12 Kasım 2019, 05:43:22

Samsunspor'umuzun maçlarını 10 TL karşılığında internet ve akıllı tv üzerinden canlı izleyebileceksiniz.
Samsunspor TV: http://canli.samsunspor.org.tr

Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Karabudun

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 12 Ekim 2019, 14:19:11Yuksel yildirim twitterda oynamayan oyuncu kenarda duracak diye tweet atmis. Bakalim pazar gunku macta kimler yedek.

Ayrica 100milyon tl para harcadim bu para artik gitti. Aztopalla Uyari kimseye yedirmem yazmis. Birine karsi cevap olarak.

Ne yapmış Aztopal ve Uyar? Kimi transfer etmişler de hayrını görmüşüz? Onları da yazaymış keşke.

ngonge

Sosyal medyayı çok takip etmem ama dün Yüksel Yıldırım'a bakayım dedim aman yarabbim nasıl bir laf dalaşı. Meraklıysa bari müstear isimle twitter'da takılsın. Bu şekilde çıkması ve yorum yapması hiç doğru değil. Ancak ona laf anlatabilecek kimse yok herhalde.

evolution55

Kubilay ve bahattin kadro dışı söylentisi var

evolution55

Alıntı yapılan: ngonge - 13 Ekim 2019, 11:33:04Sosyal medyayı çok takip etmem ama dün Yüksel Yıldırım'a bakayım dedim aman yarabbim nasıl bir laf dalaşı. Meraklıysa bari müstear isimle twitter'da takılsın. Bu şekilde çıkması ve yorum yapması hiç doğru değil. Ancak ona laf anlatabilecek kimse yok herhalde.

Bunu ben de doğru bulmuyorum, şeffaf yönetim diyor ama şeffaf yönetim anlayışı bu değil ki. Kurumsallık profesyonellik var ise bu tip şeyleri yönetim kurulu belirler, başkan açıklar. Başkan açıklamazsa basın sözcüsü açıklar.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: evolution55 - 13 Ekim 2019, 11:42:12Kubilay ve bahattin kadro dışı söylentisi var
Doğru olabilir. Kubilay twiterda "kış geldiğinde ağaçların gölgesinde serinlediklerini unuturlar" gibi bi twit attı 3 gün önce. Belliydi siteminden bişeyler olduğu.
Birde twiterda İsmail uyanık la ilgili baya vurgulamalar var. İsmail uyanığa ne olmuş ki?

eprianu

13 Ekim 2019, 14:04:02 #47765 Son düzenlenme: 17 Ekim 2019, 00:19:52 eprianu
Az önce biri İlyas Kubilay Yavuz'un aldığı ücreti düşük bulduğu ve yönetimle bu konuyu konuştuğuyla ilgili bir ileti okudum.

Düzeltme: Amedspor maçında Bahattin'in müsait pozisyonda pas atmaması sonucunda başlayan tartışma soyunma odasına taşınmış.

5trawberry

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 13 Ekim 2019, 13:42:17Doğru olabilir. Kubilay twiterda "kış geldiğinde ağaçların gölgesinde serinlediklerini unuturlar" gibi bi twit attı 3 gün önce. Belliydi siteminden bişeyler olduğu.
Birde twiterda İsmail uyanık la ilgili baya vurgulamalar var. İsmail uyanığa ne olmuş ki?
Dünki basketbol maçından sonra kafasını duvara dayayıp çaresiz duruşu ile ilgili fotoğraf paylaşıldı sosyal medyada.
Twitter'da da Yalnız değilsin İsmail Uyanık etiketiyle destek paylaşımları yapılıyor.

evolution55

birden aklıma geldi, haksız bir final ile süper lige çıkan mersin idman yurdu nerede şimdi...
ve bu finalde mersin idman yurdunu desteklemek için otobüslerle saraçoğluna gelen ve geçen sene bizimle uğraşan sakaryaspor şu an ne alemde!!!

Sadece Samsunspor

Milli takimimizi tebrik ediyorum. Merih Caglar ve Mert muthisti. Cok guzel jenerasyon yakaladik ozellikle defans hattimiz cok cok iyi. 1 2 tanede forvet cikarabilsek tadindan yenmez. Gurur duyduk.

Sadece Samsunspor

Hoca demin canli yayindaydi idmanda tatsizlik gibi muhabbetler oldu. Anlayabilen varmi konu nedir

Edit: ogrendim ferhatla okan arasinda 2li mucadelede tartisma cikmis hoca idmani yarida kesmis.

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 16 Ekim 2019, 12:41:07Hoca demin canli yayindaydi idmanda tatsizlik gibi muhabbetler oldu. Anlayabilen varmi konu nedir

Edit: ogrendim ferhatla okan arasinda 2li mucadelede tartisma cikmis hoca idmani yarida kesmis.

Tartışmadan ziyade yumruk yumruğa birbirlerine girmişler bi foto gördüm zor ayırmışlar ikisini de.

Stoper

Okan ve Ferhat kavgası,ağız dalaşıyla kalmamış.
Olay, fiziksel temasa varmış ya da araya girmeseler varacakmış.

Sadece Samsunspor

Hoca 2sinide idmandan cikartip antremana devam etmis. Sonra takimla toplanti yapmis. Hirsli bi antremanda boyle seyler olabilir dedi. Fazla buyutmeyin dedi yani. Bence artik bu takimda gerekli disiplin cezalari uygulanmali.

ngonge

Olayda haklı mıdır bilemem ama bu Ferhat'tan hiç hazzetmedim gerçekten.

Sadece Samsunspor

19 Ekim 2019, 15:13:50 #47774 Son düzenlenme: 20 Ekim 2019, 00:22:37 cembaba Sebep: ****küfür
Manisa 10dkda gol buluyor ya. La bize gelince yatanlar bunlara niye yatmiyor direnemiyor. Her mac ayni muhabbet adamlarin zor maci yok resmen tikir tikir atiyorlar