18 Eylül 2020, 19:17:35

TFF 1. Lig 2. Hafta
Samsunspor'umuz-Ümraniyespor
21 Eylül 2020, Pazartesi
Saat: 19.00
Samsun 19 Mayıs Stadyumu

Samsunspor'umuz Kızılyıldız'dan Tomané'yi kadrosuna kattı.

Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

_SoN_

Bir haftayı geçen ne yapacak? Bizim memlektin hali işte, maçlara bir gün kala o kadar para ödeyenin durumu sorgulanmadan, maçın açık kanaldan yayınlanacağı açıklanıyor. Bu nasıl iştir?

Madem yapacaksın bir güzellik! Adam gibi zamanında yayınla, millet üyelik derdine düşmesin.

SSKLA

Alıntı yapılan: _SoN_ - 11 Eylül 2020, 15:48:53Bir haftayı geçen ne yapacak? Bizim memlektin hali işte, maçlara bir gün kala o kadar para ödeyenin durumu sorgulanmadan, maçın açık kanaldan yayınlanacağı açıklanıyor. Bu nasıl iştir?

Madem yapacaksın bir güzellik! Adam gibi zamanında yayınla, millet üyelik derdine düşmesin.

Online olarak aldıysanız 14 gün süreniz var. Eğer öyle değilse size bu pazarlanırken sadece beinSport'ta gibi bir pazarlama yaptılarsa, cayma bedelini ödeyip tüketici hakem heyetine verebilirsiniz, ya da bunu söyleyip ilgililer ile bedelsiz cayma için pazarlık yapabilirsiniz. Tabii hukuki yol için daha iyi bilgi verebilcek avukatlar sitede mevcut ancak o parayı alamazlar yani. Şimdi alsalar da sonra vermek zorundalar. Çünkü elde edilen avantaj ortadan kalkmış durumda ve bu şartlarda almak istememe durumunuz olduğu için ben iptal hakkkınızın saklı olduğunu düşünüyorum.

futbolcu

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 11 Eylül 2020, 15:30:48Ben dün 19 liralık pakete üye olmuştum şubeden. Bugün iptal ettim hemen. 1 haftaya kadar sorunsuz iptal olabiliyor dediler.

Sadece 1 günlük fatura gelebilirmiş gelecek ay ondan bahsettiler.

Ben çıktığımızın kesinleştiğinde 15 aylık almıştım. (12 aylık + 3 ay hediye)
Neyse maçları en azından gösteriyor. Ben sadece TRT gösterecek sandım

Sadece Samsunspor

Menemen Altinordu macina baktim biraz. İlk golu atan altinordulu Burak Ince 2004 dogumlu duran toplari cok iyi. 2 duran top kullandi biri direk gol oldu. Digerinde de orta yapti al da at dedi ama arkadasi gole ceviremedi. Sut atarken ki durus pozisyonu falan ben burdayim diyor.

Sol Açık

Bizim maçı beklerken Bursa-ADS maçının ilk yarısını izledim.

Bursa 1-0 önde bitirdi ve maça tamamen hakimdiler. Açıkçası çok beğendim ve özendim Bursaspor'a... İlk 11'deki 8 oyuncunun yaş ortalaması 20.6. Diğer 3 oyuncu; Özer Hurmacı (33), Burak Altıparmak (29) ve Cüneyt Köz (27) görece yaşlı olanlar ki Özer dışındakiler de yaşlı sayılmazlar... Forvetleri Ali Akman'ı (18) daha önceden de duymuştum ama ilk kez izleyebildim ve çok beğendim. Burak Kapacak (20) dikkat çekici...

Birkaç ay önce play-off'ta oynanan maçı da izlemiştim. Ne yalan, parasızlık Bursaspor'a yaramış görünüyor. Altyapıları cidden harika. Böyle gençleri yeniden bizim takımın üreteceği günler de uzak değildir umarım...

5trawberry

Ergin Zorlu yine ortalığı karıştırdı. Amatör paylaşımlara devam ediyor. Bu adamın derdi ne?

evolution55

kilitlemiş hesabını ne yazmış yine?

evolution55

bu arada oğuz'a ne oldu da 6 hafta yok, sakat. kulüpten bir açıklama yapıldı mı?

5trawberry

Alıntı yapılan: evolution55 - 15 Eylül 2020, 11:09:39kilitlemiş hesabını ne yazmış yine?
SS almadım. Cevap verince engellemiş ve kitlemis.

Transfer tahtasını acamayan Samsunspor Altay karşısında aldığı ağır yenilgi ile .... Vs vs biseler yazıyordu.

evolution55

bunun yaptığı da artık el şeyiyle gerdeğe girmek olur. sanki kendi parasını harcıyor hadsiz!!!

beşnumara

Alıntı yapılan: evolution55 - 15 Eylül 2020, 11:50:49bunun yaptığı da artık el şeyiyle gerdeğe girmek olur. sanki kendi parasını harcıyor hadsiz!!!
Başkanın parasıyla hepsi reklam ve şov yapıyor. Erkut varken niye olmadılar yönetimde.