23 Ekim 2019, 13:50:15

Samsunspor'umuzun maçlarını 10 TL karşılığında internet ve akıllı tv üzerinden canlı izleyebileceksiniz.
Samsunspor TV: http://canli.samsunspor.org.tr

Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

5trawberry

Bilet satışları çok hareketli gidiyor, maşallahı var.
Sanırım seyirci rekoru egale edilecek...

muzaffer4

Yüksel yıldırım Twitter hesabını kapatsın artık arada girip okuyorum ve utanıyorum.Bi taraftarımız "başkanım devre arası soyunma odasına gir " demiş yüksel bey de "benim kalitemdeki birisi gitmemeli" yazmış.Peki yüksel bey sizin kalitenizdeki birisi Twitter sayfasında taraftarla münakaşaya girmek ya da futbolcular hakkında yorum yapması ne kadar doğru olur?

Stoper

07 Ekim 2019, 08:50:18 #47747 Son düzenlenme: 07 Ekim 2019, 09:46:10 Stoper
Taraftarın biri tüm iyi niyetiyle öyle birşey yazmıştı. Sosyal medyada herkese cevap vermeyin, ciddiye almayın gibisinden. "Ben salak değilim ne yapacağımı iyi biliyorum" diye geri dönüş yapmış Yıldırım.

İsmail Uyanık'a da sorulmuştu Yüksel Yıldırım'ın attığı tweetlerle alakalı bir soru, başkan Uyanık'da memnun değil, vücud dilinden belli etmişti ama "ne yapalım Yüksel kardeşimin de tarzı öyle" demişti.

Gerçekten eşi benzeri az görülen bir tarzı var. Merzifonspor kulüb başkanı bile Facebook'ta ona yazan herkese cevap vermiyor. Bizim milyon dolarlık profesyonel kulüb başkanı,17 yaşında liseliyle diyalog hâlinde.

maço

Sene başından beri diyoruz.
Rakibin kanatları Volkan Okumak , Dilaver , 8 numarası Nizamaettinken kapışamazsın bu kadro yapısıyla.

55_OrHaN_55

Garip bir durum. Süper lige en son çıktığımızda da maddi kaygılarımız bitmişti, transfer dönemini "ince eleyip sık dokuma" politikasıyla son ana kadar bekleyip heba etmiş, doğru dürüst kadro kuramamış ve ligde tutunamamıştık. Sonraki parasız, adeta müflis zamanlarımızda bile iyi takımlar kurmuş, 2 kere play off finali oynamıştık. 2 senedir de maddi açıdan en üst seviyedeyiz ve ne hikmetse bu sefer de döke saça para harcayıp yine takım kuramıyoruz. Bir taraf düzelirken öbür taraf batıyor. Sahi biz ne zaman güleceğiz?

55.hakan

09 Ekim 2019, 23:15:42 #47750 Son düzenlenme: 10 Ekim 2019, 14:19:06 55.hakan
O kadar çamur bir lig ki burada süper kadro kurmak bir işe yaramıyor. Kuralına göre oynamayan yanar bu ligde. Ne yapıp edip ilk yarıdan golü bulacaksın yoksa bir puana razı takımlar kitler seni kabusa çevirirler maçı.

Sadece Samsunspor

Sonucta manisa takimi robot degil surekli ayni 11le oynuyorlar ve bizim kadar derinlikleri yok. Yaslarida cabasi. Illaki takilacaklar sonucta onlarda insan. Zamanla performanslarinda inis cikislari olacaktir. Sakatlanmalar yasayabilirler yasdan dolayi. Biz surekli takipte olmaliyiz puan kaybi yasamadan kayip bekleyecez illaki kaybedecekler puan. Onemli olan sıkı sıkıya maclara asilmak. 27 mac var. Allah sonumuzu hayretsin

Sadece Samsunspor

Macin ozetini izledim en az net 3 pozisyon var birini atacaksin arkadas. Hele o Gokhan Alsan kaleciyle karsi karsiya nasil atamiyor anlamiyorum bide kaliteli topcu olacaksin. Guidonun son dkda kacirdigida bomba.

Sadece Samsunspor

Su cakma Samsunspor face sayfalarindan nefret ediyorum. Anket acmislar canberk dilaver abdulkadir ishak cenk donsunmu diye. Yuzde 80 evet denmis. Gına geldi bu sayfalardan.

cakir55

Bu takımdan hiçbir şey olmaz yine yanlış transferler. Sezon başı 50 defa söyledim.

G.Meral-Guido-Samet leş bu adamlar. Kanatlar akmıyor teknik değiliz Kubilay kendi kafasınca oynuyor böyle futbol olmaz. Şu takımda Dilaver olsa var ya affedersiniz kıçımızı yırttık alın diye gittiniz 90 kg tosun aldınız yeminle halı sahada oynayamaz.

Karabudun

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 09 Ekim 2019, 22:38:28Garip bir durum. Süper lige en son çıktığımızda da maddi kaygılarımız bitmişti, transfer dönemini "ince eleyip sık dokuma" politikasıyla son ana kadar bekleyip heba etmiş, doğru dürüst kadro kuramamış ve ligde tutunamamıştık. Sonraki parasız, adeta müflis zamanlarımızda bile iyi takımlar kurmuş, 2 kere play off finali oynamıştık. 2 senedir de maddi açıdan en üst seviyedeyiz ve ne hikmetse bu sefer de döke saça para harcayıp yine takım kuramıyoruz. Bir taraf düzelirken öbür taraf batıyor. Sahi biz ne zaman güleceğiz?

İşi ehline verdiğimiz zaman güleceğiz. Uyanık'tan gerisi Yıldırım da dahil yaptığı işi elini yüzüne bulaştırmış durumda. Geldi geleli hocanın takıma kattığı hiçbir şey yok. Geçen sezonki oyunla bu sezonki oyun arasında hiçbir fark yok. Aztopal ve Uyar transferde ne kattı? Manisa'nın ödediğinin üç katını ödeyip kadro kurdular, vaziyet ortada. Beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz bu takımda iyi kötü iş yapan bir Kubilay var, onu da bunlar transfer etmedi diye biliyorum. Yüksel Yıldırım da artık bir zahmet gerekli refleksleri göstersin. Görevlendirdiği adamların işine karışsın demiyorum ancak her yazılıp çizilene de cevap verme derdine düşmesin. Biraz serinkanlı olsun, büyük camianın yöneticisine yakışan refleksi göstersin.

eprianu

Ligin daha başındayız. Devre arasına kadar takviye yapma şansımız da yok. Bu nedenle kadro anlamında yapabileceklerimiz sınırlı. İrfan Hoca'nın bir an önce geçen seneden beri ısrar ettiğimiz Samet, Bahattin, Kubilay, Ramazan gibi isimlerde artık ısrar etmemesi gerekiyor. Düşünün maç berabere veya gerideyiz. Samet oyuna girdiğimiz zaman umutlanmayı geçtim maalesef modum düşüyor, tüm umudumu kaybediyorum. Hiç olmasın daha iyi.

Her maç sonrası Nurullah'dan övgüyle bahsediyoruz. Arkadaş yetenekli burası kesin ama yeteneğin dışında istekli olması daha da önemli. Ben Samed Hakan Kılıç ve Bünyamin Cesur Karataş'a forma şansı verilmesi taraftarıyım. Samed'in yaptıkları ortada, Bünyamin de isteği ile orta alanda iş yapacaktır. Zaten orta alanda ciddi bir sıkıntı yaşamıyor muyuz? Hem de biri Süper Lig, diğeri 1. Lig'den aldığımız 2 kaliteli isme rağmen.

Elimizdeki kanat isimlerine bakalım: Samet Asatekin, Ramazan, Guido, Enes. Samet'i ben yedek olarak bile düşünmem. Geriye üç isim kalıyor, bunlardan Enes'i direk on bire yazarım. Maalesef eldeki imkanlar bunu gösteriyor. Guido ile Ramazan'ı da dönüşümlü oynatırım.

Eğer yan toplarla besleyebileceksek Atabey'i on bire yazarım. Bahattin gibi gamsız birine katlanmaktansa Atabey'i Ahmethan Köse ile ikilerim. Ahmethan hızı ile ileride iş yapabilir, kanatta oynayamıyor.

Ben olsam aşağıdaki onbirde ısrar ederim

Nurullah
Caner - Erkam - Yalçın - Gökhan Meral
Enes - Samed Hakan (Bünyamin) - Gökhan Alsan - Guido
       Atabey - Ahmethan Köse

Kubilay'ı illa oynatmamız gerekiyorsa, Guido'nun yerine koyarım. En azından iki kişi değil de bir kişi eksik oynamış oluruz.

Transfer yapamıyorsak eldeki verimsiz, formsuz isimlerde ısrar etmenin anlamı yok. Gidebildiğimiz kadar rotasyona gitmeliyiz. Ya tutarsa hesabı yani.

_SoN_

resmi sitede saat 17.00 da irfan buz ile teke tek diye bir bilgi paylaşıldı, youtube sayfasından canlı yayın yapılacak dendi, saat 18.00 olacak , daha ses soluk yok.

Stoper

Onur Eriş'e şans verilmeli bence, ilk 11 mi olur, sonradan mı olur bilmiyorum ama şans verilmeli.

Sadece Samsunspor

12 Ekim 2019, 14:19:11 #47759 Son düzenlenme: 12 Ekim 2019, 14:27:45 Sadece Samsunspor
Yuksel yildirim twitterda oynamayan oyuncu kenarda duracak diye tweet atmis. Bakalim pazar gunku macta kimler yedek.

Ayrica 100milyon tl para harcadim bu para artik gitti. Aztopalla Uyari kimseye yedirmem yazmis. Birine karsi cevap olarak.