Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

**KaR6**

bu ara bende de sürekli bi hız kaybı yaşanıyo kardeşim, özellikle bizimm site ve face te yavaşlamalar sinir bozmaya başladı.. genel bir problem var sanırım..

Sercan

Bende de face de değil ama bizim sitede arada bir yavaşlama oluyor.Modemi resetlemekten ve dns ayrlarını değiştirmekten bıktım...

Kaya

Net ortamında kesinlikle bir problem var 8mgbit yaptırdım internetimi tam tadına varacaktım ki bir şeyler oldu bızzzzt diye açılan :P sayfaları tekrar tekrar deneyerek açıyorum yetkililerden bu işe bi çare bulmalarını istiyorum.saygılar.NOKTA... :P

Sercan

dtp kapatıldı.Ancak bundan sonra yapılan eylemlerde ve saldırılarda çok sayıda şehit verebiliriz.Allah milletimizi korusun...

Nuri Asan

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 11 Aralık 2009, 19:32:48
dtp kapatıldı.Ancak bundan sonra yapılan eylemlerde ve saldırılarda çok sayıda şehit verebiliriz.Allah milletimizi korusun...

istenilsin 6 ayda bu pisliklerin hepsi temizlnir.ama birileri silah satacak,mermi satacak rant sağlayacak.

Fecr_55

2 ay sonra yeni bir isimle yine acarlar..Renkleri yine o igrenc renkler olur..
Eli kanli olan da aciyor, bicakli olan da..

Yaziklar olsun ki, buna izin verilecek yine..! Büyük devletimiz nasil olur da bu serefsizlerle basedemez, AKLIM ALMIYOR..!

Oflu

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 11 Aralık 2009, 19:35:10
istenilsin 6 ayda bu pisliklerin hepsi temizlnir.ama birileri silah satacak,mermi satacak rant sağlayacak.

ali ihsan

Kasımpaşa Cenk'in kafa golüyle Diyar deplasmanında 1-0'lık üstünlüğü yakaladı...

Serpico

ariza makukula da ne gol atıyor bea ...

ali ihsan

Nazar ettik adamı.Cenk çift sarıdan kırmızı kart görmüş.İki takımda 10 kişi ...

emre

fanatiğin hangi futbolcu nereli haberinden ;

Öte yandan ligde en çok futbolcusu bulunan ilk 10 ilden 4'ünün ligde takımının olmaması dikkati çekiyor. Türkiye nüfusunun büyük bir bölümünü oluşturan İzmir, Samsun, Sakarya ve Adana illerini ligde temsil eden takım bulunmuyor.

Dartagnan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 14 Aralık 2009, 15:31:52
Haftasonu Eskişehirdeydim, arkadaş ne kadar güzel bir şehirdir orası yaa ..

deme yaaa :D ne guzel konya yerine eskisehirde okucaktim ah su okul 10 puan yukselmeseydi ne olurdu :D bi de 5 puan ustundeydim.Eskisehirin hayalini kurarken konyayi gormek agir geldi :P:)

Serpico

sen bastın gittin bana sebep oldun >:( >:( >:(

Dartagnan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 14 Aralık 2009, 16:59:14
sen bastın gittin bana sebep oldun >:( >:( >:(

la bi git sende ya beni buyuk sorumluluk alında bırakıyon heee:D

Serpico

oyle degil mi olum istanbul eskişehir gelmedi mi? nie konya ya gittim ben keyfimden mi  >:( >:( :o