05 Ağustos 2020, 11:15:30

• Takımımız, Ramazan Çevik ile anlaşma sağlayamadı. Takımımız iki yeni sol bek transferi yapacak.
---------------------
*Not: Gerçek bir mail adresi ile üyelik işlemi gerçekleştiriniz. Aksi takdirde üyeliğiniz onaylanmayacaktır.

Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

ask55

Bana da Sancaktepe çıkar gibi geliyor.Hayırlısı ile biz çıkalım da gerisi umrumda değil.

futbolcu

Bence Ankara Demirspor ile Manisa tek maç Play Off oynar.

jean

Devletmi kuruyorsunuz arkadas yapin su aciklamayi artik herkes isine baksin

Bafra55

Kurt kışı geçirirmiş ama yediği ayazı asla unutmazmış. Bir zamanlar en üst seviyede süper lig'de Trabzonspor ile kapışırken bir süre sonra TFF 1.Lig'de 1461Trabzon ile kapışmaya başladık, derken TFF 2.Lig'de Hekimoğlu Trabzon'un rakibi olmaya kadar indik. Allah'ın izniyle kışı geçirdik görünüyor çok şükür ama yediğimiz ayazı asla unutmayacağız.

Sadece Samsunspor

08 Temmuz 2020, 16:53:14 #48530 Son düzenlenme: 08 Temmuz 2020, 17:06:38 Sadece Samsunspor
Soylentiye gore 2.ligden 5 takim cikacakmis. 2 grubun ilk 2 si ve en iyi 3.(hekimoglu) deniyor. Seneye tff 1.lig 20 takimli olacakmis.

Soylenti sadece

Eger boyle olursa sokayim boyle sisteme. Bi ton para harcadi baskan cikmak icin. hekimoglu falan ne alaka

orucreis

Hekimoğlu paylaşım yapmış. İnandık play-off dayız diye.

1. ler direk çıkıyor diğerleri play-off oynicak ama resmi açıklama daha yok.

_SoN_

O iş tamam resmi açıklama geldi müjdeniz benden olsun, Resmi olarak TFF 1. Ligdeyiz.

orucreis

TRT spor kendi kaynağını kendi vermiş TFF de resmi açıklama yok henüz

jean

Tff resmi sitesinde yazdi artik resmi olarak bitti bu is cok sukur play off takiler ne yaparsa yapsin

orucreis

Çok şükür bitti bu iş. Ne çektirdin ve tff

55.hakan

Allah'a şükür gözümüz aydın..

eprianu

Sonunda şampiyonluğa ulaştık, Elhamdülillah. 2 sene öncesine kadar yok olma tehlikesi yaşayan Samsunsporumuz, bugün geleceğe umutla bakan bir camia haline geldi. Yüksel Yıldırım'ın bunda tabii ki çok büyük payı var. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.

Ben farklı bir konuya değinmek istiyorum. Biz Samsunluluk ve Samsunsporluluk bilincini İsmail Uyanık'tan öğrendik. Samsunspor ile gurur duymayı, başı dik gezmeyi o öğretti bize. Yıllarca dönmesi için dua ettik, dualarımız kabul de oldu. Keşke sonu böyle bitmeseydi. Keşke bugünkü şampiyonluğu onunla birlikte kutlasaydık. Ne kadar çok yakışırdı değil mi? Hataları ve yanlışları elbette vardır. Çok şey yazılıp çizilebilir. Ancak yine de adı bile yeterdi bizim için.

Ne diyelim kısmet değilmiş. Belki de böylesi daha hayırlıdır.

Bu yazıyı eski olayları hatırlatıp, Yıldırım-Uyanık tartışması açmak için yazmadım. Bu yazıları sosyal medyada paylaşacaktım ancak yanlış anlaşılacağını düşündüğüm için buradan yazmak istedim. Farklı bir amacım yok. Uyanık gibi bir ismin böyle kolayca silinmesine gönlüm razı olmuyor. Bugün camianın geleceğini umutlandıran Yıldırım'ı bile getiren, futbola sokan kendisidir.

Neyse, her şey gönlümüzce olsun. Eminim ki Samsunspor'un başarısına en çok sevinecek olan isim Uyanık'tır. Varsın ayrı mekanlarda sevinelim...

jean

Katiluyorum sana bende yazacaktim zaten ismail baskanida unutmayalim o ikna etmese bugunku olusum olmazdi eminimki kendiside samsunspor basarili olsun ben olmasamda olur diyordur