Hayallerimin Takımı... ( Oktay Delibalta )

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Ekim 2008, 00:48:44

« önceki - sonraki »

kuzey55

OKTAY HAFTANIN 11'İNDE

Orduspor maçında galibiyet golünü atan Oktay Delibalta'nın çıkışı ulusal gazetelerin de dikkatinden kaçmazken, tecrübeli futbolcu her gazetenin Altın Karma'sına girmeyi başardı

Samsunspor'da son haftaların başarılı ismi Oktay Delibalta'nın çıkışı dikkat çekerken, birçok ulusal gazetenin Bank Asya 1. Lig değerlendirmesinde tecrübeli futbolcu Altın Karma'da yer aldı. Orduspor maçında galibiyeti şık bir vole vuruşuyla getiren Oktay Delibalta'ya ulusal gazetelerde geniş yer ayırdı. Öte yandan hafta sonu oynanan Samsunspor- Orduspor maçını yöneten Nihat Akman da haftanın hakemi seçildi.

cem and naz55

adam gerçekten yürekten oynuyor güngören maçında attığı golden sonra samsunspor armasını öpmüştü ve ben o günden sonra bu cocuğun samsunsporu sevdiğini ve gerçekten kalpten oynadığının farkına vardım kendiside SAMSUNLU daha ne denirki....

Kaya

abilerim, kardeşlerim oktay la sitemiz ve özellikle bu sayfa ile ilgili görüştüm ve şu mesajı yolladı :

kardeşim tşk edıyorum sayfayı yolladığın için..okudum butun yorumları..ve çok gurur duydum.benı çok onure etti bu guzel yorumları yapan arkadaşlara tek tek ulaşamam ancak sen iletirsin benım yerıme ben onların bu guzel yorumlarına herzaman layık olmaya çalışcam.onlarda hiç bı zman ıyı yorumlarını ıyı düşüncelerını eksık etmesınler..hepsıne selamlar
                                                                                     oktay DELİBALTA

bizlerdende oktay a selamlar allah SAMSUNSPOR umuz ve oktay ıon daha iyi yerlere gelemsini nasip eder inşallah..

never.55

oktaydan sonra herkez pes pese röportaj yapip samsunlu olduklarini dile getirmis.oktayin röportajina özeneceklerine,futboluna ve samsunspora sahip cikmasina özenseler bugun alt siralarda olmazdik :-*

gozgoz yýlmaz

Çakma sarışın vatandaşın birisi hayallerinin takımında kolbastı oynarken, bizim oktay kardeşimiz hayallerinin takımında futbol oynuyor.

Oktay, inşallah kendinle birlikte bizi de yükseltirsin Süper Lige.

never.55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 16 Kasım 2008, 20:56:21
bugunde hayallerinin takımının en iyisi olmayı başardı ..
aynenn katiliyorumm

samsunmania

Oktay süperdi bugün. Her zamanki gibi. Devamı gelir inşallah.

never.55

oktay hicbir macinda bizi hayal kirikligina ugratmayan tek adam.helal olsun sana

europe_55

Hep böyle devam et Oktay bugün´de yine iyi futbolcu oldugunu gösterdim...

Helal olsun sana!

nomak55

beyler takımda ön plana çıkanlar kimler bi değerlendirme alabilirmiyiz

GençKozluklu

Bu takımda Oktay'ı tek geçiyorum. Bu yılın en büyük transferi. Çok olumlu işler yapıyor, topu iyi saklıyor ve en önemlisi cesaretli ve dikine kaleye gidebiliyor.

Şimdiden uzun yıllar için sözleşme yapıp seneye bedavadan elimizden kaçırmamalıyız.

HoliganSamSunLu

yüreğiyle oynayan bir kaç klişiden birtanesi helal olsun

selahattin55

oktay delibaltayı seviyoruz.inşallah bozulmaz bizim şu yan sanayi samsunlular gibi.inşallah futbol hayatında arzuladığı şey neyse ona ulaşır.

pitbul055

inşallah bizi bırakmazsın oktay kardeşim.

Nuri Asan

Oktay Delibalta adam gibi adamsın seviyorum seni.
Samsunspor taraftarı unutmaz.Nuri ASAN'ı da ilhan,tümer adnanıda.

Çakma sarışın oynasın kol bastı bakalım takip etmiyorum süper ligi ama adnanı galiba oynatmıyorlarmış oda top oynatmıyorlar diye kolbastı oynuyormuş.