Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

ata55

Çaykur Şikespor başkanı çıkmış, ligler bitmiştir. Oynanmamış kabul etmek lazım diyor. Oldu canım, sen zaten küme düşeceksin. Gidişatın belli. Başarısızlığını fırsata çevir. Yok öyle yağma.

Sadece Samsunspor

Ligler kaldigi yerden hizli sekilde oynanir. Siz bakmayin kimsenin lafina.

Sadece Samsunspor

KONTROLÜ ELİME ALDIM

Yılport Samsunspor A.Ş Başkanı Yüksel Yıldırım, Ajans Futbol programında Yetkin Etkin'in hazırlayıp sunduğu Samsunspor özel programına telefonla katılarak önemli açıklamalarda bulundu. Geçen sezon hakem hataları ve kendi futbol hatalarımız nedeniyle maalesef şampiyonluğun kaçtığını belirten Yıldırım, sonrasında kontrolü tamamen eline aldığını söyledi.

ERTUĞRUL HOCA FAKTÖRÜ

Başkan Yıldırım, "Türkiye'nin en önemli hocalarından birisi olan hem de Samsunspor'un kendi evladı Ertuğrul Sağlam ile görüştüğünü ve takımın başına getirdiğini belirten Yıldırım, "Ertuğrul Hoca ile 5 yıllık bir sözleşme imzaladık. Bu Türkiye'de pek olan bir şey değil ama biz bir proje ortaya koyduk ve Ertuğrul hoca da hem bana hem projeye inandı. Üstelik Samsun ve Samsunsporlu geçmişi de gelmesinde etkili oldu" ifadelerini kullandı.

REKORU KIRACAĞIZ

Yüksel Yıldırım, "Takdir edersiniz ki, bu kariyerde bir hoca değil, 2 Lig, 1. Lig'de bile görev almaz ancak Ertuğrul hoca'nın gelişi ile birlikte çok doğru bir kadro mühendisliğine girdik. Hoca etkisini hemen gösterdi. Ara transferde doğru isimleri kadromuza kattık doğru isimlerle yol aldık. Böylece aslında güçlü olan takımımız daha güçlü bir hale geldi. Onunla birlikte çok güzel bir galibiyet serisi yakaladık. Şu an 12-12 yaptık. Hedefimiz 18/18 yaparak Türkiye rekorunu kırmak"dedi.

TARAFTAR MUHTEŞEM
Yıldırım, "Taraftarlarımız için söylenecek söz yok. Çok büyükler. 20-25 bin ortalamaya oynuyoruz. Taraftarlarımızın büyüklüğünü biliyoruz ve inanıyorum ki, önümüzdeki yıllarda 20-25 binden 30 binlere çıkacağız. Biz bu sezonu düşünmüyoruz, bir an önce Birinci Lig'e çıkıp, oradan da hiç vakit kaybetmeden, doğru yabancı oyuncularla, doğru yerli oyuncularla takviye yaparak Süper Lig'e çıkmayı planlıyoruz.

BEKLENTİMİZ YOK

Yıldırım, "Vergi veriyoruz, devletle hiç bir işimiz yok, devletten bir beklentimiz yok. Türkiye'de örnek kulüp olma yolunda ilerliyoruz ve zaten amacımız da Atatürk'lü armayı Avrupa'ya taşımak ve Samsunspor'u Avrupa sahalarında mücadele ettirip, Türkiye'nin çok başarılı bir temsilcisi olarak göstermek. Samsunspor bunu yapabilecek potansiyele sahip, altyapı tesislerimizi yeniden kuruyoruz, çok yönlü çalışmalar yapıyoruz" diye konuştu.

HAYALLERİM VAR

Ben Samsunspor için hayalleri olan bir insanım diyen Başkan Yıldırım, "İnanıyorum ki bu hayallerim gerçekleşecek. Taraftarımız çok güzel günler görecek. Samsunspor arkasında Atatürk olan kulüptür. O armanın yok olup gitmesine müsaade edemezdim. Liglerin iptalini düşünmüyorum. Biz çok masraf yaptık, çok emek verdik. Şampiyon olmak üzereyiz. Hak ihlalimiz olacağını sanmıyorum ama olursa da gerekirse AİHM'e kadar taşırız" dedi.

Salim YILDIZ

isyan

Yüksel Baskan'a ilk önce süpheli yaklasmistim.
Ne yalan söyleyeyim simdiden Avrupa dan filan bahsetmesi bana Kazim'i hatirlatti. Hele Twitter'da cok duygusal davrandigini gördükten sonra her an herseyi yarida birakabilir diye düsündüm. (Galiba olaya hep böyle süpheli yaklasacagim)
Ama Savasci bir yapiya sahip, kendini ezdirmeyen bir görünüm ortaya koyuyor.

Sirf su AIHM ye kadar gideriz demesi bile yüzüme bir gülümseme katti. Süper Ligde oldugumuz sene küme düstükten sonra, hicbirsey yapmayip, dalga gecer gibi Spor Toto Kupasi oynamak zorunda kaldigimiz aklima geldi.

twitter

bu sene ligler oynanmaz gibi görünüyor. 2 yıl birleştirilip oynanacak gibi geliyor.

maço

avrupayla eş gitmeye çalışırız yüksek ihtimal.

Uefa temmuzda bitmiş olacak ligler dediği için bizimkiler de oynatmanın peşinde olduğunu düşünüyorum.

Major ligler ve uefa kararlarına göre bizimkilerin kararları da değişir.

Sadece Samsunspor

Yada dusme olmayacak sadece cikma olacak ligdeki takim sayilari yukselecek

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 28 Mart 2020, 12:36:03Yada dusme olmayacak sadece cikma olacak ligdeki takim sayilari yukselecek

Bu olabilecek en düşük olasılık diye düşünüyorum. Düşmeyi kaldırdılar diyelim, kimin çıkacağına nasıl karar verecekler? Bu durum özelinde hiç mantıklı değil.

Aslında şu an ne olacağını konuşmak çok manalı değil, çok fazla belirsizlik var. Ama bir şekilde sezonun bitirileceğini düşünüyorum. Temmuz'da olur, Ağustos'ta olur, ama bitirilir. Sonuçta bizim lig için 6 maç kaldı ve 3 haftada kolaylıkla normal sezon tamamlanıp, play-off vs 1 ayda bitirilebilir. Diğer ligler için de geçerli. Yani 1 Temmuz'da başlayıp 1 Ağustos'ta bile kolaylıkla bitirilip, yeni sezon Eylül başında başlatılabilir.

Bu tür çok çeşitli senaryo yazılabilir. Ama soru şu; hayat ne zaman normalleşecek? 1 ay sonra mı, 6 ay sonra mı?

Stoper

29 Mart 2020, 14:07:26 #48368 Son düzenlenme: 29 Mart 2020, 16:47:52 Stoper
Mayıs sonu gibi başlar ligler.
Bir sonraki sezonun başlaması biraz uzar,yeni sezonda bazı haftalar da 2 maç oynanır.