** - 13 Ağustos 2009, 00:36:30
yonetim olsa basımızda adam gibi, ben gidip kulube yalvarırım bile ama hangi birine ne dicen :) ancak biz üstlenirsek gerçekleşir o iş ama gucumuz yeter mi bilemiyorum taraftar olarak..

80 TL formaya veriyorsak, 10 ar TL veririz extradan.. 10 * x  :) x'e değer ver :) ne kadar x , o kadar köfte :)

Tüm taraftar grupları el atarsa '' şeffaf '' olarak paralar toplanırsa , güzel bi proje çıkar ortaya.

Hatta şu mesajı vermiş de oluruz ;

'' Biz sevdamızın peşinden koşuyoruz , peki ya siz? ''  Yönetim bu mesajı algılar ,bu projenin altından kalkabilir, hayata geçirebilirsek. Ve biz Samsunspor bu durumdayken bile bişeyler yapmaya çalışıoruz. Gönül işidir bu işler.. Neyse teferruatını bir gün konuşalım ..

**KaR6**

tamamen katılıyorum.. bi başlık açıp, insanların da fikirlerini alıp, projeye yardımcı olabilecek kişileri belirleyip, yapabilecek şirket kimse onla konuşmak ve kulupten izin alıp hayata geçirmek lazım.. baya da iş varmış :)

pisaloji

13 Ağustos 2009, 01:26:54 #68 Son düzenlenme: 13 Ağustos 2009, 01:34:26 pisaloji
Aynen ''Stadımızı Giydiriyoruz'' şeklinde bi başlık açılabilir. Resimler çekilerek görsel olarak da başlık desteklenir. 15 inde açılışta bol bol resim çekelim panoramik hesabı. O gün de stadda konusalım, neler yapabiliriz diye..

**KaR6**

Alıntı yapılan: pisaloji - 13 Ağustos 2009, 01:26:54
Aynen ''Stadımızı Giydiriyoruz'' şeklinde bi başlık açılabilir. Resimler çekilerek görsel olarak da başlık desteklenir. 15 inde açılışta bol bol resim çekelim panaramik hesabı. O gün de stadda konusalım, neler yapabiliriz diye..

;) tamamdır  ;)

Akyol

Nasıl yani ben tam anlayamadım bu projeyi arkadaşlar. Dış boyadan mı bahsediyoruz yoksa içi,dışı heryeri bir bütün olarak mı? Diyorsanız ki ayrıntılar cumartesi ne kaldı şurda cumartesiye  :D

pisaloji

Alıntı yapılan: Akyol55 - 13 Ağustos 2009, 01:39:31
Nasıl yani ben tam anlayamadım bu projeyi arkadaşlar. Dış boyadan mı bahsediyoruz yoksa içi,dışı heryeri bir bütün olarak mı? Diyorsanız ki ayrıntılar cumartesi ne kaldı şurda cumartesiye  :D

Yok yok boya badana işi değil . Basit bi proje ama olursa stadımızda göze hoş gelmeyen yerler pankart ile dolacak :)

Sercan

Alıntı yapılan: pisaloji - 13 Ağustos 2009, 14:32:07
Yok yok boya badana işi değil . Basit bi proje ama olursa stadımızda göze hoş gelmeyen yerler pankart ile dolacak :)

Evet çok güzel olur aslında karadenizspor maçında Mustafa birşeyler söylemişti ondan bahsediyorsunuz galiba..

pisaloji

Evet Sercan Karadeniz maçında konuşuyorduk, o proje  8)

celebi

ya ne kadar esrarengiz oldu bu proje neymiş be kardeşim bu proje :P