04 Ağustos 2020, 22:21:23

• Takımımız, Ramazan Çevik ile anlaşma sağlayamadı. Takımımız iki yeni sol bek transferi yapacak.
---------------------
*Not: Gerçek bir mail adresi ile üyelik işlemi gerçekleştiriniz. Aksi takdirde üyeliğiniz onaylanmayacaktır.

Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

Neyse biz önümüze bakalım, güzel transferler yapalım İnşallah.

Sol Açık

Açıkçası kendi adıma, şehir takımı olan ve kuvvetli, geleneği olan bir taraftara sahip Adana Demirspor'un Süper Lige çıkmasını isterdim. Ama çok belirleyici bulmasam da, forumdaki pek çok arkadaşımızın aksine, önümüzdeki sezon Samsunspor açısından Karagümrük'ün çıkmasının biraz daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Sebebi basit. Adana Demirspor önümüzdeki sezon en çok bu kadar iyi bir takım olabilir. Karagümrük ise çıkamamış olsaydı, en az bu kadar iyi olacaktı.

jean

Bu ads ye biri bedduami etti arkadas ne yapsalar olmuyor bir turlu taraftarlarinin yerine koyuyorum kendini insan gercekten bunalima girer yazik oldu cikmasini istiyordum insaallah zengin baskanlari birakir bu sene kadrosu dagilir bizde isimize bakariz

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: jean - 31 Temmuz 2020, 00:03:23Bu ads ye biri bedduami etti arkadas ne yapsalar olmuyor bir turlu taraftarlarinin yerine koyuyorum kendini insan gercekten bunalima girer yazik oldu cikmasini istiyordum insaallah zengin baskanlari birakir bu sene kadrosu dagilir bizde isimize bakariz

ADS'ye ben beddua etmiş olabilirim. Vaktinde transfer etmek istediğimiz bütün oyuncuları topladı. Hem de senelerce. En bariz örnek Attamah. Ayrıca yıllardır yenemedik herifleri. O yüzden en gıcık olduğum takımdır ADS. Beter olsunlar :)

evolution55

Seneye hedef ilk ikiden çıkmak dedi ads başkanı

55_OrHaN_55

Bizde hiç işe yaramayan Çağrı Ortakaya süper lige çıktı, üstelik final maçında gol atarak.

isyan

Onca arastirma yapildi penaltilara baslayan takim daha avantajli diye, kura'yi kazandigi halde rakibe verdi ads kalecisi. Karagümrük kalecisi ile onca insan konustu, ads kalecisi mal mal dolaniyordu. Daha iyi hazirlanan kazandi gibi

_SoN_

Bir sonraki Kurban Bayramını , Süper Lig coşkusuyla kutlamak dileğiyle, Cümleten hayırlı bayramlar arkadaşlar.

evolution55

iyi bayramlar herkese :)

orucreis

Cümleten bayramınız mübarek olsun Allah nice bayramlara şampiyonlukla ulaşmayı nasip eylesin

evolution55

Bandırma quaresma ile ilgileniyormuş diye haberler var, kulübün tapusunu  yapacaklar herhalde üzerine 🤣

muzaffer4

Ads süperlige 22. Takım olarak çıkarılsın söylentileri dolaşıyor ads nin süperlige çıkarılması halinde Manisa Fk da TFF 1. Lige 18. Takım olarak gelir

evolution55

twitter

ads ve manisa üst lige çıkacak diyorlar. iyice mala bağlattılar ligleri bu aptallar

olumunemunferit

Liglerin en kötü yönetildiği dönemlerden birini yaşıyoruz.