Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

engin55

Uydudan aks tv den de izliyebilirsiniz ortak yayın varmş

twitter

Atilla abi kamerasıyla bütünleşmiş

"ben arkadaşım ve kamera ile.."  :D

Kodalak

ne diyorlar, kısaca yazarmsınız,

**KaR6**

sayın abiler, koreo'nun orjinal boyutlarında resimleri lazım, elinde olan var mı acaba?

Gökberk55

ömer üründül >:( >:(

SAMSUNSPOR'A YAPILAN AYIP
Samsunspor, yöneticileri, teknik heyeti ve futbolcularıyla büyük bir başarıya imza attı. Geçen sene kıl payı düşmekten kurtulurlarken, bu sezon Süper Lig'e çıktılar.
Son maçta ellerinden gelen her şeyi yapmalarına rağmen Rizespor'a yenildiler. Bir grup kendini bilmez seyirci, yönetim ve futbolculara hakaret yağdırdı, takım otobüsü taşa tutuldu.
Dünyada son maçta şampiyonluğu kaybeden veya küme düşen takımların taraftarları onları teselli ederken, biz de büyük bir başarıya imza atmış takımın taraftarları olay çıkartıyor. İnanılır gibi değil!

55ertan

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 17 Mayıs 2011, 19:53:32
ömer üründül >:( >:(

SAMSUNSPOR'A YAPILAN AYIP
Samsunspor, yöneticileri, teknik heyeti ve futbolcularıyla büyük bir başarıya imza attı. Geçen sene kıl payı düşmekten kurtulurlarken, bu sezon Süper Lig'e çıktılar.
Son maçta ellerinden gelen her şeyi yapmalarına rağmen Rizespor'a yenildiler. Bir grup kendini bilmez seyirci, yönetim ve futbolculara hakaret yağdırdı, takım otobüsü taşa tutuldu.
Dünyada son maçta şampiyonluğu kaybeden veya küme düşen takımların taraftarları onları teselli ederken, biz de büyük bir başarıya imza atmış takımın taraftarları olay çıkartıyor. İnanılır gibi değil!

Ömer üründül yanlis anlamis olani. 90+90 dak. dan sadece 1puan gerekliydi ve biz 90+90 dan sadece 10 dak. sinda mücadele gösterdik. Bu cümle "Son maçta ellerinden gelen her şeyi yapmalarına rağmen Rizespor'a yenildiler" yanlis.

babasamsunlu

şşş gençler.. 1dk!!! 1dk!!!

hani babasamsunluya ve türevlerine kalbi ılık diyenler ..  .:.:. .:.:. .:.:.

bu size gelsin  :-* :-* :-* :-* :-*

Evde Eşine Yardım Eden Erkeklere Efendimiz(s.a.v)'den Müjde!!!
Sofuzade Seyyid Hasan Hulusi Efendi, Mecma'ul Adab isimli eserinde kocanın karısına karşı davranışlarında uyması gereken adabı anlatırken şu noktaya da dikkat çeker:

"Erkek, ev işlerinde hanımına yardım etmelidir.Nitekim bir hadis-i şerifte:"Bir kimsenin karısına evde yardım etmesi Allah'ın gazabını kaldırır.Hayırlarını ve derecesini artırır.Evinde hizmet görüp, bundan utanmayan kimsenin adı şehitler defterine kaydedilir.Gece ve gündüz Cenab-ı Hak ona şehit sevabı ihsan eder.Her bir adımı başına bir hac bir umre sevabı verilir ve vücudunda bulunan tüylerin sayısınca cennette ona bir şehir ihsan olunur." buyulur. Efendimiz diğer bir hadislede ev işlerinde karısına yardım edenlere Allah Teala'nın peygamberlerden Eyüp(a.s),Davut(a.s), Yakup(a.s) ve İsa (a.s) sevapları kadar sevap ihsan edeceği haber verir.

"(Camiu's-Sagır, Mefatih-ül- Cinan)

Serkan

ben pankartsız resmi ilk defa gördüm buda süpermiş :D

adore55

bu kadar ınsanın emegıne bu kadar destege yazık oldu kardesım kım ne erse desın a.. ayıptır yazıktır gunahtır ya.. okadar adam saat 11 30 tan berı sesı kısldı bagıra bagıra bu mucadele edılıp te kaybedılen bır mac degıl bız rıze yı yenemeyecek kapasıtede bır takım degılız.. kım ne yaparsa yapsın kardesım oynasın topunu afam gbı hakederek cıkacaksa cıksın bızım son rıze macına yaptıgımız gbı yanı... ayıptır ya bız kac senedır hastretız o kupaya taraftarında sefkını kırdılar yazıklar olsun...

burakbas

Arkadaşlar yeni sezonda hangi firmanın ürünlerini kullanıyoruz? nike,adidas.... Lig ile olacak iş degil :))))))9

Sercan

Samsun milletvekili Osman Çakır'ın kaset skandalında adı geçiyor.Sekreteriyle görüntülenmiş...

http://haber.mynet.com/detay/guncel/kaset-skandalinda-yeni-isimler/571586

SSKLA

Bunu storenin iletişim adresine yolladım sizce yaparlar mı?

AntZ

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 18 Mayıs 2011, 10:15:34

Bunu storenin iletişim adresine yolladım sizce yaparlar mı?

Logonun üstüne yazı gelmese daha güzel olur  ;) Yazılarda biraz sıkışık sanki, çok net okunmuyor.

fındık

yazı stili güzel duruyor yalnız Ant55 in de dediğine katılıyorum

Ayberk

Logonun soluna BAŞKA DİYE, sağına SORANLARA İNAT;
Alt kısımda da sola SADECE, sağa SAMSUNSPOR olabilir. Berkay'a seslendim, bakmadı buraya girip okur artık  ;D