Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Manisaspor 3 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 28 Eylül 2008, 22:27:02

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 05 Ekim 2008, 19:57:18
Tam bunları yazacaktım ben de...
Takımımız kırmızı forma ile sahada. Kadro beklenildiği gibi

Hasan
Turgay
Kenan
Gökhan
Can
Sefa
Murat
Oktay
Volkan
Burhan
Turgut

Kral yine yedekmiş...

ya bu hoca Allah aşkına ne yapmaya çalışacak yine Rabbim sen bizim yardımcımız ol

Yalnızca BİZ

başlamak üzere maçımız... Şehitlerimiz herzamanki gibi anıldı... Hadi SAMSUNSPOR göreyim seni...

celebi

Kadir ÇELEBİ

yk55

arkadaşlar inşaalah kazanırız. bu arada bursa grubundan recep de maçta

edmontdante

Alıntı yapılan: Sol Açık - 05 Ekim 2008, 17:41:30
Ben her zaman Cenk'ten korkarım. Adam her maçta bize en az 1 gol atıyor...

Bu arada bu maç bizim için hakikaten zor geçecek. Bence süper lig ayarında bir kadroları var ve iyi durumdalar. Samsun'u hafife almayacak kadar tanıyan Cenk gibi başbelalarımız var (Yanlış anlaşılmasın, Cenk'i çok severim. Ama rakip takımdayken bizim için gerçek bir bela oluyor).
Karşıyaka deplasmanından aldığımız 1 puana kimi arkadaşlar pek itibar etmedi ama bence çok önemliydi. Bu maçta da 1 puan ciddi bir başarı olur...

Bence yanlışın var.Cenk bize çok gol attı evet haklısın.İstanbulspor'dayken Kaleci ALLUM'a geri pası attı Allum içeri aldı.Erciyes Deplasmanında  6 pasta topu TAMER TUNA önüne attı adam mecburen kaleye yuvarladı.

Ben gözlerimle gördüm Cenk bizim maçlarda oynamıyor.Geçen sene Antalya maçından sonra forumda  neredeyse yazamadım bile  Antalya'lılar okurda  gündem olur diye.Şunları yazmışım o gün maçtan sonra

AlıntıSahanın en iyisi Serkan RENÇBER'di.Bu işi biliyor.
Benim için en iyisi ise CENK'ti tabiki.SÖĞÜTLÜBAHÇELİLER'in onu çağırışı müthişti.Eski günler gibi.Bence tam bir SAMSUNSPOR'lu.Daha fazla birşeyler yazıp çocuğu zorda bırakmayım.

Bomboş topları ileri taşımadı  o akşam.Sen adama zorla golü at dersen o ne yapsın.Onunda bir adı,itibarı bir kariyeri var gözgöre görede dışarı vuramaz ya topları.O da bunları düşünmek zorunda .Açık açık sahada etkisiz dolaşarak hakkında söylentiler çıkmasına izin veremezsin.

celebi

Alıntı yapılan: yk55 - 05 Ekim 2008, 20:00:16
arkadaşlar inşaalah kazanırız. bu arada bursa grubundan recep de maçta

hemde 3 kişi ile ;)

seckin55

hani sesleri duyalım bi

KIRMIZZZZZZZZZZZZZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Yalnızca BİZ

D spor erciyes- diyarbakır maçını verior stadyum da bizim kapalımız kadar adam yok yaaa

BEYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZ

harbisamsunsporlu5517

serkan aykut yınemı yokya bu adam böyle macta ilk 11e nasıl almazsın hoca

celebi

Alıntı yapılan: seckin55 - 05 Ekim 2008, 20:00:59
hani sesleri duyalım bi

KIRMIZZZZZZZZZZZZZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

beeeeyaaaaaazzz

edmontdante

Yalnızca BİZ

harbisamsunsporlu5517

Kadir ÇELEBİ

@edmontdante
Evet o maçta aynı düşünceye bende kapılmıştım hatta ceza sahasına girerken kendini yere bırakmıştı..