19 Ocak 2020, 02:32:38

2019-2020 Sezonu ikinci devre 11 Ocak'ta başlayacak. Samsunspor'umuz ikinci devrenin ilk maçında Gümüşhanespor ile karşılaşacak.

Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Sozde milliyetci trabzon yedeklerle cika cika ulke puaninin icine sıctı

samsunum

Yıllar önce tribünde açtığımız " söylesene büyük başkan şimdi değilse ne zaman? Pankartının fotoğrafını bulamıyorum paylaşabilir misiniz?

5trawberry

Klüpteki idari işleyişe pek hakim değilim ama İsmail Uyanık'ın basın toplantısında bahsettiği ve madde olarak saydığı protokeller tamamen Samsunspor Klübü Derneği'nin yani yarın bir gün Y.Yıldırım kepengi kapayıp gittiğinde geriye kalacak olan Samsunspor Klübü Derneği'nin menfaatlerine diye algıladım.

İsmail Uyanık'da bu protokol imzalanmadığı taktirde başkanlıktan ayrılmam dedi.
Yani Yüksel Yıldırım'ın Protokolde bahsettiği maddeler üzerinden yarın bir gün Samsunspor'a zarar getirebileceğini mi düşünüyor?

Doğru mu anladım.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: 5trawberry - 13 Aralık 2019, 23:52:24Klüpteki idari işleyişe pek hakim değilim ama İsmail Uyanık'ın basın toplantısında bahsettiği ve madde olarak saydığı protokeller tamamen Samsunspor Klübü Derneği'nin yani yarın bir gün Y.Yıldırım kepengi kapayıp gittiğinde geriye kalacak olan Samsunspor Klübü Derneği'nin menfaatlerine diye algıladım.

İsmail Uyanık'da bu protokol imzalanmadığı taktirde başkanlıktan ayrılmam dedi.
Yani Yüksel Yıldırım'ın Protokolde bahsettiği maddeler üzerinden yarın bir gün Samsunspor'a zarar getirebileceğini mi düşünüyor?

Doğru mu anladım.

İsmail Uyanık dernek başkanlığını bıraktığında dernek başkanlığına Yüksel Yıldırım'ın atadığı bir adam geçecektir. Onun atadığı adam ile bu protokol yapılsa eminim ki tüm şartlar şirket menfaatlerinden yana olacaktır. Dernek Yüksel Yıldırım'ın umurunda olmaz.

Olur da Yüksel Yıldırım yarın bir gün ben sıkıldım bırakıyorum ne haliniz varsa görün derse ortada yok olmuş bir dernek olmasın diye çabalıyor İsmail Başkan.

Kim ne derse desin Samsunspor'u bizden fazla düşünen bir adam varsa o da İsmail Uyanık'tır.

_SoN_

İki taraf arasında çok net anlaşmazlıklar olduğu belli, bu sürec İsmail başkan'a ve Samsunspor'a inşallah zarar vermez. Çok programlı bir şekilde Samsunspor'un en büyük efsanelerinden biri olan İSMAİL UYANIK ismi itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor. Bu süreç pek ılımlı ve olumlu sonuçlanmayacak bence, inşallah yanılırım.

cembaba

Şahsen bugün itibariyle Ne İsmail Uyanık'çıyım ne de Yüksel Yıldırım'cı. Samsunspor'un menfaatleri benim için her şeyden daha önemli. Bu ayrılma inşallah Samsunspor'umuzun menfaatleri için daha hayırlı olur.

evolution55

La çorumspor noldu şimdi bizi yendin de gittin kırklareline yenildin!

Sertenseli

Sarıyer maçında takır takır oynayan Ertuğrul SAĞLAM takımı, gözümün nuru Samsunsporum Çorum maçında hafif bir yol kazası yaptı ki bu Çorumun yaptığını Çorumlu bile yapmaz diyecem ama olmayacak.Neyse araya bir Rize maçı sıkıştırdık ki eh fena da oynamadık hani.Ama ağalar siz bu Konya maçındaki oyunu galibiyete rağmen beğendiniz mi?Ben pek beğenmedim.Haaa,derseniz ki;birader sen ne anlatıyon yemişim iyi oyununu galip gelelim yeter,ha bak ona da bişey demem.

55_OrHaN_55

Ah be Çorum, ah be Çorum. Bize gelince varını yoğunu ortaya koyan bu gibi takımlar istediklerini alınca yelkenleri salıveriyorlar. Hedef küçük çünkü. Büyük takıma karşı kendini gösterme çabası. İşimiz bu yüzden de zor. Bu yüzden devre arasında çok mantıklı transferler yapmalıyız. Takımda gönderilmesi gereken, kalibresi düşük çok oyuncu var.

Sertenseli

İlyas Kubilay'ın oyun tarzındaki değişiklik son maçta dikkatinizi çekti mı bilmem.Ayağında çok top tutmadı,tek top oynadı ve pas için en müsait adamı aradı.Bunlar Kubide görmeye alıştığımız şeyler değil.Bizde bu arkadaşı affetmiyor alkışlıyoruz:😀

twitter

Çarşamba lider girdi araya. 13 maç 12 galibiyet

heryerdesamsunlu

Adam 100 milyon harcamış bugün gitse kimseden o parayı alamaz siz hala dernekteki 2,3 kuruş paradan mı bahsediyorsunuz. Bazı arkadaşlardaki sorun şu İsmail başkanı çok sevdikleri için ki doğaldır hepimiz seviyoruz ama iyi ve sağlam SAMSUNSPOR luluk başka diğer dünyevi işler başka işgüç para sağlık gibi duygusallığı birkenera bırakalım önümüze bakalım yaşasın SAMSUNSPOR kimse SAMSUNSPOR dan büyükdeğildir kimse

Sadece Samsunspor

Nurullah instada kamp yapilan oteli paylasmis. Oynamayan futbolculara diyorumki tff 2.ligde milletin mutfagi bombos sadece catal bicak var. Bizim tesislerde levrek cikiyor. Kampa muhtesem bi otele gidiyorsunuz. Azcik asilinda kurtulalim su lanet bataklik ligden. Biraz kadir kiymet bilin. Boylesi her takimda bulunmaz. Superlig seviyesinde bile boyle lux her takimda yok. Caninizi disinize takin oynayin sadece baska bisey istemiyoruz. Yoksa bundan sonra boyle halleri anca hayalinizde gorursuniz gittiginiz takimlarda.

_SoN_

samsunspor storede yeni sezon ürünleri için %20 indirim kampanyası var, yeni sezon siyah forma 90 küsür liraya düşüyor, kaçırmamak lazım :)

maço

Youtube hesabından U15,16,17 maçlarına baktım.
U16 beni inanılmaz heyecanlandırdı. Rakipler çok zayıf diye mi acaba .

Hele ilerideki 9 numaramızın Firmino gibi oynaması.