04 Ağustos 2020, 23:19:44

• Takımımız, Ramazan Çevik ile anlaşma sağlayamadı. Takımımız iki yeni sol bek transferi yapacak.
---------------------
*Not: Gerçek bir mail adresi ile üyelik işlemi gerçekleştiriniz. Aksi takdirde üyeliğiniz onaylanmayacaktır.

Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

evolution55

Bursa ile akhisar da bizi de çıkarın o zaman diyorlar doğal olarak.

ask55

ADS de çıkarsa iyice rakipsiz kalacağız.Güçlü bir kadroyla çok rahat bir sezon geçirebiliriz.

jean

twitter

ads para saçıyor şu an twitter'da 50k üstü hesaplara resmen

hepsi twit atıyor adamlar için viral alıp

ben manisa falan istemiyorum ya bu ligde ads de gram sevmiyorum sürünsünler burada zaten gelecek yıl paketler

55_OrHaN_55

Bu iş davalık olur ben söyleyeyim. Federasyona pahalıya patlar.

Sadece Samsunspor

Tff denen yavsak kurum suan sicmistir. Adsnin baskani murat sancak ethem sancakin kardesidir. Su malum tank paleti hile hurdayla el altindan verilen adam. Parayla istanbulspor boluspora bile tweet attiriyorlar. Demet akalin bile tweet atmis ads superlige diye. O derece malca saldiriyorlar. Bursa da diyor onlar cikiyorsa bizde isteriz. Biri dior manisada final oynadi o da tff 1.lige ciksin. O zaman bizde diyelim biz zaten seneye direk garanti cikcaz ugrastirmayin bizide alin diyelim. Bu ne sacmalik. Tff acil istifa etmeli. Yoksa uefa tr ye ye fena ceza verecek. Yunanistana 2 sene ceza vermisti. Oldu olacak 81 ilin her birinden 1 takim alalim 81 takimli superlig olsun

twitter

yok abi ligi 25 hafta lider götüren ankara demir var. korona muhabbetine altay gibi deplasmana 6 eksikle çıkan akhisar var. koronadan sonra yamulmuş bursa var taraftarsız vs. ads koronadan zarar değil bildiğin yarar gördü adamlar belki play out olacaktı.

isyan

iyice batirdilar. uefa caksa bunlara keske 2 yil ceza da akillari baslarina gelse

Stoper

Çakma halkın takımı hak etmediği ligi istiyor.
Bu günler tarihe geçiyor..
Hepiniz beter olun.

Shane_Falco

Ads'nin elinde büyük bi siyasi ve maddi güç var. Bu iş olmaz diyemiyorum. Olur mu olur...

evolution55

Ercan tanerin dediği gibi süper lig 81 takımlı olmalıdır 🤣🤣🤣

Es kaza adsyi alırlarsa lige kötü karışır ortalık gerçekten. inşallah uefadan ceza alırız da ortalık iyice toz duman olur

55_OrHaN_55

Twitter'da Murat Mırık isimli ADS eyyamcısı ile yaptığım tartışmayı bir okuyun derim. :)

_SoN_

TFF nin küme düşmeyi kaldırmasını bir şekilde anlayabiliriz, ama bu saçma sapan teklifleri olumlu yanıtlarsa, işte o zaman bu işin cılkı çıkar, ondan sonra düzen tutacağını sanmıyorum, zaten önümüzdeki pandemi süreci ne getirecek götürecek belli değilken, böyle saçma sapan teklifleri TFF kabul ederse, işin içinden birdaha çıkması çok zor. Bence sadece dilde kalır, hiç sanmıyorum kabul edileceğini.

cany

Uefa'nın bi ayar vermesi lazım bunlara. Zıvanadan çıktı iş yazık

eprianu

Ne olursa olsun, koronavirüse rağmen tamamlanan Süper Lig ve 1. Lig'te küme düşme kaldırılmayacaktı. Görünen o ki ADS Süper Lig'e, Manisa FK de 1. Lig'e yükseltilecek.

En ufak bir hakem hatasında ortalığı ayağa kaldırıp adaletten bahseden ADS taraftarları "DemirSporSüperLige" diye tag açıp bedavadan Süper Lig istiyor. Ülkenin durumunu ne güzel de özetlemiş. Bu ülkede kimsenin derdi adalet değil, herkes iltimas peşinde.

Neyse sosyal medya yasasının uygulanması için sitelere 3 ay süre verildi. Yani tepki göstereceğiniz sadece 3 ayınız daha var. Sonrasında adaletsizliklere karşı göstereceğiniz en ufak tepkide kendinizi mahkemede bulacaksınız. Bu günlerin kıymetini bilin.

Hayırlı bayramlar :)