Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Manisaspor 3 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 28 Eylül 2008, 22:27:02

« önceki - sonraki »

ILUVATAR

Alıntı yapılan: celebi - 05 Ekim 2008, 21:41:54
hadi bakalım hayrettin çok meraak ediyorum en diyeceksin mağlubiyet sonrası

ne diyecegi belli degil mi sence ... Cok gol pozisyonuna girdik.Atamadik.Üzgünüz.Onumuzdeki maclara bakacaz . Teknik direktor dik durmali vs  vs....

Recep

afferin hayrettin efendi aldığın parayı sonuna kadar hak ediyorsun
bu takımı düşürmek için mi geldin bu takıma defollllllllllll

tolga

goz goz benim derdim hocayla kardeşim işine bak bu adamla gitmez şikeci kim olursa yazarım bize şikeci değil adam gibi adam lazım

celebi

Alıntı yapılan: ILUVATAR - 05 Ekim 2008, 21:44:26
ne diyecegi belli degil mi sence ... Cok gol pozisyonuna girdik.Atamadik.Üzgünüz.Onumuzdeki maclara bakacaz . Teknik direktor dik durmali vs  vs....

onun  benn         ..............................................................    >:( >:( >:( >:( >:(

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: celebi - 05 Ekim 2008, 21:44:13
artık denilecek ne var onuıda bilemiyorum

o kadar fırsatı yakalayıp atamıyosan bu deyim bizim için cuk gibi oturur celebi abii

harbisamsunsporlu5517

Yalnızca BİZ

yağmur yağıor yağmurrbaşıma tane tane.
sen hayrettin hoca atıyorlar bize tane tane.
ne edersin orada serkanı almayarak.

Kaya

hayrettin bizi deli ettiiiiiin
güzel yorum bundan sonra bu slogan olur

ali ihsan

Adam giresun maçı sonrası demedimi böyle skorlara hazır olun diye.aha işte  >:(

fanatik.samsunlu

allahhh senıııııııııı nasılllllllll bılırseeeeeeeeee öyleeeeeeeee yapsınnnnnnnnnnnnn >:( >:( >:( >:( >:( >:( :(

alperen_55

bu maçın izhı nasıl yapılablir blemiyorum. burhan turgut beceriksiz uyumsuz iki forvet burhan yerine serkanla başlasaydık şu an çok farklı olurdu amma hayrettin inat etti bir kere.

Mert

Yazıklar olsun hayrettin hoca.Senin kurduğun takımdan da bişey olmaz.gittin nerede gereksiz adsam varsa aldın takıma.yok çağataymış yok mesutmuş.Yürü git nerde pişiyosan piş ama geçmişi olan Samsunsporda pişme yeter artık.adamlar zaten kapanmış hala gol yiyosun.Oktay gibi dinamoyu çıkarıp yerine çağatayı alıyosun yazıklar olsun sana ya.
Bu taraftar senin yakana yapışmadan İSTİFA et hocaaaa.

celebi

hayretttttttttttttiiiiiinnnn  isssssstttttiiiiiiiffaaaa

fanatik.samsunlu

05 Ekim 2008, 21:47:07 #673 Son düzenlenme: 05 Ekim 2008, 21:47:51 berusa55
 >:(yazık dıyoruz baska bısey demıyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz >:( >:(

gozgoz yýlmaz

@tolga
Yok hocayı ben de savunmuyorum da senin halin, çıkış zamanların tuhafıma gidiyor. Sevinirken de seni yanımızda görsek, bak mesela geçen hafta mutluyduk, hocayı yine leştirdik ama sen kşöende bekledin sanki. Yoksa, hoca konusunda hemfikiriz.