Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Herkes bi forvet sıkıntısını belirtiyor ama arkadaşlar Nadir Çiftçi forvet oynuyor.

Gençlerbirliği süper lige çıktığı sezon 31 mac oynadı 14 ü ilk 11 ve yedek forvet olarak 12 gol attı bu adam. Ayrıca faso fiso bi adam değil ciddi bir İskoçya premiership deneyimi olan ve Süper ligden aldığımız bir oyuncu.

Benim asıl çekincem orta sahadaki göbegimizin zayıf kaldığı yönünde. Hiç güvenemediğim Oguz'a bel bağlamak beni düşündürüyor.

ercan0655

Katılıyorum Forvetten önce orta saha öncelikli bencede, dirençli, mücadele eden birbirini destekleyen/çek adamlara ihtiyaç var.

Lusage

Hücuma istersen dünyanın en iyi adamlarını doldur. Hatta forvetin Leva, kanatların Messi ve Ronaldo olsun. Muhsin'in yerine Savicevic'i alırsan, yumuşacık olan ortasahanı böyle dümdüz ederler. 2 dakikada 2 tane yer oturursun..

Biz transfer sezonunun başından sonuna kadar 6-6-6-6 diye bir taraflarımızı yırttık bizi duymadılar. İstanbulspor'un tokadından sonrada duysalar ne duymasalar ne. Önümüzde koskoca 12 hafta var. Takımda hepi topu 2 tane 6 var. Muhsin ve Ferhat. Şimdi 8'den bozma Oğuz ile Savicevic, Kubilay ve Gökhan gibi 10'larla bu takım ne kadar gidecek, Buğra ne kadar katkı verecek göreceğiz..

Ve adım gibi de eminim bizim çığlıklarımıza kulak tıkayan, takımın durumunu göremeyen Sayın Profesyoneller, devre arasında ilk transferi 6'ya yapacak...

kavak_55

Hoca saviçeviç yerine Ercan Yazıcı yı alması gerekirdi üstelik Bandırma maçında ikinci yarı girdi fenada oynamadı. Benim şahsi düşüncem hoca kazanmak için oynadı beraberliği düşünüp ona göre oyuncu değiştirmeyi maç bizim lehimize dönerdi. Hoca bunun tersine Saviçeviçi alarak yumuşak olan ortasahayı iyi yumuşattı buda kontra oynayan istanbulun işine geldi . İstanbul da çok iyi oynayarak kazanmadı. İlk golden önce bariz faul kokan pozisyonda devam demesi defansın dağılmasına neden oldu sonuç malüm. Hakem ilk yarı iyi ikinci yarı taktir haklarını rakipten yana kullandı. Bunlar bahane değil ama onca olumsuzlukla uğraşırken İnce ayarlarda olunca sonuç kaçınılmaz oluyor. Ben takımın düzeleceğini ve geçen yılki silkinişi yapacağı mı düşünenlerdenim. ELE VEDE İRLANDALILARA İNAT MEZARA KADAR SAMSUNSPOR VESSELAM...GEÇMİŞİ HATIRLAMIYAN GELECEĞİ GÖREMEZ....SELAMLAR. RENKTAŞLARA

KocumVolkan

twitterda yazanlara göre maalesef Yalçın yok bu maç... pozitif çıkmış.

adige73

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 18 Ekim 2020, 16:52:07twitterda yazanlara göre maalesef Yalçın yok bu maç... pozitif çıkmış.
demek ki maç esnasinda da pozitifti ve dünkü maçta temas ettiği tüm oyuncular karantinaya alinmali

evolution55

testler negatif ise karantinaya almazlar ki

5trawberry

Bursaspor'da Ali Akman diye bir adam var...
Bizim altyapıdan çıkıp da bir arpa boyu yol alamayan adamlar izlesinler kötü günlerde takım nasıl sırtlanıyor.

evolution55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 18 Ekim 2020, 22:14:24Bursaspor'da Ali Akman diye bir adam var...
Bizim altyapıdan çıkıp da bir arpa boyu yol alamayan adamlar izlesinler kötü günlerde takım nasıl sırtlanıyor.

18 yaşında gencecik çocuk 5 maç 4 gol

5trawberry

Twitter'da bir kaç yerde denk geldim. Futbolcularin Ertuğrul Sağlam'a karşı gruplasma içinde olduğu iddia ediliyor.

Yerel medyada yapılan habere göre ise, Ertuğrul Sağlam'in Ferhat'a sezon başında düşündüğüm 4-3-3 sistemine uygun değilsin kendine kulüp bul dendiği iddia ediliyor.

Bir sorun var. Bu çok net.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: 5trawberry - 18 Ekim 2020, 22:14:24Bursaspor'da Ali Akman diye bir adam var...
ve çok zeki oğlan. futbolcu dediğin yetenekten önce zeki olacak. serkandan beri adam gibi futbol zekası olan biri gelmedi. nerde düz futbolcu var bizde.

KocumVolkan

5trawberry

Başkan tabiri caizse yardiriyor. Rahat kafayla sonradan izlemek için bıraktım yayını.

Futbolculara ültimatom verdi.

Bir de Bursa başkanını arayıp başkanım Ali Akman'ı istiyorum dediğini ifade etti.

5trawberry

Dayanamadım açtım.
Of ki ne of.
Müthiş konuşuyor.

Sadece Samsunspor

Baskana gercekten sahip cikmamiz lazim. Kazim yilmaz ve Erkut Tutu ya kendileri vermis gibi yaptiklari paralarin bile %50si verim is cozulsun demis. Onu bile kabul etmemisler. Kazim yilmazin 15 milyontl tutunun 2milyon tl alacagi varmis. Bu paralarda yalan olmasina ragmen yuzde50 vermeyi teklif ettim kabul etmediler dedi. Kurusuna kadar alacaz demisler. Baskan yuzde50yi kabul etmeyene 1 kurus vermem dava acacaz dedi. Samsunlu gozukenler sehir kulubunden yelken kulupte 1 tl destek olmamalarina ragmen bana salliyolar oralarda dedi. Et yemisler onu bile kulube yazmislar ben niye odeyeyim diyor. Hakli. Bahia altligde oynamam yazdirmis o donem yonetim imzalamis kume dusulmus. 1.4 milyon euro odedim adama diyor.

Velhasil Baskan her seyin farkinda sehride iyi suzmus. Sonuna kadar sahip cikmaliyiz. Her taraf samsunlu gozuken akbabalarla dolu. Anca dedikodu orda burda baskana salliyolar.

Beyler bu adam enayi degil. Samsun dogumlu olmadigi icin bile dedikodu yapiyorlarmis. Ben hepsinden daha Samsunluyum babami kardesimi Samsuna gomduk diyor.

Forma gecesi 55bin hedefiyle ciktik. 20bin sattik 7bini ben aldim dedi. Forma almamak icin saklanan adamlari gordum diyor. Alanlarda hemen kulubu arayip formalari istemisler. Baskan da birakin dagitalim size yuzde10u kac forma yapiosa onu verelim demis onu bile kabul etmemisler. Parasini verdik hepsini istiyoruz demisler.

Kulup savcilar tarafindan taranirken eski Valimiz osman kaymak durdurdu dedi o derece pislikler cikmis. Baski yapilmis. Kotulemek icin soylemiorm bilsinler dedi.