07 Ağustos 2020, 17:54:01

• Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam: "Bizi Süper Lig'e taşıyacak, hatta bizle Süper Lig'de de forma giyecek isimlerle anlaşacağız." dedi.
• Vukan Savicevic Samsunspor'umuzda.
---------------------
*Not: Gerçek bir mail adresi ile üyelik işlemi gerçekleştiriniz. Aksi takdirde üyeliğiniz onaylanmayacaktır.

Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

evolution55

bizim kendimize odaklanmamız lazım. deplasmandaki bir maçtı, biz maçı izlerken ofsayt kamerası olmadığı için ofsayt mı değil mi emin olamazken zatı muhterem maçın tekrarını izleyip mi ofsayt olduğuna karar vermiş. gitsin kumda oynasın beyefendi! korkma titre dayı, biz geliyoruz ;)

evolution55

dün mobil uygulamaya güncelleme geldi, bildirimler gelmeye başladı. takımın rizeye hareket ettiğini uygulama bildirdi sağ olsun :) güzel olmuş. ama ısrarla takım kadrosunda gökhan alsan görünmüyor.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: evolution55 - 04 Aralık 2019, 14:30:18dün mobil uygulamaya güncelleme geldi, bildirimler gelmeye başladı. takımın rizeye hareket ettiğini uygulama bildirdi sağ olsun :) güzel olmuş. ama ısrarla takım kadrosunda gökhan alsan görünmüyor.

Gokhan yok gibi zaten nazire yapiyorlardir :D

Sadece Samsunspor

Corumspor macina erkan engin verilmis. Hic bi macinda galibiyet alamamisiz. Samarasin attigi golu iptal eden kel hakem. Manisanin aciklamasi sonrasi boyle bi hakem atamasi kusku uyandiriyor. Insallah sknti yasamayiz. Adamlar bizden sonra ilk defa puan kaybettiler kudurdular resmen.

tyyaman

Yeni site mobil tasarımda güzel görünüyor fakat bilgisayar ekranında o kadar şık değil. Her şey çok büyük, kocaman kocaman tasarlanmış. Sayfanın üçte birini header kısmı kaplıyor. Pek kullanıcı dostu olmamış.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 04 Aralık 2019, 16:11:58Corumspor macina erkan engin verilmis. Hic bi macinda galibiyet alamamisiz. Samarasin attigi golu iptal eden kel hakem. Manisanin aciklamasi sonrasi boyle bi hakem atamasi kusku uyandiriyor. Insallah sknti yasamayiz. Adamlar bizden sonra ilk defa puan kaybettiler kudurdular resmen.

Erkan Engin ADS maçında bizi yaktı ama diğer maçlarda galibiyetlerimiz olmuş.

Erkan Engin'in Yönettiği Samsunspor Maçları:

ADANA DEMİRSPOR   1-1   SAMSUNSPOR      4 Şubat 2018      Spor Toto 1. Lig

SAMSUNSPOR      0-0   ADANASPOR A.Ş.   19 Kasım 2017      Spor Toto 1. Lig

BOLUSPOR      2-1   SAMSUNSPOR      25 Eylül 2016      TFF 1.Lig

ORDUSPOR       1-4   SAMSUNSPOR      23 Kasım 2014      PTT 1.Lig

SAMSUNSPOR       2-0    DENİZLİSPOR      2 Şubat 2014      PTT 1.Lig

T. LİNYİTSPOR      0-3   SAMSUNSPOR      25 Ağustos 2013   PTT 1.Lig

jean

Su 0-0 lik adana macinda son saniyelerde samarasin kacirdigi golu hatirlayalim otyr goller kaciripta falanci hakemle kazàamadik dersek yanlis olur

Sadece Samsunspor

Tjk baskani Serdal Adali Samsun'a at yarisi icin pist planlari yapildigini soyledi. Hayirli olsun guzel olur tabiki son anda birileri engel olmazsa

eprianu

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 07 Aralık 2019, 13:08:28Tjk baskani Serdal Adali Samsun'a at yarisi icin pist planlari yapildigini soyledi. Hayirli olsun guzel olur tabiki son anda birileri engel olmazsa

Erhan Usta bu tip konuları yakından takip ediyor. En son Samsun'da düzenlenmesi planlanan iki ulusal turnuva iptal edildi. Hatta birinin otel rezervasyonları falan yapılmıştı. Ona rağmen iptal edildi.

Konuyla alakası yok ama eklemek istiyorum. Samsun'a açılması planlanan medikal bölgesi de iptal edildi. Büyük çaplı ahşap entegre firmasının Vezirköprü'den yatırım amaçlı istediği alan da tahsis edilmedi. Vezirköprü'ye açılması düşünülen OSB de iptal edildi.

Yurt dışında yaşayan bir tanıdık var. Zamanında bir muhabbette şöyle bir cümle kullanmıştı, "Belediye başkanına gittik, cami için yardım istedik. Adam da yardım etti". Çok ilginç, Hrirtiyan bile bulunduğu şehirde yaşayan Müslümanlara hizmet ederken bu şehirde yönetim makamında bulunanların bu şehrin gelişmesini engellemek için ellerinden geleni yapması gerçekten hiçbir kelime ile izah edilemez.

Hiçbir tarihi bilgim yok, sadece tahmini söylüyorum. Geçmişte yaşamış veya günümüzde hala bu şehirde yaşamakta olan gayrimüslimler bile küçük veya büyük bu şehre mutlaka bir şeyler katmışlardır. İnsan, yaşadığı şehrin güzelleşmesini, ileri gitmesini istemez mi? Şehrini düşünmüyorsa kendini düşünür. Ama yukarıda anlattıklarımı yapanlara anlam veremiyorum. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir zihniyet olduğunu da düşünmüyorum.

Bu zihniyetle ahiretteki hesabımız çok çetin olacak...

evolution55

ben samsundan 2001 yılında üniversite dolayısı ile ayrıldım. o dönemden bu yana annem orada olduğu için her sene 1 ya da 2 sefer gitmeye çalışıyorum. o dönemle bugün arasında dağlar kadar fark var evet ama daha fazlasının önünde geçildiğini düşünüyorum. çok daha farklı bir şehir olabilirdi samsun. her seferinde bir parmak bal çalınıyor insanların ağzına ama öteki yandan da kovanla balı kendileri götürüyor.

şehrin en büyük sıkıntısından biri de bence çok kozmopolit olması. evet insan yaşadığı şehrin güzelleşmesini gelişmesini ister ama yaşayan insanların büyük çoğunluğu bence şehri sahiplenmiyor.

bazı şeylere isyan eden ses yükselten sadece belli bir kesim var. mesela çarşambaya yapılması düşünülen santral için ne kadar ses çıkarıldı samsunda? hatta ona bile gerek yok, en basitinden 19 mayıs stadı yıkılırken bir söz vermişti kadın milletvekili, stadın kale arkası tribünü yıkılmayacaktı. ne oldu? ses çıkaran oldu mu ya da ses çıkardık mı, hayır... yıllardır her 20 ocak öncesinde şehitler anıtından söz ederler, hani nerede anıt?

eprianu

@evolution55 Hocam 2002 ile 2009 yılları arasında yapılanlar ortada. Samsun'un sahili bile yoktu. Şimdi Doğupark'tan Batıpark'a kadar geniş bir alan oluşturuldu. Demek ki istenince yapılıyor. Tüm bunları bir kenara koyalım, 2010'dan sonra Samsun'a bir çivi çakmadılar. Samsun 10 yıldır yerinde sayıyor. Eskişehir'e giden arkadaşlar var, ballandıra ballandıra bitiremiyorlar. Ancak Eskişehir'den daha fazla tarih kokan Tokat'tan ise aynı şekilde bahsetmiyorlar. Bu iş biraz vizyon ile alakalı.

Şehirden tepki gelmemesi konusunda hemfikiriz. Tamam şehirden talep ve tepki yoksa hizmet etme, ona da razıyım. Ama bunlar şehre yapılacak yatırımları da engelliyorlar. Geçen gün Erhan Usta paylaştı, özel bir firma yer istemiş, ahşap entegre tesis yapacam demiş. Ona bile yer vermemişler. Vezirköprü'ne gidip gelen akrabalarım var, oranın halkı için çok fakir diyor. Yani şu tesis engellenmese kaç yüz kişi ekmek yiyecek Allah bilir. İnsanlara bu yapılır mı?

evolution55

eskişehir türkiyenin sayılı şehirlerinden en son 4 sene oldu gideli. şu an eminim çok daha güzelleşmiştir. farklı bir dünya orası.

2010 sonrasına ben de katılıyorum ama türkiye genelinde büyük sıkıntılar mevcut bence. turizm ile uğraşıyorum, tokatta genel müdür arkadaşım var emin olun yerel yönetimden daha fazla katkı yapmaya çalışıyor hatta belki de yapıyordur.

evolution55

Bölgesel gelişim ligi u19-u16-u15 takımlarımız lider, elite u17 liginde ise 5.sıradayız. Altyapılarımız bir kaç seneye canavar gibi geliyor inşallah

_Jack Daniels_

Alperen Pak 3 gol atmış Zonguldak'a. 15 maç 6 gol oldu fena gitmiyor.

5trawberry

Bir konuya değinmek istiyorum.
Geçen gün yazacaktım ama yazamadım.
Kazım Yılmaz başkanken, tv'lere verdiği röportajlarda ''4 Büyükler'' ifadesini kullanmıştı. Burda ve diğer sosyal medya kanallarında linç edilmediği kalmıştı adamın.
Başka Diye Soranlara İnat; Sadece Samsunspor felsefesini edinmiş camianın başkanı nasıl böyle bir ifade kullanır diye.
Yüksel Yıldırım basın toplantısında Büyüklerden Galatasaray'a sempati duyuyorum dedi.
İki kelam edilmedi!
Leş gibi top oynayan Galatasaray'ı 90 dakika takip edebilecek durumda kendisi.
Kimse çıkıp hayırdır demedi.

Yazık!
Parayı veren emri de veriyor.
Cesur Yürek de olur.
Havalimanında meşale de yaktırır.