06 Ağustos 2020, 10:49:18

• Takımımız, Ramazan Çevik ile anlaşma sağlayamadı. Takımımız iki yeni sol bek transferi yapacak.
---------------------
*Not: Gerçek bir mail adresi ile üyelik işlemi gerçekleştiriniz. Aksi takdirde üyeliğiniz onaylanmayacaktır.

Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

eprianu

Hiç kimse demiyor ki Yüksel Yıldırım'ın Galatasaray maçında ne işi var diye? Hadi o maça gittin, bugün başkanı olduğun kulübün maçına neden gelmedin?

Adam GS maçına gitmiş, çekinmeden paylaşıyor, bizim taraftarımız da güzellemeler yaparak yanıt veriyor.

Hak ediyoruz, bu zihniyetsizlik yüzünden her şeyi hak ediyoruz.

Sadece Samsunspor

KAMUOYUNUN DİKKATİNE!

Komşu şehrimizin takımı Yeni Çorumspor ile Dr. Turhan Kılıçoğlu stadında bugün oynadığımız maç öncesinde yaşanan talihsiz olaylar nedeniyle yaşadığımız derin üzüntüyü vefakâr ve cefakâr Büyük Samsunspor taraftarı ile paylaşmak isteriz.

Karşılaşma öncesinde taraftarlarımızdan gelen yoğun talep üzerine mevcut kontenjanın yetersiz kalacağı düşünülerek ev sahibi takım yöneticileri ile temasa geçilmiş ve kontenjanımız arttırılarak taraftarımızın centilmence takımımızı desteklemesinin önü açılmıştır.  Bu konuda bize olanakları ölçüsünde yardımcı olmaya çalışan Yeni Çorumspor yönetimine başta Sayın Başkan Fatih Özcan olmak üzere teşekkür ederiz.

Diğer taraftan Büyük Samsunspor taraftarının Çorum'da centilmence misafir edilip, rahat bir şekilde maç izlemeleri için her türlü tedbirin alınacağı ve gerekli özenin gösterileceğine dair Valilik ve Emniyet Müdürlüğünden olumlu görüş almamıza rağmen, maalesef maç öncesinde ve sonrasında talihsiz olaylar yaşanmış ve birçok taraftarımızın yaralanmasına neden olunmuştur.

Her zaman her yerde takımımızı desteklemekten geri kalmayan centilmen Büyük Samsunspor taraftarına yapılan bu orantısız güç kullanımını tasvip etmiyor ve şiddetle kınıyoruz.

Bilinmelidir ki başımızın tacı Büyük Samsunspor taraftarı her yerde takımının yanındadır. Yükseliş sezonumuzda şampiyonluğa yürüdüğümüz bu yolda her zaman olduğu gibi bugünde taraftarımızla el ele, gönül gönüle olduğumuzu kamuoyuna saygıyla duyururuz.

jean

Yuksel yildirimin gs li olmasi tercihimiz tabiki degil yanliz aci gercekler var futbol sektoru artik boyle artik sirketiz birakin samsunlu sahibi yabanci bile olur artik ne yazikki adapte olmamiz lazim bugunun sartlarîna

eprianu

Çok güzel adapte oluyoruz. Yıllarını Samsunspor'a adamış birine "Büyük Başkan" sen tetikçisin, diyebiliyor.

Bugün Samsunsporluyum diyen ve Erkurt Tutu'ya yöneltilen eleştirilerin belki de yüzde birini Yüksel Yıldırım'a yöneltenler provokatör oluyor, tetikçi oluyor, hain oluyor...

Daha yolun başındayız. Bence daha çoook skandallara şahit olacağız.

isa55

Çorum maçını kaybettik, üzüldüm. Ancak Manisa nin da kaybetmesi teselli oldu. İki maçı birlikte degerlendigimde puan farkı kapanmamasına rağmen şampiyonluk umudum daha da arttı. Çünkü iki hafta önceye kadar Manisa'nın 98 puanla şampiyon olacağını düşünüyordum. O Manisa iki haftadır gol bile atamiyor. Kendi sahasında kaybetti. Yine kaybeder artık.
Yolumuz açık. Biz maçlarımızı kazanmaya bakalım.

_SoN_

10 Aralık 2019, 10:13:02 #48170 Son düzenlenme: 10 Aralık 2019, 10:16:10 _SoN_
Yıllardır ss.biz forum sitesini takip ediyorum, uzun zamandır zaman zaman benimde eleştirdiğim ve sonunda aynı yere geldiğim en katı görüşünü bilirim, nedir bu görüş, Rahmetli Teoman Taş'ın dediği gibi, başka diyenlere inat SADECE SAMSUNSPOR !

Ne oldu da, bu kadar cefaya rağmen,değişmeyen görüşümüz, ne olduda bu kadar genişledi, ne olduda bu kadar globalleşti, bu kadar ulusallaştı, bu kadar ya olmasada olur kıvamına geldi?

Sosyal medyada bir şekilde anlaşılıyor bu "cesur yürekli büyük başkan" nidalarıda, bizim forumda eleştirilmemesini anlamıyorum, birkaç arkadaşımın dışında buradan daha yüksek seslerin çıkması gerekirdi.

NEDEN Mİ?

Bu "cesur yürekli büyük başkan"ın galatasaraylı olduğu biliniyor, zaten basın toplantısında kendi de söyledi, hadi bunu sineye çektik Samsunspor menfaatleri için görmezden geldik tamamda, adam aynı haftada olan Samsunspor için hayati önem taşıyan maça gelmiyor ama galatasaray maçına gidip locadan takip edebiliyor, üstüne üstlük o kadar olaylardan sonra bilseydim bilmem nerdeki bilmem ne kadar önemli toplantımı iptal edip gelirdim diyor! Allah razı olsun.

Bunların üstüne İsmail Başkan olsaydı bu durumlara düşmezdik düşmedik, diyenleri tetikçi ilan edip arkasına önüne saydırabiliyor!

İki gündür takip ediyorum,
Samsunspor'un isminin önüne arkasına başka isim geldi diye, parayı bulduk diye, koskoca İSMAİL başkanın bile canlı yayında basın toplantısında,küçük düşürülmesini bile sineye çektik, daha sonra havaalanında karşılamalar, twitterde alkışları koparmalar, bununla gelişen "globalleşen" Samsunspor'luluğumuzun bu denli boyutlara geleceğini tahmin edebildik mi?

Hepimiz soralım kendimize ss.biz olarak, bu son haftada gelişen olayları gs. locasında maç izleyen "cesur yürekli başkanı" düşünelim.

NEREDE O GS.TS.FB.BJK bile yazılsa forumda yeri yerinden oynatan bizler.

NEREDE O BAŞKA DİYENLERE İNAT SADECE SAMSUNSPOR DİYENLER?

ve tekrar soralım kendimize,herşeyi yine sineye çekelim,oluşum amacımızı unutalım, görmeyelim, duymayalım,gelişen sürece destek olalım, bunun sonuda kazanan SAMSUNSPOR olacakmı?

SESLİ söyleyin lütfen olacaksa'da, DEĞERMİ?

evolution55

ben şahsım adına Samsunsporumuzun iç saha deplasman fark etmez başkanlık mevkiinde temsil edilmesinden yanayım. bu her şeyden önce karşıdaki mevkidaşına da saygıdır. ekonomik olarak ülkenin sayılı insanlarından olabilirsin belki ama insanlık her şeyden önce geliyor benim nazarımda. İsmail Başkanı bizden biri yapan sebeplerden birisi de buydu. yeri geldi protokolde yeri geldi deplasmanda ama taraftarın içinde maç izledi. sadece iç sahada maç izlemekle olmaz, olmamalı.

ama sanırım bu dediklerim bilhassa 35 yaş üstü olanlar için anlamlı. yaşları genç olanlar için pek bir değer teşkil etmiyor gibi.

Sadece Samsunspor

"Kamuoyuna daha önce de ifade edildiği üzere, tüm ilçelerimizde kadrolarımıza tahkimat yaparak ve kongrelerden daha da güçlü çıkarak 2023 kadrolarını oluşturmak amacıyla bazı değişikliklere gitme gereği hasıl olmuştur. Bu çerçevede, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı; Alaçam, Atakum, İlkadım ve Kavak ilçe başkanlarımızın bayrak değişimini karara bağlamıştır. Bu durum; Samsun İl Koordinatörümüz, Trabzon Milletvekilimiz Adnan Günnar tarafından ilgili ilçe başkanlarımıza bizzat tebliğ edilmiştir. Bu kapsamda; Alaçam İlçe Başkanımız Selahattin Alkan, Atakum İlçe Başkanımız Haluk Köksoy, İlkadım İlçe Başkanımız Oktay Avcılar ve Kavak İlçe Başkanımız Osman Atlı'ya gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır" şeklinde konuştu.

Akpnin bazi ilce baskanlari gorevden alinmis teblig yapanda trabzon milletvekili. Hayirdir trabzona mi baglandik. Ne alaka trabzon milletvekili bu isi yapiyor.

evolution55

şehri gitgide şamar oğlanına çeviriyorlar

Sadece Samsunspor

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2165154713792622&id=1420819604814683

Corumspor baskaninin aciklamalari. Ben samimiyetine inandim aciklarimini samimi buldum. Sizde izleyip dusuncelerini yaziniz.

5trawberry

Çorumspor başkanı şov yapıyor diye algı oluşturuyor bazı taraftarlarımız. Hararetli ve sesi yüksek çıkan bir karekter zaten.
Bu adam sezon başında Samsun'a gideceğiz ya Efsane Samsunsporla oynayacağız dediğinde neden şov olarak nitelendirilmedi de şimdi şov yapıyor deniliyor.

Ben kendisinin futboldaki geleceğini parlak görüyorum. Çirkeflikten uzak, dobra ve fair play ruhlu birisi.

Keşke bizim camiamıza başkanlık yapan karakter de böyle bir karakter olabilseydi.

Ama Büyüklerden Galatasaray'a sempati duyuyorum diyen adam bu klübün başkanı ve sırf parası olduğu için eleştirilemiyor.

evolution55

Yarın ismail başkan basın toplantısı yapıyormuş, hayır olsun bakalım

jean

Dernektende istifa edecektir tahminim

Sadece Samsunspor

Suan basaksehirin yerinde biz olsak ne guzel olurdu. Insallah olmeden o duygulari yasariz. Helal olsun basaksehire bundesliganin liderini hemde deplasmanda maglup edip ustune lider olarak gruptan ciktilar. Turkiye puani icin kesinlikle cikmasi lazimdi. Cok sevindim sehir takimi olmasada gurur oldu bizim icin.

brigand

Diğer takımların, rotasyon adı altında yaptıkları rezillik yanlarına kar kalıyor elbette. Gören, duyan Avrupa Kupalarında ki başarılardan artık sıkılmışız sanar. Sevmesek de Başakşehir'e helal olsun. Zor gruptan lider olarak çıktılar.