Bank Asya 1.Lig 4.Hafta | Karşıyaka - Samsunspor'umuz: 0-0

Başlatan kuzey55, 13 Eylül 2008, 23:29:43

« önceki - sonraki »

berusa55

Alıntı
Hasan seferberliği
Samsunspor'un son dakika transferi kaleci Hasan Sönmez'in, bu hafta oynanacak olan Karşıyaka maçına hazır hale getirilmesi için adeta seferberlik ilan edildi. Konyaspor'dan gelen genç file bekçisi Eray'ın geride kalan üç lig, bir de kupa maçında ortaya koyduğu istikrarsız futbol ve yediği 10 golün ardından tüm gözler tecrübeli eldiven Hasan'a çevrildi. Geldiği günden buyana aşırı kilolarından kurtulmaya çalışan Hasan'ın Karşıyaka maçında görev alabilmesi için tüm ekibin çabalayacağı öğrenildi.

Kaynak: http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=17062

celebi

hadi bakalım hasan görelim bizde bir şeyler yapabilecek misin hayırlısı bakalım

Mesudiyeli

Samsunspor Kartal maçında çok iyi bir kadro ile sahaya çıktı ve ilk 60 dk rakibinden üstün oyandı.Kartal maçında Samsun'da aksayan kanat Antalya'dan gelen Mesut Çaytemel'in koruduğu sol bek mevki idi.Hayrettin Gümüşdağ o bölgeye tecrübeli Can Ulunu monte eder ise Samsunspor bence defans sorununu aşmış olur.

Kartal maçında sol bek hariç sag bek veysel,stoper kenan yelek ve stoper gökhan kolomoç ( bizden biraz geç geldiği sezon başı hazırlığını yarım yaptı agırdı ama tecrübesi ile defansı kenan ile beraber iyi yönetti ) iki stpeoerin önündede 23 numara Hakan Koçarslan ile gayet diri ve savaşan bir takım olarak görmüştüm.Hayrettin hoca Giresun maçında yine çok kötü oynayan mesut'u kadrıya aldı iyi oynayan veysel ve gökhan'ı kesti ön libero Hakan'ı stoper'e çekti ve orta göbegi Giresun'a teslim etti.Samsunspor Karşıyaka karşısına kalede Hasan- veysel - kenan -gökhan - can 4'lü defans kurgusu ve ön libero Hakan koçarsalan ile çıkar ise kolay kolay karşıyaka maçını kaybetmez.Samsunspor Giresunspor maçında hocasının oyuncu denemesi yüzünden istenmeyen skor ile sahadan maglup ayrıldı ama umarım aynı hatasını karşıyaka maçında denemez.Samsunspor'a karşıyaka maçında başarılar diliyorum.

oguz_5528

tek forvet çıkmamız lazımm 3 tane forvet oyuncusuyla birden sahaya çıkarsan orta saha yol geçen hanına göner..tek forvet arkaya murat ile sercanı monte etsin karşıyaka maçından en az 1 puan..

kuzey55

16 Eylül 2008, 22:31:15 #79 Son düzenlenme: 16 Eylül 2008, 23:14:12 kuzey55
karşıyakanın neresi sağlam allah aşkına ilk hafta eksik malatya karısında ki malatyayı herkes yeniyo bir galibiyet aldılar karabük ü zorla yendiler kendi sahalarında.ve son olarak altaydan futbol oynamadan 3 yediler..erciyes macındaki gibi oynayalım kazanırız...ama veysel volkan murat ve kaleci hasan kadrosa olursa....

Akyol

Eray dan iyi olacağına eminim göster kendini Hasan Sönmez. Bu arada karşıyakayla ilgili arkadaşların söylemlerine katılmamak imkansız sadece tribününe güvenen bi takım hiç iş yok gerçekten abartmaya lüzüm olmayan bi maç doğru kadro deplasmanda en az 1 puanı getirir

enginsaat

öncelikle herkese karşıyakadan selam...dün altay karşısında çok kötü bir yenilgi aldık..takımda moral kalmadı mutlaka kazanmamız gereken bir maç hocamız bu maça değişik bir kadro ve sistemle çıkmayı düşünüyor..ama altay maçındaki gibi oynarsa takım samsunda yener bizi..henüz oyunlarını görmedim ama böyle oynarsak her takım bizi yenecek güçte..ama dediğim gibi altaydan yediğimiz farkın izlerini silmek için maça asılacaklar keza samsunda giresunu unutturmaya çalışacak ben zevkli bir maç bekliyorum ve 3 ihtimalli diyorum..

Bir kısa notta altay için ; bu ligde rakibi yok uzak ara şampiyon olurlar..mükemmel bir kadro kurmuşlar..

bu arada maça gelecek olan arkadaşlar varsa şimdiden hayırlı yolculuklar kazasız belasız inşallah...burada en iyi şekilde karşılanacağınızdan şüpheniz olmasın...

kuzey55

a.slm kardeş.bi aksilik olmazsa inş orda olacağız...kötü bir kadromuz yok esasında ilk 2 maçtada gayet iyiydik ama giresun maçında hem basit hatalar hemde hocanın tercihleri sonucun farklı olmasına neden oldu...altay benim gecen sezon sonudan beri favorim zaten.hakeden kazansın...

Kaya

ben yine diyorum eğer altay karşıyakanın ismine aldanmasaydı 6 olurdu o kadar bariz belliydi ama karşıyaka da her hafta böyle oynayacak diye bir şey yok biz ortasahayı kalabalık tutup altay gibi karşıyaka yı oynatmazsak fovetlerine top bile gitmez uzun top oynamak zorunda kalırlar ve santroforları yunus ta zıplar zıplar durur yani kısacası bu maç ortasaha da biter haydi hayırlsı

gozgoz yýlmaz

Ben en çok son iki yıldır burada çok iyi karşılanan Karşıyaka taraftarının bizim taraftara karşı takınacağı tavrı merak ediyorum. Geçen yıl Atatürk'te idi maç ve kimse bizimle ilgilenmedi. Tribnlerin arası uzaktı falanm dendi, eyvallah dedik. Bu sefer Alsancakta imiş. İnşallah burada atılan dostluk adımları karşılık bulur. Bulacağına da inanıyorum. İnşallah yeneriz ve Karşıyaka taraftarı bizi alkışlarla uğurlar. Çünkü biz geçen yıl öyle yaptık.

enginsaat

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 17 Eylül 2008, 00:26:58
Ben en çok son iki yıldır burada çok iyi karşılanan Karşıyaka taraftarının bizim taraftara karşı takınacağı tavrı merak ediyorum. Geçen yıl Atatürk'te idi maç ve kimse bizimle ilgilenmedi. Tribnlerin arası uzaktı falanm dendi, eyvallah dedik. Bu sefer Alsancakta imiş. İnşallah burada atılan dostluk adımları karşılık bulur. Bulacağına da inanıyorum. İnşallah yeneriz ve Karşıyaka taraftarı bizi alkışlarla uğurlar. Çünkü biz geçen yıl öyle yaptık.

yensekte yenilsekte en iyi şekilde uğurlanacaksınız..samsunla aramızda herhangi bir problemimiz yok..maça gelince altay maçındaki ruhsuz oyun oynanırsa samsun bizi 5 ler....

Kaya

şimdi bu haftanın programına baktım ve sadece bizim maç 20:00 olarak gözüküyor bu da demek oluyor ki maç d spor dan canlı yayınlanacak başka bir açıklaması yok...tabi maç saatleri ile oynamazlarsa

celebi

karşıyaka seyircisi ile zaten sıkıntımız olacağını zannetmwm

Recep

ne karşıyaka taraftarı takımına güvenebiliyor nede biz
ne olacağı belli olmayan bir maç inşaalah hayrettin efendi yine şapkadan tavşan çıkarmaya
çalışmaz

celebi

Alıntı yapılan: recep55 - 17 Eylül 2008, 08:17:33
ne karşıyaka taraftarı takımına güvenebiliyor nede biz
ne olacağı belli olmayan bir maç inşaalah hayrettin efendi yine şapkadan tavşan çıkarmaya
çalışmaz

çıkaracak ya tavşan değilda başka bir şey sanırım ;)