19 Ekim 2019, 17:40:28

Samsunspor'umuzun maçlarını 10 TL karşılığında internet ve akıllı tv üzerinden canlı izleyebileceksiniz.
Samsunspor TV: http://canli.samsunspor.org.tr

Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 18 Eylül 2019, 11:42:17maçlarımızın canlı yayınlanmasıyla ilgili net bir bilgisi olan var mı?

yakında telefondan bilgisayardan uygulama indirerek izleyecez ücretli olacak

tactician

Sakaryaspor'un anlaştığı burada.tv platformu Ile anlaşmış bizimkiler de
Profesyonel HD yayın yapacakmış bahsi geçen firma
Maçlar maç başına 10 TL olarak ücretlendirelecekmis
Spikeri bizim kulüp sağlayacak mis geriye kalan tüm işi onlar üstlenecek mis
Iceride ve dışarıda tüm maçları vermeyi planlıyorlarmış

Shane_Falco

Alıntı yapılan: tactician - 18 Eylül 2019, 11:59:49Sakaryaspor'un anlaştığı burada.tv platformu Ile anlaşmış bizimkiler de
Profesyonel HD yayın yapacakmış bahsi geçen firma
Maçlar maç başına 10 TL olarak ücretlendirelecekmis
Spikeri bizim kulüp sağlayacak mis geriye kalan tüm işi onlar üstlenecek mis
Iceride ve dışarıda tüm maçları vermeyi planlıyorlarmış

10 lira mac başı fiyat ise yüksek kalır o rakam

evolution55

19 Eylül 2019, 11:51:48 #47703 Son düzenlenme: 19 Eylül 2019, 11:55:09 evolution55
belki maç maç satış ve sezon satışı gibi bir durum söz konusu olabilir. bu durumda sezon satışı daha uyguna gelebilir.

bu arada burada.tv sitesi şu an için aktif değil, bu haftaki maç yine youtube üzerinden olur sanırım

tactician

Alıntı yapılan: evolution55 - 19 Eylül 2019, 11:51:48belki maç maç satış ve sezon satışı gibi bir durum söz konusu olabilir. bu durumda sezon satışı daha uyguna gelebilir.

bu arada burada.tv sitesi şu an için aktif değil, bu haftaki maç yine youtube üzerinden olur sanırım

Bu hafta o ekiple başlanıyor.
https://burada.tv/samsunspor/
şu anda site aktif zaten.
hatta bu hafta için tanınmış bir spiker ile de anlaşılmış
bakalım nasıl bir yayın olacak...

evolution55

19 Eylül 2019, 12:21:15 #47705 Son düzenlenme: 19 Eylül 2019, 12:25:09 evolution55
evet pardon üstad, sadece siteye girmeye çalışınca yenilenme yazısı çıkıyordu :)

deplasman maçları yok sanırım, facebook üzerinden selamet atlının sayfasından izlemeye devam ederiz

eprianu

Bugün, yıllarca hidroelektrik santrallerinde çalışmış biriyle görüştüm. Termik santral olayına çok canının sıkıldığını ve Çarşamba Ovası'nın mahvolacağını söyledi. İlk başta biyokütle termik santrali olarak işe başlanacağını zamanla olayın kömür santraline dönüşeceğini tahmin ettiğini söyledi. Kaldı ki internette yaptığım araştırmada biyokütle termik santralinin de kükürt dışında doğaya saldığı gazlar açısından kömür ve doğalgazdan bir farkı olmadığını öğrendim.

Daha da ilginci şu; bu termik santral daha önce Terme'ye yapılmak istenmiş ancak Terme Belediye Başkanı izin vermediği için yapılamamış. Gerisi malum yakın zamanda yapılan seçimde adam aday gösterilmemiş.

Termik santralin yapılacağı bölge Eğercili bölgesi, Samsun'a sadece 20 km uzaklıkta. Bu durum aslında Çarşamba kadar Samsun merkezi de ilgilendiriyor.

İnşallah "yasal yollardan" büyük ve organize bir tepki gösterebiliriz. Tıpkı Terme halkının yaptığı gibi...

Shane_Falco

19 Eylül 2019, 12:43:22 #47707 Son düzenlenme: 19 Eylül 2019, 13:47:49 Shane_Falco
Alıntı yapılan: evolution55 - 19 Eylül 2019, 12:21:15evet pardon üstad, sadece siteye girmeye çalışınca yenilenme yazısı çıkıyordu :)

deplasman maçları yok sanırım, facebook üzerinden selamet atlının sayfasından izlemeye devam ederiz

Maçı böyle bi platform yayınlarsa Selamet Atlı yayınlayamaz. Cezası var bu tarz olayların.

Olur da bu platform deplasman maçlarını yayınlamaz. O zaman Selamet Atlı vb. yayınlar yapılabilir.

Edit: Pardon hocam zaten Selamet Atlı'yı deplasman maçları için yazmışsınız...

tactician

Alıntı yapılan: evolution55 - 19 Eylül 2019, 12:21:15deplasman maçları yok sanırım, facebook üzerinden selamet atlının sayfasından izlemeye devam ederiz

deplasman maçları da varmış görüşmenin içerisinde aslında.
Lakin her maç ev sahibi takımla bir anlaşma yapıp onlara da bir miktar para ödenmesi gerekiyor imiş.
Ev sahibi takımlar uçuk kaçık rakamlar istemediği müddetçe onlar ile de anlaşılıp yayın yapacakmış burada.tv platformu

Sadece Samsunspor

Takımımızın iç sahada oynayacağı karşılaşmalar web TV üzerinden yayınlanacak. İlk canlı yayın cumartesi günü oynanacak Yılport Samsunspor-Tarsus İdman Yurdu maçında gerçekleştirilecek.

Samsun ve ülke dışında yaşayan taraftarlarımızdan Yılport Samsunspor maçlarının canlı yayınlanmasıyla ilgili  gelen yoğun talep üzerine bir süredir çalışma yürüten kulübümüz iç saha maçlarının yayını için anlaşmaya vardı. Online yayıncılık üzerine faaliyet gösteren Intercode firmasıyla sözleşme imzalayan kulübümüzün iç saha maçları web TV üzerinden canlı yayınlanacak.

canli.samsunspor.org.tr üzerinden izlenebilecek yayınların ilki 21 Eylül 2019 çumartesi günü saat 19.00'da oynanacak Yılport Samsunspor-Tarsus İdman Yurdu maçında gerçekleştirilecek. TV yayını konusunda deneyimli bir prodüksiyon ekibi tarafından çekimi yapılacak müsabakalar şifreli olarak yayınlanacak. Taraftarlar kredi kartı yardımıyla 10 TL ücret ödeyerek şifre alarak maçları izleyebilecek.

Taraftarlarımız yurt içi ve yurt dışından telefon, tablet, bilgisayar, smart TV üzerinden karşılaşmaları izleyebilecek. Deplasman maçlarının yayınlanabilmesi için de kulüplerle temas devam ediyor.

cembaba

Samsunspor Medya Ekibi gerçekten çok başarılı işler çıkarıyor. Genel manada kazandıkları ivme muazzam. Gerçek kurumsal kimliğimizi yansıttıklarını düşünüyorum.

_SoN_

Bu maç yayın işi deplasman içinde bu şekilde çözülebilse çok daha iyi olacaktı, burada zaten izliyoruz statda :) ( en azından benim için, uzaktaki taraftarımız için on numara hizmet ) ben deplasman maçlarıda olacak sanıyordum.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: _SoN_ - 20 Eylül 2019, 13:48:01Bu maç yayın işi deplasman içinde bu şekilde çözülebilse çok daha iyi olacaktı, burada zaten izliyoruz statda :) ( en azından benim için, uzaktaki taraftarımız için on numara hizmet ) ben deplasman maçlarıda olacak sanıyordum.

Valla açıkcası dışarıdan bir göz olarak yazıyorum. İstanbul'da yaşayan biri olarak İstanbul ve civar şehirler haricindeki deplasmana gitmek dışında elimden başka imkan olmuyor. Şimdi ben takımımın haftada 4 maç izleyeceğim. Maç başı ücret 10 lira değil yaklaşık 12 lira ediyor. Bu da haftada 4 maçtan 48 liraya tekabül ediyor. TFF 1.lig paketi sanırım 29 lira gibi bir rakam. Hatta bi ara 19 liraya kampanya yapılmıştı. Onunla kıyaslarsak mesela çok yüksek kalıyoruz.

Bana sorarsanız bu takımı güzel ve düzgün şekilde izlemek paha biçilemez. Ama işin orta ve alt sınıf gelir düzeyine sahip insanları düşünmek gerekiyor. Maçları zaten iyi ya da kötü bir şekilde youtube kanalımız veriyordu. Bu yayına bir spiker eklenerek bu ligde taraftara ücretsiz güzel bir yayın yapabilirdik.

_SoN_

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 20 Eylül 2019, 14:36:24Valla açıkcası dışarıdan bir göz olarak yazıyorum. İstanbul'da yaşayan biri olarak İstanbul ve civar şehirler haricindeki deplasmana gitmek dışında elimden başka imkan olmuyor. Şimdi ben takımımın haftada 4 maç izleyeceğim. Maç başı ücret 10 lira değil yaklaşık 12 lira ediyor. Bu da haftada 4 maçtan 48 liraya tekabül ediyor. TFF 1.lig paketi sanırım 29 lira gibi bir rakam. Hatta bi ara 19 liraya kampanya yapılmıştı. Onunla kıyaslarsak mesela çok yüksek kalıyoruz.

Bana sorarsanız bu takımı güzel ve düzgün şekilde izlemek paha biçilemez. Ama işin orta ve alt sınıf gelir düzeyine sahip insanları düşünmek gerekiyor. Maçları zaten iyi ya da kötü bir şekilde youtube kanalımız veriyordu. Bu yayına bir spiker eklenerek bu ligde taraftara ücretsiz güzel bir yayın yapabilirdik.

Dediklerinize katılıyorum,ama ikinci kısımda bahsettiğiniz gibi düzgün izleyebilelimde, gerekirse birkaç kişi birleşir alırız ;) 3 kişi izlesek maçı 3 tl ye gelir.

İnşallah deplasmanlar içinde benzer uygulama yapılır.

muzaffer4

Maç başı 11.8 TL biraz pahalı gelebilir ancak haftaya kombine satışı olacak yazıyordu belki deplasman maçları henüz anlaşma sağlanamadığından buna dahil edilemez ancak geriye kalan 15 iç saha maçımız için 100 TL şeklinde bir yayın ücreti çok daha güzel olur.Aksi takdirde iç sahada oynayacağımız bazı maçlarda izlenme sayısı oldukça düşecektir