Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

buraks

Fikstür çekimi ne zaman çekilecek haberiniz var mı

Ned Stark

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 22 Temmuz 2019, 12:45:03
Hocanın benimsediği oyun tarzı daima 4'lü defans olmuştur. Hiç bir takımında bu yapıdan vazgeçmedi.

Orta saha ve ileri uç dizilişi değişebilir ama şu yukarıda yazan kadro dizilimine imkan vermiyorum.

Açıkcası bende Aytaç'ın bu sene oynayacağını düşünüyorum. Sezona Aytaç - Yalçın tandemi ile başlarız.

hoca 4 4 2 oynar
kanatları etkin bir takım istiyor , sağ ve sol defansı her maç 5-10 isabetli orta yapmazsa işi zor hocanın gözünde ...

Stoper

Alıntı yapılan: buraks - 22 Temmuz 2019, 14:44:28
Fikstür çekimi ne zaman çekilecek haberiniz var mı

Bu hafta içi çekilmesi bekleniyor.

eprianu

Anlamaya çalışıyorum ama olmuyor. Bu tarz haberlerin amacı ne olabilir, içimizden biri çözebildi mi?
Bu adam işe geri alınsın diye kulüp resmi siteden açıklama yaptı ya, yanarım da ona yanarım.

Artık bunların iyi niyetli olmadıklarını ve bu tarz hareketleri kasti yaptıklarını düşünüyorum. Başka bir izahı yok çünkü.

Sol Açık

Harbiden komikler. Hayatta bir şey yapınca, "artık oldum ben" deme hali çok yaygın memlekette! Özellikle de yerel ölçeklerde.
Eleman gazeteci olduğunu sanıyor demek ki! Yani bilgiyi sorduğunda, yetkili kişinin ona vermesi gerektiğini bekliyor, çünkü o bir gazeteci. Yoksa gazetecilik o bilgiyi bir şekilde edinme sanatı değilmiş gibi!!!

ugrass

23 Temmuz 2019, 12:58:07 #47585 Son düzenlenme: 23 Temmuz 2019, 17:06:05 ugrass
Niyet gerçekten çok önemli, alıp veremediğin ve ya bu karın ağrın neden? Neye kime hizmet ediyorsun, işinden oldun hala akıllanmadın mı?

Bende çoğunda dikkat ettim, Samsunspor arması var dosyanın köşesinde onu göstermek içindir diye düşünüyordum. :)

Sadece Samsunspor

Bırakın şunları ya yüz vermeyin eriyip gidecek hepsi yakın zaman. Artık kimse Samsunsporun ipini çekemiyor Samsunspor birilerinin ipi çekiyor

evolution55

Samsunspor basket ile ilgili gelişmelerin olduğu yazıyor. Bilgi sahibi olan var mıdır?

eprianu

Tribün gruplarının tek çatı altında birleşeceği konuşuluyordu. Hangi tribünde olacağı konusunda bilginiz var mı? Doğu Alt mı yoksa Doğu Üst mü? Ona göre kombine alacağız da. :)

maço

tribün gruplarının birleşmesi imkansız bence.
Olursa da maraton alt olur. olmalı.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: evolution55 - 23 Temmuz 2019, 21:47:13
Samsunspor basket ile ilgili gelişmelerin olduğu yazıyor. Bilgi sahibi olan var mıdır?

Bildiğim kadarıyla yazıyorum. Yanlışım olabilir...

Normalde zaten Belediye bünyesinde Anakent Samsun diye bir basketbol takımı var. Bu takımın futbol mantığı ile futbol takımıyla aynı ligde düşünebilirsin. En üst seviyenin 2 altındayız yani. Biz belediyeden alt yapı için yer istiyorken çakal belediye başkanıda belediye zor durumda sizde bu basketbol takımına biraz destek çıkın diyor. İsmail başkanda o zaman basketbol takımını Samsunspor derneği bünyesine alalım diyor. Buna dikkat çekiyorum. Şirket bünyesine değil dernek bünyesine.

Projer gerçekleşirse büyük ihtimal takımın adı Anakent Samsun'dan Samsunspor olacaktır. Bu arada bir üst ligimiz olan 1.lig'de bu sene 2 takım katılım parasını yatırmamış ve ligden çekilmiş durumda. Yani orada 2 takımlık bir boşluk var. Bu boşluk için şuan federasyon başvuru alıyor ve sonrasında lige alacağı takımları açıklayacaklar. Bizde şuan o üst lig için başvuru planları yapıyoruz bildiğim kadarıyla.

evolution55

bilgilendirme için teşekkür ederim. Samsunspor adı altında basketbol takımı olacak olmasına seviniyorum. önceden var olan takım zamanı eski yaşar doğu full çekerdi. ne güzel günlerdi...

bir de zihni şahin harici bir tane adam gibi fayda sağlayacak belediye başkanı olmaz mı ya?

buraks

Kocaeli ya da kastamonu maçları canlı yayınlanacak mı acaba?

jean

Gokhan tastimurla anlasmisiz bizi o cikarmisti zaten 1.lige ne yazikki kapandi sonra insaallah bir ust lige alirlar ordanda cikariz direk icimde kalan birsey bu cok sevinmistim cikinca kapanincada felaket uzulmustum insaallah futbol ve basketbol takimlarimizi en kisa surede en ust ligde gorusuruz

Shane_Falco

Basketbol aslında sıkıntılı bir iş. Genel olarak gideri çok ve geliri çok az olan bir kulvar. Bir çok belediye takımı var ve bu belediye takımları bile büyük sıkıntılar çekiyorlar.

Bence basketbol işine bu ara girilmese daha iyi olurdu. Futbol ayağı tam olarak oturduktan sonra geçmek gerekirdi diğer spor dallarına. Fakat İsmail Uyanık'ın basketbol kökenli olduğunu ve basketbolu oldukça sevdiğini biliyoruz. Dernek ayağı bu işi kaldırabilir mi bilemiyorum. Şahsi düşüncem öncelik olarak kesinlikle bir isim sponsoru bulunması gerekir.